2024. Április 29. - 04:40:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 222924 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 18. - 14:17:50
Válasz #1110
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Jelentem közel 100%-os a derekam, hosszú évek óta először érzem hogy nem fáj, le tudok hajolni fájdalom nélkül, és nem kell figyelnem hogy mibe kapaszkodok. Nagyon nagyon örülök neki, jövő héttől berakom a guggolást a programomba, eddig sajnos a lábat hanyagoltam, combom elfogyott nagyon, szerencsére tudom hogy hamar visszajön. Megy a diéta, 96kg vagyok, 106-107 magasságából indultam, cél olyan 90kg körül lesz, de nagyon sok időm van még addig, június elejére szeretném összerakni a dolgokat. Természetesen nem versenydiéta ez, csak picit pucolok a belemen, mert már sok lesz. Jelenleg ott tartok hogy a 36-os nadrágot ki tudom húzni majd 10cm-re a hasamtól, ez jó jel, lassan fogyogatok! Ja és tudok hasazni, mert nem fáj a derekam!!  @-o

Nemsokára indítok némi "egyéb tápkieget" is, aztán meglátjuk hátha kerekedek egy kicsit még  8)

2010. Április 18. - 15:32:29
Válasz #1111
Nem elérhető

Yeti


Szeva Édesapa!

Látom, szépen haladsz. Gratula ezért! Egész "Sukárcsávó" lettél!  ;D
Örülök, hogy a derekad is 100% - os, gondolom ez majd nagyban hozzájárol a további fejlődésedhez.
Csak így tovább Bro'!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 18. - 15:34:47
Válasz #1112
Nem elérhető

God Vazzeg


Szeva Édesapa!

Látom, szépen haladsz. Gratula ezért! Egész "Sukárcsávó" lettél!  ;D
Örülök, hogy a derekad is 100% - os, gondolom ez majd nagyban hozzájárol a további fejlődésedhez.
Csak így tovább Bro'!  ;)  ****:))))))

Köszi!  ;-oo-; Meglátjuk mennyire tudom odarakni magam, lehet az első lábedzésnél újra lerokkanok, sajna nincs kicsukva ez se  ::)

2010. Április 18. - 15:39:22
Válasz #1113
Nem elérhető

Yeti


Köszi!  ;-oo-; Meglátjuk mennyire tudom odarakni magam, lehet az első lábedzésnél újra lerokkanok, sajna nincs kicsukva ez se  ::)
Ha odafigyelsz és használsz övet, no meg Lacikát  ;D , vagy más segítőt, akkor nem lehet baj!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 18. - 15:43:39
Válasz #1114
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi!  ;-oo-; Meglátjuk mennyire tudom odarakni magam, lehet az első lábedzésnél újra lerokkanok, sajna nincs kicsukva ez se  ::)
Ha odafigyelsz és használsz övet, no meg Lacikát  ;D , vagy más segítőt, akkor nem lehet baj!  ;)

Remélem is! Jó lenne megint 180-al szériázni, mint ősszel  =/+' Nagyon motiváló tud lenni, azt hiszem nem csak nekem  @-o

2010. Április 20. - 13:36:19
Válasz #1115
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Tegnap fájdalom nélkül lábaztam! Erre nem volt példa legalább 3 éve, nagyon örülök neki! A súlyok le/felpakolása is fájdalommal járt, most megint bírom  /:-) Remélem így is marad, érzem ma a derekam, de szerintem ez csak a fáradtság, mert nem csak elölguggoltam és simán guggoltam, hanem merevlábas felhúzást is csináltam.. Kellőképpen fáj a combom ma elől és hátul is, nagyon-nagyon jó érzés, azt hiszem megint meg fogom szeretni a guggolást  >:D Na majd meglátjuk mi lesz, bírja-e a derekam, vagy megint le kell állnom. Majd beszámolok időnként  /:-)

2010. Április 20. - 17:23:08
Válasz #1116
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok

Tegnap fájdalom nélkül lábaztam! Erre nem volt példa legalább 3 éve, nagyon örülök neki! A súlyok le/felpakolása is fájdalommal járt, most megint bírom  /:-) Remélem így is marad, érzem ma a derekam, de szerintem ez csak a fáradtság, mert nem csak elölguggoltam és simán guggoltam, hanem merevlábas felhúzást is csináltam.. Kellőképpen fáj a combom ma elől és hátul is, nagyon-nagyon jó érzés, azt hiszem megint meg fogom szeretni a guggolást  >:D Na majd meglátjuk mi lesz, bírja-e a derekam, vagy megint le kell állnom. Majd beszámolok időnként  /:-)
Na! Ez jó hír, csak ne is térjen vissza a fájdalom! Ezek szerint te vagy a Pain Killer.  :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 20. - 22:47:02
Válasz #1117
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Tegnap fájdalom nélkül lábaztam! Erre nem volt példa legalább 3 éve, nagyon örülök neki! A súlyok le/felpakolása is fájdalommal járt, most megint bírom  /:-) Remélem így is marad, érzem ma a derekam, de szerintem ez csak a fáradtság, mert nem csak elölguggoltam és simán guggoltam, hanem merevlábas felhúzást is csináltam.. Kellőképpen fáj a combom ma elől és hátul is, nagyon-nagyon jó érzés, azt hiszem megint meg fogom szeretni a guggolást  >:D Na majd meglátjuk mi lesz, bírja-e a derekam, vagy megint le kell állnom. Majd beszámolok időnként  /:-)
Na! Ez jó hír, csak ne is térjen vissza a fájdalom! Ezek szerint te vagy a Pain Killer.  :D

Azaz! Csak elírtad! Egy pina killer vagyok  ;D ;D ;D

2010. Április 20. - 23:05:15
Válasz #1118
Nem elérhető

Yeti


Azaz! Csak elírtad! Egy pina killer vagyok  ;D ;D ;D
Neeeem hiszem el rólad!  :D ;D Te kényeztetni szoktad, nem?!  :D ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 20. - 23:59:03
Válasz #1119
Nem elérhető

God Vazzeg


Azaz! Csak elírtad! Egy pina killer vagyok  ;D ;D ;D
Neeeem hiszem el rólad!  :D ;D Te kényeztetni szoktad, nem?!  :D ;D

Attól függ...  >:D  ;D

2010. Május 01. - 11:08:49
Válasz #1120
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt hiszem itt az ideje bezárni ezt a topikot, őszre majd nyitok másik tömegelőst, ha lesz rá igény  @-o  o--O  :violinplay3:  :laugh: