2024. Május 14. - 01:56:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339556 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 17. - 01:46:35
Válasz #255
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ki van tiltva Oli.

De majd úgyis jön még mert eddig is 14 féle IP címről írt...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 01:46:47
Válasz #256
Nem elérhető

tockon2


OOO HOGY NEKED MEGINT IDE KELLET JÖNNED PEDOFIL VAGY? na Clenbuterolt is néztem erröl mi a vélemény? Me olyat akarok szedni,mennyit,és hogy kell me a napozintol má jol nézek ki. és csak jot irjatok me Naposin az rossz,a haveorm tol vmi 15,000ft- anabolt 15kapszula negydet kell bevenni és 20kg-t hoz 2hét alatt,olyat is ajánlottak de az sztem durva,szoval a milyen a CLENBUTEROL?ME OLYAT AKAROK SZEDNIIIIIIIIIIII Amugy Steve a Nitrix,True Mass,Halo, 3-as meghozta a hatását :)
Hogy God-ot idézzem egy másik topicból, de egy nemokos gyerek vagy! Itt értelmes emberek vannak, akik segíteni akartak, de szerintem ezek után mindenki szxrik rád!

2008. Június 17. - 01:49:11
Válasz #257

B1ll4

Vendég
Steve azt a kombót mennyiért rakod össze nekem ? Ha csak egy adag is lenne , megkóstolnám . Igazi egzotikus kis cucc lehet :D

2008. Június 17. - 07:27:45
Válasz #258
Nem elérhető

endre66



2008. Június 17. - 07:45:30
Válasz #259

Torony

Vendég
de érzitek, hogy meg lettünk fenyegetve  ;D ;D ;D úgyis megveszi, úgyis beszedi  ;D és sírva könyörgök, ha még le se tudja írni, hogy Naposim, akkor mégis mit akar?  :-p

2008. Június 17. - 09:06:44
Válasz #260
Nem elérhető

Jordan


Oli mielőtt nekiállsz "napozinozni" !  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 17. - 09:22:27
Válasz #261

Torony

Vendég
szerintem toljon mindent nyugodtan, hulljon a férgese  ;D

2008. Június 17. - 09:27:34
Válasz #262
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csá,szedem a napozint meg nyomom a BSN True Mass-t meg eszek fehérjét,sustanon vagy vmi tablettás napozin helyett jo lenne? Mondjatok má vmi jot a napozin helyett és NEGATIVUMOKAT NE,TUDOM HOGY SZAR A NAPOZIN AZÉ jöttem ide hogy segitsetek.
Nem-nem Oli, Te nem a BSN True Mass-t nyomod hanem az Anabolic Halo-Freak Fix-Anabolic O.D-Volumass 35-Nano Vapor-Hi Protein Mega Gainer-NO-Xplode-Mass Tech-Lean Mass Complex-BSN Nitrix kombót tolod éppen, ahogyan korábban már megosztottad velünk. De remélem mindegyik adagolását 30 és 50 kilós testsúly közé lőtted be!

Részemről most azonnal törölnélek a fórumról, de majd meghagyom a többieknek a döntés jogát, amennyiben szórakoztatja őket a jelenléted...


 :-}
Steve ment a plussz,meg amiért kitiltottad azért is megy,de csak 2,óránként lehet adni ;D.
Ez a gyerek vagy teljesen hülyének néz mindenkit,vagy(ami a valószínűbb)ezen a szellemi színvonalon van,az ilyen zabálja csak a szteroidokat kétpofára az sem érdekel. &5*F..k you Olivér,pedig az elején még segíteni is akartunk.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 17. - 09:46:21
Válasz #263
Nem elérhető

tomi


Én adtam Olivérnek egy plussz-t a kitartása miatt. (:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Június 17. - 09:48:58
Válasz #264

Torony

Vendég
ezek szerint nem ismered a mondást, miszerint az a legrosszabb, mikor az emberi hülyeség szorgalommal párosul...  ˝=/

2008. Június 17. - 10:46:12
Válasz #265
Nem elérhető

tas


ja ez az a gyökér aki 30 kiló volt utána meg 50? akkor is fogtam már  a fejem... már akkor hagyni kellett volna... a szint ami alá nem érdemes menni, az az amikor valaki nem tudja hogy 30 vagy 50 kiló, és utána még neki áll feljebb hogy hát itt nincs is értelmes ember.... az ő értelmi szintjén lévő biztos nincs... o--O

2008. Június 17. - 11:13:51
Válasz #266
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem meg egy 13-14 éves kisgyerek volt  :-} De mindegy is, ha nem veszi magát észre, akkor ennyi  :-\

2008. Június 17. - 11:34:25
Válasz #267
Nem elérhető

darknight



Szerintem meg egy "agent provocateur", aki szórakozik velünk... ::) 8) ::) 8) ::) 8)

    >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 17. - 22:42:24
Válasz #268
Nem elérhető

Boiler


Én adtam Olivérnek egy plussz-t a kitartása miatt. (:-)

 ;-oo-;

Helyes meglátás!!

Különben meg nem is értelek titeket??? Ilyen testet amit már ő elért csak így leírtok????
Hisz a képen már láccik, hogy nő a cicije!!  !+"%

Hatalmas leszel Oli netörőggyé semmivel  [:-o]

2008. Június 22. - 22:08:32
Válasz #269

steveegygeci

Vendég
Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.