Fórum > Edzés naplók

HST edzésnapló

(1/31) > >>

Matteo:
Sziasztok!
Nekem nagyon bejött, harmadik 10 hetes hst edzésprogramon vagyok túl,akit érdekel annak talán tudok segíteni ezzel az edzésnaplóval.
Három hetes pihenőn vagyok túl. 73 kg-ról indultam, 10 hét hozott tíz kg-ot. most 84-85 kg vagyok.
Sok mindent kipróbáltam, rengeteg hibába beleestem, szétcsesztem magam, fejlődtem is, stagnáltam is, ebben a rendszerben megtaláltam a számomra, a mostani legjobb edzésrendszert.
Soha nem ragaszkodom mereven semmihez. Itt sem. Az alapokra figyelek, de mindig változtatok, hogy számomra legmegfelelőbb fejlődést érjem el.
Táplálék kiegészítés egyenlőre nincs.

Mell

Fekve nyomás keretben 1x15 60kg Keretben mert a vállaim szétvannak menve
Nyomás 45 fokos padon egykezes 1x15 15kg

Váll

Mellről nyomás állva 1x15 20kg                                                                                                             
Oldalemelés állva  1x15 5kg
Döntött törzsű oldalemelés 1x15 15kg

Bicepsz

Karhajlítás állva kétkaros 1x15 10kg
Kalapács bicepsz 1x15 5kg

Tricepsz

Szűk nyomás kétkarossal fekve 1x15 25kg
Nyak mögötti kinyomás egy kezessel, nem tudom a pontos nevét 1x15 20kg

Cél a test felkészítése a nagyobb terhelésre.
Lényeg  hogy minden edzésen tudjak emelni a súlyokon.

1 étkezés
6h: 5db főtt tojás
7h edzés
edzésutáni étkezés
tojásrúd 5db tojásfehérjéből 100g fehér rizs leturmixolva
3 étkezés
10h: 100g főt krumpli 100g sült tök 100g csirkemell
4 étkezés
11h:2db rozskifli 5 tojásfehérje
5 étkezés
14,30h 5db tojás 30g barna kenyér
6 étkezés
17h 50g pufirizs
7 étkezés
18h  5db főttojás
8 étkezés
19.30  50g pufirizs
20.30 5db főttojás

sűrűn van reflux, de nem vészes, ha jön, egyből vizet iszom.
több nyers zöldség kellene. Rendesen ellehetek savasodva.
Pihenés kevés lesz 11-től reggel 5-ig. ez van.

viszlát holnap Matteo

H. Laci:
Ilyet is láthatunk! Kis érdekesség! Vezessed precízen, minél részletesebben ha nem is lesz mindennap hozzászólva, de ez megmarad az utókor számára, 3-4-5 év múlva is vissza tudja olvasni az aki kíváncsi a HST edzésre illetve saját magad is sokat profitálhatsz belőle ha később visszaolvasod. Én minden napi rendszerességgel befogok ide kacsintani, egy olvasót már magad mögött tudhatsz! Sok sikert.  =/+' =/+' =/+'

hopika:
Engem is érdekel a dolog:küldjed neki!
 @:-) @:-) @:-)

ninja14:
heti 3 v 4 edzésed van (A B nap) ?
a naplódat nem táblázatokban vezeted? jó lenne ide is úgy beszúrni...
még én csak sajátítom el az edéstervet, de hamarosan belevágok... ;D

Matteo:

--- Idézetet írta: H. Laci - 2013. Július 23. - 21:07:19 ---Ilyet is láthatunk! Kis érdekesség! Vezessed precízen, minél részletesebben ha nem is lesz mindennap hozzászólva, de ez megmarad az utókor számára, 3-4-5 év múlva is vissza tudja olvasni az aki kíváncsi a HST edzésre illetve saját magad is sokat profitálhatsz belőle ha később visszaolvasod. Én minden napi rendszerességgel befogok ide kacsintani, egy olvasót már magad mögött tudhatsz! Sok sikert.  =/+' =/+' =/+'

--- Idézet vége ---
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Köszönöm! mindenképpen vezetnem kell, mert minden edzésen sújt kell emelni, és én simán elfelejteném, hogy hol tartok :azn:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése