2024. Május 14. - 20:07:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mint hal a vízben, avagy Fastor kontárkodik  (Megtekintve 37400 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 11:13:34
Válasz #75
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem tudom, jó e még.Lehet én már vén vagyok,de nem kezdenék bele semmilyen  tervbe felkészületlenül, csak, ha minden adott.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 16:23:20
Válasz #76
Nem elérhető

fastor


Nem tudom, jó e még.Lehet én már vén vagyok,de nem kezdenék bele semmilyen  tervbe felkészületlenül, csak, ha minden adott.
ezzel az erővel örökre halogathatnám. amíg diák vagyok, valszeg nem lesznek optiműális feltételeim, de attól még csinálni kell,és kész,
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 20. - 16:25:35
Válasz #77
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem tudom, jó e még.Lehet én már vén vagyok,de nem kezdenék bele semmilyen  tervbe felkészületlenül, csak, ha minden adott.
ezzel az erővel örökre halogathatnám. amíg diák vagyok, valszeg nem lesznek optiműális feltételeim, de attól még csinálni kell,és kész,
Szerintem utána sem lesz! Tökéletes soha nem lesz semmi...De mindig törekedni kell arra, hogy kihozd az adott helyzetből a maximumot!  :)
Szóval nyomasd tovább!
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 17:19:18
Válasz #78
Nem elérhető

fastor


Nem tudom, jó e még.Lehet én már vén vagyok,de nem kezdenék bele semmilyen  tervbe felkészületlenül, csak, ha minden adott.
ezzel az erővel örökre halogathatnám. amíg diák vagyok, valszeg nem lesznek optiműális feltételeim, de attól még csinálni kell,és kész,
Szerintem utána sem lesz! Tökéletes soha nem lesz semmi...De mindig törekedni kell arra, hogy kihozd az adott helyzetből a maximumot!  :)
Szóval nyomasd tovább!
optimális alatt azt értem,hogyha már végeznék a sulikkal, és keresnék, akkor legalább tudom,hogy ha megdolgozom, akkor van pénzem, és jóesetben nemfüggök a kurva iskolaszövetségek kényétöl kedvétöl,hogy kifizetnek e, stb ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 02. - 23:39:01
Válasz #79
Nem elérhető

fastor


bocsánat,hogy eltüntem,nemjutottam le betegség,és időhiány miatt edzeni, ithon hetiegy könnyed fekvö, húzódszkodó edzés megy, creatint abbahagytam, méret maradt,szrencsére, kaja überszar, alvás nincs ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 07. - 22:12:20
Válasz #80
Nem elérhető

fastor


megint edzegetek ithon egy kicsit, és eszembe jutott,hogy kiskoromban, mennyire szerettem a feltett lábas fekvőt :D
azthittemh,ogy az nehezebb mint a sima, ergó, ha ezt gyakorlom,akkor a sima is nagyon jól fog menni ;D
és csodálkoztam,hogy mért megy alig 30 sima fekvő, mikor feltett lábbal megy 40 is ;D
nah, ezt így megosztottam veletek, nemtommért, de eszembe jutottés kész ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 25. - 19:59:18
Válasz #81
Nem elérhető

fastor


kezdem visszaépíteni, az edzéseket, eddig úgylátszik,hogy heti 2,5 termi edzés lessz, és 1 ithoni, de ez még sajna változhat :-\
mindegy, márc 27 edikén akkoris ottleszek a brutálon, legfeljebb nem tejlesítek annyit mint szeretnék :-X
nah, most hát, és felhúzás @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 25. - 21:07:42
Válasz #82
Nem elérhető

H. Laci


Debrecen,Komárom,Szeged,Győr,Miskolc,Pécs ezek mind számomra közel lévő városok.  ?:-/  :-Đ   ;D

2010. Február 25. - 23:37:10
Válasz #83
Nem elérhető

fastor


Debrecen,Komárom,Szeged,Győr,Miskolc,Pécs ezek mind számomra közel lévő városok.  ?:-/  :-Đ   ;D
nekem is 200 km, de igazából leszarom, jó, Debrecenben több szállási lehetőségem is van, így ez nemgáz, a többi lehetőségre lesssz érdekes lejutni :-X
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 13. - 16:21:16
Válasz #84
Nem elérhető

fastor


Élek virulok, súlyom szerencsére stabilan 75 fölött van, amíg nincs lehetőségem jól kajálni,addig sztem nemnagyon fog felfele menni, most azon vagyok,hogy lefele ne menjen, erőben jövök felfele, várom már a BRUTÁL okat,
150 kilóba húztam fel egy ismétlést, a teremtulaj viszont mondta,hogy javítsak a technikából, és jobban lábból indítsak.
tervezett súlyaim
felhúzás 120-130
guggolás 70-80-90
fekvenyomás 60-65
bicepsz 40-45
nyak mögül nyomás 40-45
igazából Vácon fog kiderülni,hgy hogyan is lessz,meglátjuk ;)

