Fórum > Termékáttekintések - segítség

NO-XPLODE VÉLEMÉNYEK TAPASZTALATOK????!!!!!!!

(1/4) > >>

GetFreaky!:
Sziasztok!


Tervezem a NO-XPLODE termék vásárlását a napokban!
Ha valaki használta akkor írja meg észrevételeit érzéseit fejlődését stb.......illetve bevállt e nem stb....
Anno használtam már NO-os mátrixot és most erre szeretnék váltani az nagyon bejött de adagok számával és ár érték arányba a NO-XPLODDAL jobban járnék!!!!illetve én pihenőnapokon is fogyasztottam a másik NO-os terméket és ezt is így tervezem....

Várom a kommenteket..! ;-oo-;

Karcsi:
Szerintem a legjobb No fokozó amit eddig használtam!(az összeset próbáltam ami kapható az extremefittben)
Brutálisan ráhangol az edzésre,jobban fogod birni és pörgősebbek lesznek tőle az edzéseid  ***))
Ajánlom,hogy kezdj egy adaggal és ha birod emelheted az adagot,én azt tapasztaltam ,hogy két adag fölé nem érdemes menni,hacsak nem akarod az edzőtermet darabokra szedni  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Jó edzést.......

doncicco:
Mint a legtöbb kiegészítő ez is egyénfüggő.Ha bírod a koffeint ütni fog, nekem bevált de a super pump jobban tetszett mert akkor is tudtam aludni, ha később edzettem.Hajrá! =/+'

Geronimo:
Nekem nem jött be ... egyszer  kipróbáltam,de többet nem vennék belőle.

GetFreaky!:

--- Idézetet írta: Karcsi - 2010. Február 08. - 22:00:42 ---Szerintem a legjobb No fokozó amit eddig használtam!(az összeset próbáltam ami kapható az extremefittben)
Brutáli.... ráhangol az edzésre,jobban fogod birni és pörgősebbek lesznek tőle az edzéseid  ***))
Ajánlom,hogy kezdj egy adaggal és ha birod emelheted az adagot,én azt tapasztaltam ,hogy két adag fölé nem érdemes menni,hacsak nem akarod az edzőtermet darabokra szedni  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Jó edzést.......

--- Idézet vége ---


Az ízröl betudnál esetleg számolni hogy melyik jó stb....
csak azért mert youtub-on láttam egy két érdekes videót hogy milyen élvezettel isszák:D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése