2024. Május 14. - 23:21:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mint hal a vízben, avagy Fastor kontárkodik  (Megtekintve 37401 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 17. - 17:45:17
Válasz #90
Nem elérhető

fastor


Szia Taki(igaz fastor a felhasználó neved, de én akkor is takit írok ;D ) Csak most vettem észre, hogy te is vezetsz naplót ˝=/ ˝=/ ˝=/ Látszik, hogy csak 1-2 témára megyek rá többnyire...

A topik eleji képek nem rosszak ****:)))))) Vastagodtál szerintem (is), s még mindig megvan a szálkasás formád.
Remélem a közeljövőben végre össze jön a közös edzés...ha ráérsz :) Nekem már meghozták kb. 1 hete a 90%-os papírt ;D ****:))) Szóval szinte ingyen megyek fel egyedül is ;D :)

Még valami...nyomjad keményen, ezentúl olvasom én is a naplódat, nincs továbbra se lazsálás :) >:D
most éppen szünetel a napló, technikai okoból, de majd rakok fel híreket, képeket ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 17. - 21:01:06
Válasz #91
Nem elérhető

Izompisti


Okés, de a közös edzésen is kötelező lesz csinálni képeket :) 8-)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2010. Március 18. - 00:47:24
Válasz #92
Nem elérhető

fastor


hozz gépet ;D

mai vicc !+"%
Hello, are you there? - Yes, who are you please? - I'm Watt. - What's your name? - Watt's my name. - Yes, what's your name? - My name is John Watt. - John what? - Yes, are you Jones? - No I'm Knott. - Will you tell me your name then? - Will Knott. - Why not? - My name is Knott. - Not ...what? - Not Watt, Knott. - What?
beteg
angol humor
szegény Jordan ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 18. - 23:57:41
Válasz #93
Nem elérhető

fastor


nah megjöttem, eredmény 12660
hát nem egy zsírzseniális alkotás, de nem tartom rossznak, a gugolást elbasztam, azonkívül végülis majndem midnen jólment ( LACIKA !!!FELHÚZÁS 130*2*12 ;D beérlek ;D )
nah, almszom,jóéjt {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 19. - 13:56:34
Válasz #94
Nem elérhető

H. Laci


nah megjöttem, eredmény 12660
hát nem egy zsírzseniális alkotás, de nem tartom rossznak, a gugolást elbasztam, azonkívül végülis majndem midnen jólment ( LACIKA !!!FELHÚZÁS 130*2*12 ;D beérlek ;D )
nah, almszom,jóéjt {-)
kb 4 hónapja nem húztam fel, persze hogy utolérsz.  ****:))) ****:)))
Am grat!  ;) Súlyok mik voltak?! Szabályokat mennyire vették komolyan!? Sokan voltatok!? Ilyesmikről irj  ;)

2010. Március 19. - 16:20:13
Válasz #95
Nem elérhető

fastor


nah megjöttem, eredmény 12660
hát nem egy zsírzseniális alkotás, de nem tartom rossznak, a gugolást elbasztam, azonkívül végülis majndem midnen jólment ( LACIKA !!!FELHÚZÁS 130*2*12 ;D beérlek ;D )
nah, almszom,jóéjt {-)
kb 4 hónapja nem húztam fel, persze hogy utolérsz.  ****:))) ****:)))
Am grat!  ;) Súlyok mik voltak?! Szabályokat mennyire vették komolyan!? Sokan voltatok!? Ilyesmikről irj  ;)
rengetegen voltunk, egy nagyon kis teremben, a szabályokat eléggé komolyan vették, főleg guggolásnál, és bicepsznél volt ez érezhető
súlyaim... 60*2*12 65*11 fekvenyom
120*12 130*2*12 felhúzás
bicepsz 32,37,32
vállból nyomás 45*2*12 40*12
guggolás 80*2*12 85*12
guggolás ment volna többel, többre is számítottam,csak olyan sok idő telt el a felhúzá után,hogy már nembírtam befeszíteni a derekamat, és egyszerően derékból nembírtam a súlyt :(
nembaj, debrecenben sokkal jobblessz!!!! ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 19. - 17:06:42
Válasz #96
Nem elérhető

H. Laci


nah megjöttem, eredmény 12660
hát nem egy zsírzseniális alkotás, de nem tartom rossznak, a gugolást elbasztam, azonkívül végülis majndem midnen jólment ( LACIKA !!!FELHÚZÁS 130*2*12 ;D beérlek ;D )
nah, almszom,jóéjt {-)
kb 4 hónapja nem húztam fel, persze hogy utolérsz.  ****:))) ****:)))
Am grat!  ;) Súlyok mik voltak?! Szabályokat mennyire vették komolyan!? Sokan voltatok!? Ilyesmikről irj  ;)
rengetegen voltunk, egy nagyon kis teremben, a szabályokat eléggé komolyan vették, főleg guggolásnál, és bicepsznél volt ez érezhető
súlyaim... 60*2*12 65*11 fekvenyom
120*12 130*2*12 felhúzás
bicepsz 32,37,32
vállból nyomás 45*2*12 40*12
guggolás 80*2*12 85*12
guggolás ment volna többel, többre is számítottam,csak olyan sok idő telt el a felhúzá után,hogy már nembírtam befeszíteni a derekamat, és egyszerően derékból nembírtam a súlyt :(
nembaj, debrecenben sokkal jobblessz!!!! ;D

Jó ez Fastor.  ;) ;)
Debrecenben meg MUSZÁJ többet csinálni.  ****:))))))

2010. Március 20. - 13:16:48
Válasz #97
Nem elérhető

fastor


jahjah, muszály ;) 13 fölé szeretnék menni, meg megkeresem a wilks táblázatot, és megpróbálom az alapján kiszámolni,hogy mitkéne csinálnom,hogy abban 10000 felé kerüljek @:-)
most 8500 körül volt a wilksem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 20. - 13:21:06
Válasz #98
Nem elérhető

zotja


jahjah, muszály ;) 13 fölé szeretnék menni, meg megkeresem a wilks táblázatot, és megpróbálom az alapján kiszámolni,hogy mitkéne csinálnom,hogy abban 10000 felé kerüljek @:-)
most 8500 körül volt a wilksem

wilks?  ????...

2010. Március 20. - 21:35:56
Válasz #99
Nem elérhető

Gabe


Wilks pontrendszer! Fekvenyomó, vagy erőemelő versenyeken is ezt használják az abszolút eredményekhez! De van másféle is úgy tudom!
Ha te pl. 90kilósan kinyomsz 180-at, a másik meg 100 kilósan 200-at, akkor nem holtverseny van, hanem a 100kilós nyer, mert magasabb a wilks pontszáma!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 20. - 23:05:13
Válasz #100
Nem elérhető

Alex46


jahjah, muszály ;) 13 fölé szeretnék menni, meg megkeresem a wilks táblázatot, és megpróbálom az alapján kiszámolni,hogy mitkéne csinálnom,hogy abban 10000 felé kerüljek @:-)
most 8500 körül volt a wilksem

wilks?  ????...

http://www.wimwam.nl/wilkscalculator.htm

2010. Március 31. - 18:54:55
Válasz #101
Nem elérhető

fastor


nohát vagyok kérem, jövöhéttől megint vezetem a naplómat, letisztultak az edzéseim, jelenleg úgy tünik,hogy mivel felsőt testre akarok koncentrálni, ez lessz a felállás
mell váll tric 2szer

láb+felhúzás

hát bic

pontosítani jövö héten fogok tudni ;)
addig itt egy kép, jah,és a súlyom, 76-8 között ugrál
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Április 04. - 19:16:50
Válasz #102
Nem elérhető

fastor


Szerbusztok #:-)

éppen szervezetem által elrendelt pihenőmet töltöm, tehát edzettünk ma egyet Humival ;D
fekveonymás 60-70-80 kilóba
géppel nyomás 70 kilóba ( 8-10 körüli ismétlések)
alulról keresztezés csigán kis súllyal ( nemnagyon lehetett értékelni a gyakorlatot, mert pici volt a csiga, és sehogysem tudtam úgy helyezkedni,hogy teljes tartományban mozoghassak :-Đ )
bicepsz egyenes rúddal 30 kilóval
húzódszkodás bicepszből, szüken ( itt végig segítettünk egymásnak,hogy ténlyeg a bickót húzzúk meg)
scot padon egykezes 8-10-12 kilóval.

ennyi ;D
kéepk vannak, kritikát kérek, az előzőekhez is ;D
jah, a húzódszkodós kép, nem edzés, csaka kép kedvéért készült ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Április 04. - 19:23:58
Válasz #103
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Április 04. - 19:40:49
Válasz #104
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem jók ezek az edzős képek.  ****:))))))
És végre a hajad is!!!  ***)))  :D