Jah, és azt elfelejtettem,hogy az OKtogon mellett közvetlen nyílni fog jövöhéten, vagy utánna, egy nagyon jó kis terem! oda járok most.
új atlas géppark, nagyon nagy belterület, az edzői gárda még képlékeny, de aztsuttogják a verebek,hogy senkinek nemlessz rájuk panasza ***)))
aradi utca eleje a roni abc mellett, kis pincelejárat!
árak 8800 a felnőtt, 7800 a diák.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 13. - 17:33:31
Válasz #85
Nem elérhető

H. Laci


Fastor, te már a gyémánt fokozatot is eltervezted előre.  >:D >:D 
Mondjuk ezek reális súlyok, bár nem annyira ismerlek, de szerintem elérhetőek a számodra.  ;) Szóval sok sikert a versenyhez.  :-):-)::

2010. Március 13. - 20:11:12
Válasz #86
Nem elérhető

fastor


Fastor, te már a gyémánt fokozatot is eltervezted előre.  >:D >:D 
Mondjuk ezek reális súlyok, bár nem annyira ismerlek, de szerintem elérhetőek a számodra.  ;) Szóval sok sikert a versenyhez.  :-):-)::
az debrecenben akarom, nehogy túl feltünő legyen a fejlődésem ;D
ezek szerintem abszolút reaálisak, attól függ,hogy mennyire veszik tényleg komoylan a szabályokat
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 13. - 21:12:52
Válasz #87
Nem elérhető

H. Laci


Fastor, te már a gyémánt fokozatot is eltervezted előre.  >:D >:D 
Mondjuk ezek reális súlyok, bár nem annyira ismerlek, de szerintem elérhetőek a számodra.  ;) Szóval sok sikert a versenyhez.  :-):-)::
az debrecenben akarom, nehogy túl feltünő legyen a fejlődésem ;D
ezek szerintem abszolút reaálisak, attól függ,hogy mennyire veszik tényleg komoylan a szabályokat

Minden állomáson be voltam fosva, mert mindig azt mondták hogy "MOST TÉNYLEG KOMOLYAN VESSZÜK A SZABÁLYOKAT, SZÓVAL NE CSALJATOK" oszt közbe mégsem.  ;D Mondjuk tényleg nagyon lazán vették a szabályokat, ha kicsit szigorúbban vennék az nem lenne baj, de szerintem nem kellene olyan komolyan venniük mint az erőemelő versenyeken.  :) Szal aranyközépút.  ;D

2010. Március 14. - 18:11:13
Válasz #88
Nem elérhető

fastor


Fastor, te már a gyémánt fokozatot is eltervezted előre.  >:D >:D 
Mondjuk ezek reális súlyok, bár nem annyira ismerlek, de szerintem elérhetőek a számodra.  ;) Szóval sok sikert a versenyhez.  :-):-)::
az debrecenben akarom, nehogy túl feltünő legyen a fejlődésem ;D
ezek szerintem abszolút reaálisak, attól függ,hogy mennyire veszik tényleg komoylan a szabályokat

Minden állomáson be voltam fosva, mert mindig azt mondták hogy "MOST TÉNYLEG KOMOLYAN VESSZÜK A SZABÁLYOKAT, SZÓVAL NE CSALJATOK" oszt közbe mégsem.  ;D Mondjuk tényleg nagyon lazán vették a szabályokat, ha kicsit szigorúbban vennék az nem lenne baj, de szerintem nem kellene olyan komolyan venniük mint az erőemelő versenyeken.  :) Szal aranyközépút.  ;D
én akkor voltam idegbeteg, mikor eszméletlen szabályosan guggoltam 66 kilóval, mikormeg volt sérülve a derekam, és nem akartam terhelni, erre egy srác 90-10 kilóvl konkrétan rogyasztgatott, öt centit, és előtte még tőlem vettek el húzódszkodásokat :-Đ
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 17. - 16:17:47
Válasz #89
Nem elérhető

Izompisti


Szia Taki(igaz fastor a felhasználó neved, de én akkor is takit írok ;D ) Csak most vettem észre, hogy te is vezetsz naplót ˝=/ ˝=/ ˝=/ Látszik, hogy csak 1-2 témára megyek rá többnyire...

A topik eleji képek nem rosszak ****:)))))) Vastagodtál szerintem (is), s még mindig megvan a szálkasás formád.
Remélem a közeljövőben végre össze jön a közös edzés...ha ráérsz :) Nekem már meghozták kb. 1 hete a 90%-os papírt ;D ****:))) Szóval szinte ingyen megyek fel egyedül is ;D :)

Még valami...nyomjad keményen, ezentúl olvasom én is a naplódat, nincs továbbra se lazsálás :) >:D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”