Fórum > Edzés naplók

Maszat és a vércsoport diéta

(1/39) > >>

Maszat:
Előre leszögezem,h nem hiszek a vércsoport diétában. Teljesen hülye, megalapozatlan elméletekkel támasztják alá az egészet. De. Nagyon sokan követik, és sok ember szerint hatásos. Nekem a Dino nyomja állandóan, és ma írt nekem egy olyan mondatot, ami teljesen szíven ütött.

Valahogy így hangzott  ;D

"főleg hogy
nem is
ehetsz csirkét
abból te semmit nem építesz be"

Maszat
nem hiszek vércsoport diétában, de tudod mit baz,meg, csak miattad kipróbálom 1 hónapra
15:36

Dino
"csak benne marad a beleidben aztán emészted
hülye"

Kicsit felbaszta az agyamat ez a mondat. Bár nem hiszek benne, idegesítő volt hallani,h megeszem fölöslegesen, és nem építi az amúgy is csoffadt testemet  ;D Szóval adok neki 1-1.5 hónapot.

Ez egy rövidke kis napló lesz, és arról fog szólni, milyen változásokat észlelek, a vércsoport diéta alkalmazása során. Ahogy néztem az összes olyan dolog amit szeretek nem ehetek, így már most ki van az egésszel a faszom, de azért megcsinálom.  Harcsa, rák, ponty, lazac, borjú, sertés (szűzpecsenye  :'( ) CSIRKE...ezeket mind nem ehetem, viszont ehetek bárányt, amit azt se tudom hol lehet kapni, meg pulykát, amit utálok. YEAH  ;D

Nem fűzök hozzá sok reményt, de be fogom tartani, és kíváncsian várom az eredményt, ami nem tudom mennyire lesz reális, mert időközbe jól televerem magam. Bosszúsággal  ;D

Maszat:
Ma terveztem el kora délután körül,h kipróbálom a dolgot, ártani nem árt. Délbe még ettem 1 kis csirkét, a nap további részében lesz még 1 barna rizs+pulyka, edzés utáni turmix myofusion+dextróz, edzés után barna rizs+ csirke, lefekvés előtt pedig tonhal+pufirizs.

Majd ahogy bővül a tudás, úgy bővülnek az ételek is. Nem használhatok borsot...a kedven fűszerem. Ezt a hülyeséget...

dino:
televerve lesz az igazi  /:-) bosszúságra fel!

Jordan:

--- Idézetet írta: Maszat - 2013. Május 03. - 17:30:30 ---Délbe még ettem 1 kis csirkét...

--- Idézet vége ---

Egyből csaló nappal kezd  ;D

dino:

--- Idézetet írta: Jordan - 2013. Május 03. - 19:37:40 ---
--- Idézetet írta: Maszat - 2013. Május 03. - 17:30:30 ---Délbe még ettem 1 kis csirkét...

--- Idézet vége ---

Egyből csaló nappal kezd  ;D

--- Idézet vége ---
jellemtelen...  ;D ;D ;D ;D ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése