Fórum > Edzés naplók

Maszat és a vércsoport diéta

<< < (2/39) > >>

ninja14:
Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D

dino:

--- Idézetet írta: ninja14 - 2013. Május 03. - 20:33:56 ---Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D

--- Idézet vége ---
dehogy mindegy  ;)

ninja14:

--- Idézetet írta: dino - 2013. Május 03. - 20:35:47 ---
--- Idézetet írta: ninja14 - 2013. Május 03. - 20:33:56 ---Ezek szerint AB vércsoportod van...de szerintem a tesztelésnek úgy lenne jelentősége igazán h beválik vagy sem, ha kémia nélkül csinálnád...sztem kúrában mind1  ;D

--- Idézet vége ---
dehogy mindegy  ;)

--- Idézet vége ---
hát most Maszaton eldől  ;D amúgy millió testépítő van akinél az alap a csirke és majdnem egyik vércsoportnak se ajánlott akkor, h is van ez? engem nem fogtok ti ezzel a vércsoport diéta szarral beetetni ***))))

Maszat:
Elméletileg Én eddig a csirkéből bevitt fehérjét szépen kiszartam, szóval most már, hogy a pulykából mindet beépítem,kibaszottul oda kell basznia  ;D

Megmondom őszintén azért sem hiszek benne, mert nem hiszem el,h voltak erre kisérletek, ahol bizonyos csoportoknak vizsgálták a székletét, különböző ételek, és fűszerek fogyasztása mellett. Miért nem ehetek borsot, és más miért ehet? Mi ennek a tudományos alapja? Eltérő labor értékek, vagy mik? Na mind1, mivel sokan istenítik, szeretek kísérletezni, és rám fér egy kis eltérő étrend, és ártani nem árt, így kipróbálom. Időm energiám jelenleg van erre.

dino:

--- Idézetet írta: Maszat - 2013. Május 03. - 21:15:47 ---Elméletileg Én eddig a csirkéből bevitt fehérjét szépen kiszartam, szóval most már, hogy a pulykából mindet beépítem,kibaszottul oda kell basznia  ;D

Megmondom őszintén azért sem hiszek benne, mert nem hiszem el,h voltak erre kisérletek, ahol bizonyos csoportoknak vizsgálták a székletét, különböző ételek, és fűszerek fogyasztása mellett. Miért nem ehetek borsot, és más miért ehet? Mi ennek a tudományos alapja? Eltérő labor értékek, vagy mik? Na mind1, mivel sokan istenítik, szeretek kísérletezni, és rám fér egy kis eltérő étrend, és ártani nem árt, így kipróbálom. Időm energiám jelenleg van erre.

--- Idézet vége ---
az emésztőrendszered szenved a feldolgozásával. ilyen egyszerű rá a válasz. ami nem jó azt nem kell bevinni. a jó minőségű kaját gyorsan megemészted, relatív sok hasznosuló tápanyaggal. az anyagcseréd bepörög (jó ezzel nincs gondod látszólag), egész nap csak lapátolod magadba a kaját a szervezeted pedig nyeli el mintha muszáj lenne. MERT MUSZÁJ! hogy egy klasszikust idézzek!
///képzeld el, hogy a beleid falára fel van kenődve a szar amiből dőlnek kifelé a gázok, az erre a nap folyamán ráérkező tápanyagok nem tudnak hol felszívódni, feleslegesen zabálsz, és fingasz egész nap. jó egy kicsit erős szemléltetés, de képzeld el...!    ;D ;D ;D ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése