Fórum > Termékáttekintések - segítség

Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)

(1/19) > >>

ViCtor:
Hy,
Írd le tapasztalatod, véleményed a legjobb edzés előtti kiegészítőkről. Mi vált be, és mit ajánlasz másoknak? És, akár fel is teheted kérdéseidet a témával kapcsolatban.  =/+'

ViCtor:


Endorush,  ;D  Őrületes energia jellemzi. Ezt kell mondanom a SP250, Primed, No-Xpld, Redline, Vapor után. Egy üveg 4 adagot tartlamaz papíron. Nekem 3-at  @-o
Ízből 3 fajta van , nekem a lime-s jutott.  Fura mentolos citrom íze van, de iható, ráadásúl nem is kell leinnod magad vele...
5 perc után a fejem már pörgött és alig vártam, h lemenjek a gym-be. Ez a rush örületes, a legjobb energiaital,amit eddig probáltam edzés előtt. Hypedrolnál és  az AxixHT+Nitrix-él éreztem ilyen hozzáállást és izgalmat edzéselőtt, edzésen, és itthon még...
Kíváncsiságból beszereztem egy üveggel... ..és ez a véleményem most róla. Kick Asssssss!!!
Ez az én véleményem, nektek, nálatok mi hatott?






tomi:
Hydroxycut HArdcore. Nekem ez tett oda a legjobban, nem hittem soha hogy tápkieg képes ilyenre. Úgy éreztem tőle edzésen mintha betont öntöttek volna a bőröm alá és forrna.  Az Endorush engem teljesítményben dobott meg de abban nagyon, viszont nem pörögtem tőle annyira (nyilván kevesebb benne a koffein)
3. helyen a jó öreg Dymetadrine áll, nem hittem volna hogy valami is képes lesz megverni, de a fentieknek sikerült.

fLeSs:

--- Idézetet írta: tomi - 2007. Augusztus 12. - 15:35:53 ---3. helyen a jó öreg Dymetadrine áll, nem hittem volna hogy valami is képes lesz megverni, de a fentieknek sikerült.

--- Idézet vége ---
én a dymetadrinetól nem érzek semmit.  :-Đ

tomi:
Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése