Általános Témák > Saját cikkek

Eszteró Zsolt - ÚJRATÖLTVE - 2010 -

(1/90) > >>

Nutzilla:
A cím alapján gondoljon mindenki amire csak akar.  ;D

Körvonalazódott a versenyszezon(unk). Természetesen Yvette-el karöltve indul el a felkészülés.
A születésnapom után indul a bevetés. Május 31.-én kezdek neki a tényleges felkészülésnek. Egy hónapom van hogy kiélvezzem kulináris perverzióimat még. Ebben az egy hónapban viszont már kialakul a tényleges precíz forgatókönyv. Semmit nem bízok a véletlenre. Tanultam a múlt év hibáiból.
Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 

A versenyek amelyeket beterveztem:

-FITPARÁDÉ
-WBPF AUSZTRIA KUPA
-WBPF VB
-SUPERBODY


Illik megköszönnöm Nagy Zolinak (Efitnek) hogy mellémállt segítségként az őszi szezonra.  :-){
Valamint hatalmas köszönet Dr Jójárt Ferencnek illetve a Goodwill Pharma cégnek,hogy évek óta teljes mellszélességgel segítenek! :-){

A pillanatnyi étrendkiegészítő repertoárom ( még 4 hétig )  ;D :
Gaspari Real Mass  :-)!
DHEA napi 100 mg.

mushroom:

--- Idézetet írta: Sztereó - 2010. Április 28. - 12:37:19 ---Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



--- Idézet vége ---

Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

Nutzilla:

--- Idézetet írta: mushroom - 2010. Április 28. - 13:10:51 ---
--- Idézetet írta: Sztereó - 2010. Április 28. - 12:37:19 ---Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



--- Idézet vége ---

Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

--- Idézet vége ---

De lesz fotósorozat. Anélkül nemjó.  ;D Valamint Novák Tomi profi kameramann barátom elvállalta hogy időközönként amolyan STEREO TV vagy STEREOVISION néven dobunk fel kisvideókat a pillanatnyi formáról,edzésről. Ezt úgy tervezem hogy szerintem havi rendszerességgel hogy ne legyen unalmas.  ;D

God Vazzeg:

--- Idézetet írta: Sztereó - 2010. Április 28. - 13:19:07 ---
--- Idézetet írta: mushroom - 2010. Április 28. - 13:10:51 ---
--- Idézetet írta: Sztereó - 2010. Április 28. - 12:37:19 ---Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



--- Idézet vége ---

Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

--- Idézet vége ---

De lesz fotósorozat. Anélkül nemjó.  ;D Valamint Novák Tomi profi kameramann barátom elvállalta hogy időközönként amolyan STEREO TV vagy STEREOVISION néven dobunk fel kisvideókat a pillanatnyi formáról,edzésről. Ezt úgy tervezem hogy szerintem havi rendszerességgel hogy ne legyen unalmas.  ;D



--- Idézet vége ---

Nagyon jó, várjuk nagyon  @-o

Nutzilla:
Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése