2024. Május 15. - 02:38:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 100889 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 26. - 12:04:48
Válasz #390
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja amíg meg nem szólalok, és nem jönnek rá hogy több az iq-m 100-nál.Aztán meg csodálkoznak hogy ilyen is van ;D
Ez az. El sem tudják képzelni sokan, hogy 120 - 130 kiló fölött is van értelem.  :D


Furcsa ez, sok nagydarab ismerősöm van, a legjobb fejek a világon.. Inkább a kis girhes majmokkal van mindig gond, azok nem férnek a bőrükbe sose  :-/-(-:

2010. Február 26. - 21:19:22
Válasz #391
Nem elérhető

Yeti


Ja amíg meg nem szólalok, és nem jönnek rá hogy több az iq-m 100-nál.Aztán meg csodálkoznak hogy ilyen is van ;D
Ez az. El sem tudják képzelni sokan, hogy 120 - 130 kiló fölött is van értelem.  :D


Furcsa ez, sok nagydarab ismerősöm van, a legjobb fejek a világon.. Inkább a kis girhes majmokkal van mindig gond, azok nem férnek a bőrükbe sose  :-/-(-:
Igazat kell adnom! Hétvégente is általában az általad leírtak könyörögnek egy riasztóért, vagy egy csicskásért nálam.  :-X A magunkfajta, normálisan bulizik. Vagy, ha tényleg van ellentét, akkor kihív egy az egyben.  :-/--
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 27. - 08:26:03
Válasz #392
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja amíg meg nem szólalok, és nem jönnek rá hogy több az iq-m 100-nál.Aztán meg csodálkoznak hogy ilyen is van ;D
Ez az. El sem tudják képzelni sokan, hogy 120 - 130 kiló fölött is van értelem.  :D


Furcsa ez, sok nagydarab ismerősöm van, a legjobb fejek a világon.. Inkább a kis girhes majmokkal van mindig gond, azok nem férnek a bőrükbe sose  :-/-(-:
Igazat kell adnom! Hétvégente is általában az általad leírtak könyörögnek egy riasztóért, vagy egy csicskásért nálam.  :-X A magunkfajta, normálisan bulizik. Vagy, ha tényleg van ellentét, akkor kihív egy az egyben.  :-/--

Itt "nagyonvidéken" nem hív ki senki, mert mindenki ismer mindenkit, és a magunkfajták összetartanak. Értsd: sportosak  ;D Bár inkább kövéret írnék, nehogy szerénytelennek tartsatok  :D

2010. Február 27. - 08:44:29
Válasz #393
Nem elérhető

H. Laci


Ja amíg meg nem szólalok, és nem jönnek rá hogy több az iq-m 100-nál.Aztán meg csodálkoznak hogy ilyen is van ;D
Ez az. El sem tudják képzelni sokan, hogy 120 - 130 kiló fölött is van értelem.  :D


Furcsa ez, sok nagydarab ismerősöm van, a legjobb fejek a világon.. Inkább a kis girhes majmokkal van mindig gond, azok nem férnek a bőrükbe sose  :-/-(-:
Igazat kell adnom! Hétvégente is általában az általad leírtak könyörögnek egy riasztóért, vagy egy csicskásért nálam.  :-X A magunkfajta, normálisan bulizik. Vagy, ha tényleg van ellentét, akkor kihív egy az egyben.  :-/--

Itt "nagyonvidéken" nem hív ki senki, mert mindenki ismer mindenkit, és a magunkfajták összetartanak. Értsd: sportosak  ;D Bár inkább kövéret írnék, nehogy szerénytelennek tartsatok  :D

Tudod!? Nincs olyan nő, akivel ne feküdnék le, csak olyan, akiről nem szeretném, ha más is megtudná, hogy lefeküdtem vele.  ****:))))))  ;D 
Bocs az OFFért Csabi!  :-[

2010. Március 25. - 15:48:46
Válasz #394
Nem elérhető

csaba.r


Guten Tag.

Nem felejtettem el az edzésnaplót, csak most volt egy kis feles pénzem és a szórakozásra kölöttem.
2 hétig nem volt semmi, a kajára minimálisan figyeltem oda, és nagyon meglepődtem hogy csak 2 kg ugrott fel, ami most 2 nap alatt le is ment.
Edzéseim most még kicsit lightosabbak azt a célt szolgálják hogyha elkezdek vadulni, akkor ne legyen nagyon izomlázam, csak az az 1-2 napos.
Ide tartozik még hogy marad a heti 4 edzés a következő lebontásban:
Hétfő: Mell-Bicepsz
Kedd: Váll-Tricepsz
Szerda: Hát
Péntek: Láb- Icipici mell

Ezek után 20-30 prec szauna.

Kardiót a variálom, méghozzá úgy hogy csak havi bontásban kardiózok. (1 hónap igen- 1 hónap nem ) nekem ez nagyon bejön
Ide tartozik még az is hogy ha nincs kardió akkor sokkal intenzívebbek az edzések.

Auf widersehen. :-){
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 29. - 16:41:37
Válasz #395
Nem elérhető

csaba.r


Ismét zavarok

Ma kicsit másképp edzettem kevesebb gyakorlatot csináltam, magasabb sorozatszámmal, kifulladásig.

Mell

Fekvenyomás 1x20
                    2x12
                    2x8

Fekvenyomás 45fokos padon

                      4x12

Tárogatás gépen

                       5x20

Bicepsz

Franciarudas

                3x15
                2x12

Egykezes koncentrált

                 4x12
                 1x10

Kalapács bicepsz

                 2x12
                 1x10
                 1x8
                 1x6

Ennyi

Hét végén mértem egy testzsír%-ot, hát nem kellet volna komolyan a faszom kivolt az egésszel, mert úszott a szeptemberi tömegelés. ˝=/ ˝=/
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 29. - 16:44:06
Válasz #396
Nem elérhető

George



Hét végén mértem egy testzsír%-ot, hát nem kellet volna komolyan a faszom kivolt az egésszel, mert úszott a szeptemberi tömegelés. ˝=/ ˝=/
Mivel mérted?

2010. Március 29. - 16:44:39
Válasz #397
Nem elérhető

NosztalNiga


Hét végén mértem egy testzsír%-ot, hát nem kellet volna komolyan a faszom kivolt az egésszel, mert úszott a szeptemberi tömegelés. ˝=/ ˝=/
Gépes mérés volt? Mondjuk bármilyen is volt...szerintem az ilyen számokat szard le a gecibe  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 29. - 16:46:41
Válasz #398
Nem elérhető

csaba.r


Sublerrel (tolómérővel) 3 ponton.
José leszarnám én ha nem ilyen szar érték jött volna ki, így soha nem lehetek rendes emós ;)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 29. - 16:52:19
Válasz #399
Nem elérhető

NosztalNiga


Sublerrel (tolómérővel) 3 ponton.
José leszarnám én ha nem ilyen szar érték jött volna ki, így soha nem lehetek rendes emós ;)
Mondjuk nem értek hozzá,az ha minden igaz nem olyan szar mint azzal az "előre tartom digital géppel" (majd kijavít valaki ha hülyeséget beszélek)?!
De szerintem az ilyen számok maximum kis iránymutató adatok, de nem a meghatározó dolgok...Véleményem szerint a súlyod, testzsírod tényleg csak ilyen támpontként használd, és főképp a tükörre hagyatkozz, a formára, a látszatra! Ha már tényleg elfogytál, de még magas a testzsír,lehet egy kis tömegelés jobbat tenne mint a további diéta...
Bár lehet én látom rosszul...
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 29. - 16:56:25
Válasz #400
Nem elérhető

csaba.r


Nem lenne rossz egy tömegelés, mert már kisseb kihagyásokkal 9 hónapja diétázom.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 29. - 17:05:50
Válasz #401
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem lenne rossz egy tömegelés, mert már kisseb kihagyásokkal 9 hónapja diétázom.
Nem tudom...én nem mondok semmit, mert nem vagyok kompetens a témában :) Valaki hozzá értőbb jó lenne ha véleményezné a dolgokat....
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 29. - 17:40:05
Válasz #402
Nem elérhető

George


Nem lenne rossz egy tömegelés, mert már kisseb kihagyásokkal 9 hónapja diétázom.
Ha nem orrba-szájba zabálsz mindent tömegelés alatt, akkor nem fogsz zsírosodni - nyilván valamennyire igen, de nem durván! Eleve kellene a testednek egy kis pihenő a diéta után, változatosságra szükség van. Én nem hagynék ki egy lightos tömegelést ***)))

2010. Március 29. - 18:26:31
Válasz #403
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem lenne rossz egy tömegelés, mert már kisseb kihagyásokkal 9 hónapja diétázom.
Ha nem orrba-szájba zabálsz mindent tömegelés alatt, akkor nem fogsz zsírosodni - nyilván valamennyire igen, de nem durván! Eleve kellene a testednek egy kis pihenő a diéta után, változatosságra szükség van. Én nem hagynék ki egy lightos tömegelést ***)))
Akkor nem mondok annyira nagy hülyeséget, mert azért George biztos, hogy ért valamicskét ehhez az egészhez ;D
Szóval akkor tömegelj okosan, óvatosan  ;) És figyeld a formát  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 29. - 18:31:17
Válasz #404
Nem elérhető

csaba.r


Köszi srácok, sok gondolkodást meg szar kedvet vettetek le a vállamról,  :-){  akkor szeptemberben tömegelés,mivel az teljesen új pálya lessz még hülye kérdés épp elég. @:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz