2024. Május 14. - 18:25:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339627 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Június 05. - 14:23:14
Válasz #240

Torony

Vendég
a képlet szerintem egyszerűbb; a delikvensek 99%a úgy akar kokszolni, hogy kurvára a közelében sincs annak szintnek, hogy legyen ennek bármi értelme is. Ez "szükségszerű" ugye, mert ha olyan szinten lenne, hogy natúrban elérte kb amit el lehetett, akkor nem itt kérdezgetne, főleg nem faszságokat, és főleg nem publicban.

Az esetek nagy részében a munkát akarják megkerülni. Ugyanakkor mindenki azt csinál, amit akar, ott bassza szét magát, ahol tudja, válaszolni meg nem kötelező a hülye kérdésekre.

Szerintem.

2008. Június 05. - 19:28:07
Válasz #241
Nem elérhető

Boiler


Szerintem Vadászmester nagyon korrekt választ adott jóelőbb, és jó lenne ha ilyen válaszok is lennének, nem csak a szokásos klisé "nekoxolj" dumák, hanem ha már csinálja, csinálja jól. Mert ez egy ilyen fórum  8-)

 :-)!

Ez korrekt, viszont az se felejtsük el, hogy nem kevés olyan emberke is olvassa ezt a fórumot, akinek fogalma sincsen, hogy és mit is kéne tennie növekedése érdekében! Elolvassa a hozzászólást és jön egy ilyen gondoltat:

" most már tudom mit kell tennem, hetente kétszer egyben felszippantom a trenbolone-t, az enanthate-ot és egy kis super anabolont, hogy jobban csússzon, aztán szép nagy és erős leszek a nyárra "

Ez az amit nagyon nehéz elkerülni!  ::)

Nem hinném, hogy ez a gondolat az itteni kommentek miatt fogalmazódna is meg valakiben. Valahogy véleményem szerint mindenki az edző teremben volt előbb mint itt a fórumon. Na most bárhova is mész mindenhol akadnak balfaszok és nagy részt csak azok és őket tekintik példának. Majd amikor úgy érzik ők is ehhez szeretnének nyúlni utánna jönnek ide érdeklődni és tanácsot kérni.
Aztán meg igazatok van a nem normális hülye gyerek nehogy már jól is csinálja a cuccozást :-oD és kevesebb baja legyen hogyha normális tanácsot kap....  :-/-(-:  Inkább le kell ugatni, kitérő válaszokat adni.....
Nem kell leugatni és kitérő válaszokat adni,inkább le kell beszélni az illetőt a kokszolásról,főleg ha fogalma sincs a dologról,mert a szteroidok használata feltételez némi tudásanyagot(legalábbis kellene)az illető részéről nehogy hazavágja az egészségét,és tényleg annyi jó táplálékkiegészítőt lehet már kapni,amitől nem lessz semmi baja,max ha ész nélkül eszi marékszámra,de ha valakinek ennyi esze van,vessen magára(pl.valaki Mass Fx-et szedne 2-3-szoros adagban).Természetesen ha ennek ellenére akar valaki illegális teljesítményfokozó szereket használni,tegye,majd később lehet megbánja,de akkor már tényleg nyújtani kellene neki valamiféle segítséget,nehogy nyakra főre szedjen össze,mindenféle hülyeséget.Szerintem ezen kár többet vitázni,inkább egy értelmes fórumról szedjen össze használható infókat,mint valami idióta adjon neki a teremben tanácsot,aki lehet nem ért sokkal többet hozzá,mint az illető.

Jól van. Igazatok van, kár ezen tovább vitázni.

2008. Június 06. - 10:09:16
Válasz #242

X fuell

Vendég
a képlet szerintem egyszerűbb; a delikvensek 99%a úgy akar kokszolni, hogy kurvára a közelében sincs annak szintnek, hogy legyen ennek bármi értelme is. Ez "szükségszerű" ugye, mert ha olyan szinten lenne, hogy natúrban elérte kb amit el lehetett, akkor nem itt kérdezgetne, főleg nem faszságokat, és főleg nem publicban.

Az esetek nagy részében a munkát akarják megkerülni. Ugyanakkor mindenki azt csinál, amit akar, ott bassza szét magát, ahol tudja, válaszolni meg nem kötelező a hülye kérdésekre.

Szerintem.
ebben teljesen egyetértek veled!
tegnap történt meg velem az eset,elmentem edzeni a terembe,és 4 uj arc jelent meg,hát mit ne mondjak mindenki elkezdi valahol de ők aztán nagyon lentről.nem is foglakoztam a dologgal,de mikor láttam hogy bohóckodnak a teremben,egymás után csinálják a gyakorlatokat,de még azt is rosszul,de ezt se vettem fel,mert hát mindenkinek rá kell érezni a dolgokra,és az nem két edzés után van.De amikor az edzés felénél megkérdezik a haveromat,hogy "figyi te mit ajálsz,amitől nagyra növök,az a dababol vagy mi az jó??" !+"%,hát istenem borogas,a 4 gyerekben összesen nem volt 120kg!nem hogy még kokszoljanak!!ugy hogy erről ennyit

2008. Június 06. - 14:16:14
Válasz #243

Torony

Vendég
Jó az aláírásod... passzol az avataromhoz... si vic pacem, para bellum  >:D

2008. Június 10. - 18:49:59
Válasz #244
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a képlet szerintem egyszerűbb; a delikvensek 99%a úgy akar kokszolni, hogy kurvára a közelében sincs annak szintnek, hogy legyen ennek bármi értelme is. Ez "szükségszerű" ugye, mert ha olyan szinten lenne, hogy natúrban elérte kb amit el lehetett, akkor nem itt kérdezgetne, főleg nem faszságokat, és főleg nem publicban.

Az esetek nagy részében a munkát akarják megkerülni. Ugyanakkor mindenki azt csinál, amit akar, ott bassza szét magát, ahol tudja, válaszolni meg nem kötelező a hülye kérdésekre.

Szerintem.
ebben teljesen egyetértek veled!
tegnap történt meg velem az eset,elmentem edzeni a terembe,és 4 uj arc jelent meg,hát mit ne mondjak mindenki elkezdi valahol de ők aztán nagyon lentről.nem is foglakoztam a dologgal,de mikor láttam hogy bohóckodnak a teremben,egymás után csinálják a gyakorlatokat,de még azt is rosszul,de ezt se vettem fel,mert hát mindenkinek rá kell érezni a dolgokra,és az nem két edzés után van.De amikor az edzés felénél megkérdezik a haveromat,hogy "figyi te mit ajálsz,amitől nagyra növök,az a dababol vagy mi az jó??" !+"%,hát istenem borogas,a 4 gyerekben összesen nem volt 120kg!nem hogy még kokszoljanak!!ugy hogy erről ennyit
Édes istenem,itt tart ez a sport Magyarországon,meg az emberek gondolkodása,hozzáértése(hozzá nem értése).Válasz aha egyé danabót oszt attó lösző nagy. ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 17. - 01:07:05
Válasz #245
Nem elérhető

Olivér


Csá,szedem a napozint meg nyomom a BSN True Mass-t meg eszek fehérjét,sustanon vagy vmi tablettás napozin helyett jo lenne? Mondjatok má vmi jot a napozin helyett és NEGATIVUMOKAT NE,TUDOM HOGY SZAR A NAPOZIN AZÉ jöttem ide hogy segitsetek.

2008. Június 17. - 01:15:37
Válasz #246
Nem elérhető

sixooshu


miért szedsz napozimot? a húsleveskocka nem vált be?

2008. Június 17. - 01:19:05
Válasz #247
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csá,szedem a napozint meg nyomom a BSN True Mass-t meg eszek fehérjét,sustanon vagy vmi tablettás napozin helyett jo lenne? Mondjatok má vmi jot a napozin helyett és NEGATIVUMOKAT NE,TUDOM HOGY SZAR A NAPOZIN AZÉ jöttem ide hogy segitsetek.
Nem-nem Oli, Te nem a BSN True Mass-t nyomod hanem az Anabolic Halo-Freak Fix-Anabolic O.D-Volumass 35-Nano Vapor-Hi Protein Mega Gainer-NO-Xplode-Mass Tech-Lean Mass Complex-BSN Nitrix kombót tolod éppen, ahogyan korábban már megosztottad velünk. De remélem mindegyik adagolását 30 és 50 kilós testsúly közé lőtted be!

Részemről most azonnal törölnélek a fórumról, de majd meghagyom a többieknek a döntés jogát, amennyiben szórakoztatja őket a jelenléted...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 01:37:01
Válasz #248
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 01:37:15
Válasz #249
Nem elérhető

tockon2


Csá,szedem a napozint meg nyomom a BSN True Mass-t meg eszek fehérjét,sustanon vagy vmi tablettás napozin helyett jo lenne? Mondjatok má vmi jot a napozin helyett és NEGATIVUMOKAT NE,TUDOM HOGY SZAR A NAPOZIN AZÉ jöttem ide hogy segitsetek.
Tudom, hogy senki sem ezt a választ várja, de mindig kezd eldurranni az agyam, ha ezeket a topicocat olvasom. ˝=/ Ha az avatarodon te vagy, akkor még bőven rádfér vagy 20kg izom mindenféle szar nélkül! Mi a faszért akarja mindenki megkerülni a munkát!   :-/-Tanácsért jöttért? Csirke-rizs hányásig! +millió egy szuper minőségű LEGÁLIS táplálékkiegészítő (tudok is egy helyet, ahol ilyeneket lehet kapni... ::) :-} ) és még csak szét sem baszod magad!

2008. Június 17. - 01:37:15
Válasz #250
Nem elérhető

tockon2


Csá,szedem a napozint meg nyomom a BSN True Mass-t meg eszek fehérjét,sustanon vagy vmi tablettás napozin helyett jo lenne? Mondjatok má vmi jot a napozin helyett és NEGATIVUMOKAT NE,TUDOM HOGY SZAR A NAPOZIN AZÉ jöttem ide hogy segitsetek.
Nem-nem Oli, Te nem a BSN True Mass-t nyomod hanem az Anabolic Halo-Freak Fix-Anabolic O.D-Volumass 35-Nano Vapor-Hi Protein Mega Gainer-NO-Xplode-Mass Tech-Lean Mass Complex-BSN Nitrix kombót tolod éppen, ahogyan korábban már megosztottad velünk. De remélem mindegyik adagolását 30 és 50 kilós testsúly közé lőtted be!

Részemről most azonnal törölnélek a fórumról, de majd meghagyom a többieknek a döntés jogát, amennyiben szórakoztatja őket a jelenléted...


 :-}

Oh, még kamugép is!  :-/- :-/- :-/- 

2008. Június 17. - 01:37:15
Válasz #251
Nem elérhető

Olivér


Jovan Steve fiu értékelem a fáradozásodat hogy vissza kerested a korábbi üzeneteimet:) Vagy néztem még a CLENBUTEROL -T is most hiába kezdtek el irkálni,tudom hogy szar,meg 15évessen rossz,de akko is fogok venni meg bevenni .Azé jöttem ide hátha van 1értelmes ember aki segit. Ha nem akko meg megveszem mind a 3-t és beveszem. Steve neked is veszek 1kilo anapolon-t hagy szedjed be.

2008. Június 17. - 01:37:15
Válasz #252
Nem elérhető

Olivér


OOO HOGY NEKED MEGINT IDE KELLET JÖNNED PEDOFIL VAGY? na Clenbuterolt is néztem erröl mi a vélemény? Me olyat akarok szedni,mennyit,és hogy kell me a napozintol má jol nézek ki. és csak jot irjatok me Naposin az rossz,a haveorm tol vmi 15,000ft- anabolt 15kapszula negydet kell bevenni és 20kg-t hoz 2hét alatt,olyat is ajánlottak de az sztem durva,szoval a milyen a CLENBUTEROL?ME OLYAT AKAROK SZEDNIIIIIIIIIIII Amugy Steve a Nitrix,True Mass,Halo, 3-as meghozta a hatását :)

2008. Június 17. - 01:42:24
Válasz #253

B1ll4

Vendég
Olivér utolsó kérdés , remélem utolsó válaszod : Ki vagy valójában  8-) ?:)

2008. Június 17. - 01:42:40
Válasz #254
Nem elérhető

fastor


Steve töröld, mert vagy szórakozik, vagy olyan hülye hogy Nobell békedíjat kapnánk ha tartkónlőnénk :---- :-/-- :-/-- :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó