Fórum > Általános Segítség

Kezdő koksz kúra

(1/3) > >>

László Varga:
Sziasztok. Egy 21 éves 65kg-os 176cm-es srác vagyok, egy fél éve eddzek és a közeljövőben akarok belekezdeni életem első kúrájába (átgondoltam és tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban).

Így tervezem:
1.-6. hét: Dianabol (2 kapszula/nap)
6.-8.hét: Oxandrolone (2 kapszula /nap), hogy megmaradjon egy kis izomzat
 végül pedig
8.-10.hét: Zitazonium (ebből nem tudom mennyit kéne bevennem 😕) , a hormonvisszaállítás miatt

 Ez egy reális kúra lehet, meg fog dobni?

Gyuf:

--- Idézetet írta: László Varga - 2022. Január 25. - 10:33:42 ---Sziasztok. Egy 21 éves 65kg-os 176cm-es srác vagyok, egy fél éve eddzek és a közeljövőben akarok belekezdeni életem első kúrájába (átgondoltam és tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban).

Így tervezem:
1.-6. hét: Dianabol (2 kapszula/nap)
6.-8.hét: Oxandrolone (2 kapszula /nap), hogy megmaradjon egy kis izomzat
 végül pedig
8.-10.hét: Zitazonium (ebből nem tudom mennyit kéne bevennem 😕) , a hormonvisszaállítás miatt

 Ez egy reális kúra lehet, meg fog dobni?

--- Idézet vége ---
Hát haver, ezt igy ahogy van , teljes mértékben felejtsd el.
fél év edzés múlttal , tudatlansággal ne akarj baromságot csinálni.
Kezdjük az alappal, edzés , kaja, táp.kieg ha van hogy nézki egy napod?

László Varga:
A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

cczw95:
"tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban"
-Sajnos a leírt kúrád alapján ez nem teljesen így van. De ezt nem bántásból mondom.

Két hétig oxát szedni (ha eredeti) felesleges. Max kúra hossz:8-12 hét. (30-50mg)  A dianaboltól felszedett vizet nem fogja megtartani. Amint abbahagyod a nagyja lefog menni. A legtöbb víz meg zsír lesz ami feljön a danaboltól,de ez függ az ösztrogén érzékenységedtől is. Dianabol közben ajánlott antiösztrogén.
Csak kapszulát írtál a miligrammot nem és gyártót sem. Gondolom Masteres ha kapszulás.

"Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem"

-Ez egyáltalán nem biztos,egyéni tolerancia,genetika kérdése,és hogy mennyire " eredeti". Lásd: Szennyezett cucc.
-A dianabol pedig egy mellékhatásoktól nem mentes szer. Ha utána olvasol külföldi fórumokon kb 400 darab beszámoló, láthatod hogy már 20mg-nak is lehet elég komoly mellékhatása. (Magas vérnyomás,Gyno,erős vízvisszatartás,zsírosodás,heresorvadás,májkárosodás,gyomor panaszok ).

-2 hét zitazonium semmi. Raknék hozzá ATD-t vagy HTP Arimistane-t (Ezek legálisak).
A hormonvisszaállítás pedig vérkép függő. Célszerű kúra előtt,után egy vérképet csinálni. (Teljes vérkép,hormonok).


Ha már mindenképp akarsz valamit (írásodból ítélve lebeszélhetetlen vagy és elhatározott) akkor inkább Stanát próbálhatod 6-8 hétig 20-30mg-ot azt még talán jobban kapsz eredetit mint oxandrolonet. És utána a leírt módokon hormonvisszaállítás.
De kezdésnek danabol... Hát nem tudom.. Én nem ajánlom..

Félév alatt mennyit fejlődtél? Úgy súlyban erőben?
Pihenés,edzés is okés?
Magadtól edzel vagy személyi edző segítségével?



--- Idézetet írta: László Varga - 2022. Január 25. - 20:10:25 ---A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

--- Idézet vége ---

G:

--- Idézetet írta: cczw95 - 2022. Január 26. - 15:58:53 ---"tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban"
-Sajnos a leírt kúrád alapján ez nem teljesen így van. De ezt nem bántásból mondom.

Két hétig oxát szedni (ha eredeti) felesleges. Max kúra hossz:8-12 hét. (30-50mg)  A dianaboltól felszedett vizet nem fogja megtartani. Amint abbahagyod a nagyja lefog menni. A legtöbb víz meg zsír lesz ami feljön a danaboltól,de ez függ az ösztrogén érzékenységedtől is. Dianabol közben ajánlott antiösztrogén.
Csak kapszulát írtál a miligrammot nem és gyártót sem. Gondolom Masteres ha kapszulás.

"Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem"

-Ez egyáltalán nem biztos,egyéni tolerancia,genetika kérdése,és hogy mennyire " eredeti". Lásd: Szennyezett cucc.
-A dianabol pedig egy mellékhatásoktól nem mentes szer. Ha utána olvasol külföldi fórumokon kb 400 darab beszámoló, láthatod hogy már 20mg-nak is lehet elég komoly mellékhatása. (Magas vérnyomás,Gyno,erős vízvisszatartás,zsírosodás,heresorvadás,májkárosodás,gyomor panaszok ).

-2 hét zitazonium semmi. Raknék hozzá ATD-t vagy HTP Arimistane-t (Ezek legálisak).
A hormonvisszaállítás pedig vérkép függő. Célszerű kúra előtt,után egy vérképet csinálni. (Teljes vérkép,hormonok).


Ha már mindenképp akarsz valamit (írásodból ítélve lebeszélhetetlen vagy és elhatározott) akkor inkább Stanát próbálhatod 6-8 hétig 20-30mg-ot azt még talán jobban kapsz eredetit mint oxandrolonet. És utána a leírt módokon hormonvisszaállítás.
De kezdésnek danabol... Hát nem tudom.. Én nem ajánlom..

Félév alatt mennyit fejlődtél? Úgy súlyban erőben?
Pihenés,edzés is okés?
Magadtól edzel vagy személyi edző segítségével?



--- Idézetet írta: László Varga - 2022. Január 25. - 20:10:25 ---A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

--- Idézet vége ---

--- Idézet vége ---

Őszintén az ilyen emberekre kár időt szánni mint ez a srác.... 0 hozzászólásos új gyerek, nyit egy új topicot mert arra lusta hogy beírja a danabol szót a keresőbe, meg a kérdéséből látszik hogy álomvilágban él a kokszal kapcsolatban, fél éve edz edzeni nem tud még, aki egy lusta f@sz olvasni annak főleg nem kéne kokszolni, amúgy teljesen sz@r az egész kúra.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése