2024. Április 29. - 06:31:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 100750 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 30. - 13:22:33
Válasz #405
Nem elérhető

csaba.r


Ismét zavarnék !

Máma volt egy fasza Váll, Tricepsz napom.
Megtaláltam oldalsó vállra a legjobb szuperszettet ami számomra a legfaszább.

Válból nyomás fej mögött

5x12 (Itt nem emeltem a súlyon mert még bizonytalan az eggyensúlyom.)

Álig húzás szűk fogással

1x25
1x20
1x18
1x15
1x12

Ennél a gyakorlatnál nem látom értelmét az alacsony ismétlészámnak mert csak a fájás van belőle

Álig húzás széles fogással ; Koncentrált oldalemelés egykezesekkel SZUPERSZETT.

ugyanolyan ismétlés számok, a végére már a hideg rázott.

1x15
1x12
1x10
1x8

Itt nem akarom azt írni hogy edzésbe megtaláltam az Excaliburt de iszonyatosan bedurrant a válam tőlle, mondjuk az álighúzáson még finomítanom kell, mert nem csak oldalsó vállra ment rá, hanem hátsóra is, de most pont leszartam.

Tricepsz:

Letolás csigán:

2x15
1x13
1x12

Tricepsznyújtás fej felett (vagy hogyhívják)

3x15
1x12

Van olyan tricepszgép amit csak le kell tolni, olyan vas van rajta mint egy oriási  hangvilla.

4x20

A végén még vádliztam egy picit

Állóvádli

3x12

Ülővádli

4x15

EDzés előtt megleltem még egy zacskó Balutól kapott Plasmacore-t azt betoltam így olyan szinten megpörgetett hogy 1-2 perces pihenőidőket tartottam a gyakorlatok között, gyakorlatok közben max annyit ameddig a súlyt kicseréltem.
Közben ment a kis 30g glutaminból, és Liquid Aminós kombóm.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 08. - 13:41:31
Válasz #406
Nem elérhető

csaba.r


Úgy néz ki fórdulóponthoz érkeztem, tegnap megcsörrent a telefonom haver hívott hogy nincs e kedvem az utcaiharchoz.
Amennyiben belemegyek akkor a konditermi edzéseimet is ehez fogom igazítani.Mármit ezekhez az izomcsoportokhoz.
Tekintve hogy csak 3 edzés van ott egy héten így még tudnék menni ugyanennyiszer konditerembe is.
Ha hagyom a francba akkor minden marad ugyanígy, bár szép ajánlatot kaptam.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 08. - 13:45:54
Válasz #407
Nem elérhető

Kicsibors


Úgy néz ki fórdulóponthoz érkeztem, tegnap megcsörrent a telefonom haver hívott hogy nincs e kedvem az utcaiharchoz.
Amennyiben belemegyek akkor a konditermi edzéseimet is ehez fogom igazítani.Mármit ezekhez az izomcsoportokhoz.
Tekintve hogy csak 3 edzés van ott egy héten így még tudnék menni ugyanennyiszer konditerembe is.
Ha hagyom a francba akkor minden marad ugyanígy, bár szép ajánlatot kaptam.

Mi maga az ajánlat?...

2010. Április 08. - 13:49:49
Válasz #408
Nem elérhető

God Vazzeg


Úgy néz ki fórdulóponthoz érkeztem, tegnap megcsörrent a telefonom haver hívott hogy nincs e kedvem az utcaiharchoz.
Amennyiben belemegyek akkor a konditermi edzéseimet is ehez fogom igazítani.Mármit ezekhez az izomcsoportokhoz.
Tekintve hogy csak 3 edzés van ott egy héten így még tudnék menni ugyanennyiszer konditerembe is.
Ha hagyom a francba akkor minden marad ugyanígy, bár szép ajánlatot kaptam.

 @:-)

2010. Április 08. - 13:52:36
Válasz #409
Nem elérhető

csaba.r


Mehetnék küzdelmekre kapnék szép jutalékot.
Nekem ez bőven elég.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 08. - 13:54:17
Válasz #410
Nem elérhető

Kicsibors


Mehetnék küzdelmekre kapnék szép jutalékot.
Nekem ez bőven elég.

Nah, így már mindjárt jobban hangzik!  ;D
Akkor ha úgy érzed : HAJRÁ!  :-OO

2010. Április 08. - 14:25:49
Válasz #411
Nem elérhető

George


Úgy néz ki fórdulóponthoz érkeztem, tegnap megcsörrent a telefonom haver hívott hogy nincs e kedvem az utcaiharchoz.
Amennyiben belemegyek akkor a konditermi edzéseimet is ehez fogom igazítani.Mármit ezekhez az izomcsoportokhoz.
Tekintve hogy csak 3 edzés van ott egy héten így még tudnék menni ugyanennyiszer konditerembe is.
Ha hagyom a francba akkor minden marad ugyanígy, bár szép ajánlatot kaptam.
Megértelek, nekem is itt lóg a zsák a pincében ;D Néha elkap a hév, hogy megint menjek valami bunyós edzésre, de aztán átgondolom, és mindig rájövök, hogy nekem már ez az első a sportban =/+' De átérzem a helyzetet :D ;-oo-;