Fórum > Termékáttekintések - segítség

Termékekről. Úgy általában

(1/200) > >>

Bubee:
Üdv!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy:

1. Ne legyen minden terméknek külön topik, csak ha éppen olyan termék ami külön topikot érdemel.
2. Hogy megkérdezzem Andromester véleményét erről:

MHP - Thyro-Slim

Érdekelne h ezek a típusú termékek "érnek" -e valamit, mit hallottál róla?

efitmaster:
Az MHP-ThyroSlim egy jó zsírégető, de elsősorban nőknek gyártották.(de ez nem azt jelenti, hogy férfiaknál nem működik, csak vannak jobbak számukra.)

A következőket javaslom:
MuscleTech - Hydroxycut Hardcore

ALRI - Venom Hyperdrive, vagy Special tactics(azoknak, akik nem szeretik a stimulánsokat), éjszakára Lean Dreasms, szintén ALRI.

Nutrex - Lipo6 vagy az új Lipo6X

Dymatize - Dymaburn(ha low a budget.  ;D)

És a Gaspari szintén szuper zsírégetői: Thermogenic Thyrotabs, 3Burn és az új CytoLean.

Bármelyiket választod, működni fog. (diétával és edzéssel)(No doubt about it!)

Bubee:
Nos őszintén megmondva elsősorban az ára miatt gondoltam rá, nameg azért mert - lehet kicsit hülyén hangzik - jó dolognak tartom ha az éjszaka se telik el haszontalanul, magyarán amíg alszom, addig is folyik "valami" a háttérben  :)

A Lipo6-on is gondolkodtam már, hiszen valószínüleg nem hiába lett az év zsírégetője és a visszajelzések is igencsak jók. Az ára sem olyan vészes, főleg ha valóban ér valamit. A Gaspari termékek közül a Thyrotabs lenne szimpatikus, de ammeg rohadt drága nekem.

A Dymaburnt még nem is néztem, de nem tűnik rossznak. Elég sok minden benne van és az ára is fasza...

Ha a Lipo6-ThyroSlim-Dymaburn közül kéne választanod, melyiket választanád?

efitmaster:
Ennyi pénzért mindenképpen a DymaBurn -t

A legerősebb ezek közül a Gaspari - ThyroTabs , de ezt már írtam korábban.

A Dymatize termékekre jövó héten még egy új akció is indul!

Bubee:

--- Idézetet írta: efitmaster - 2007. Szeptember 08. - 12:34:25 ---Ennyi pénzért mindenképpen a DymaBurn -t

A legerősebb ezek közül a Gaspari - ThyroTabs , de ezt már írtam korábban.

A Dymatize termékekre jövó héten még egy új akció is indul!

--- Idézet vége ---

Rendben. Akkor megnézem h belefér -e a keretbe és ha igen, akkor "egy próbát megér" alapon kipróbálom. Mindenképp jobb mint reggel magában a koffein valszeg...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése