2024. Május 15. - 19:54:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223444 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Szeptember 04. - 22:50:43
Válasz #90
Nem elérhető

Yeti


Nah, nagyjából végigolvastam ezt a 6 oldalt. Jól hangzik, amit írtál, meg a tápkieg kombó is fasza, szerintem.  ****:))))))
Azaz a fehérje, multivitamin és a glutamin nálam is alap szentháromság. Valami extra tápkieg vagy okosság is be lesz illesztve?

Extra tápkieg nemtom még, nem vagyok ilyen tápkieg függő, inkább több fehérjét tolok. A végén lehet betöltök egy kis kreatinnal is, meglátom még.. Ja meg valami NO fokozó se lenne hátrány  ;D Okosság az már szinte természetes  o:)
Ja - ja, extra tápkiegek egyikeként én is épp vmi NO fokozóra gondoltam. Amellé meg felesleges is a kreatin. Szerintem. Egy No-Xplodeban példul ott a kreatin, annyi meg elég, nem az a lényeg, hogy a kreatin monohidráttól vizfej legyen. A bevitt glutamin mennyiség dominálhat még a megszerzett izomtömeg megtartásában. Ha meg "okosan" is edzel, akkor a fehérjét is vödörszám... :-oD
Hajrá Bro'!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 04. - 23:03:41
Válasz #91
Nem elérhető

God Vazzeg


Nah, nagyjából végigolvastam ezt a 6 oldalt. Jól hangzik, amit írtál, meg a tápkieg kombó is fasza, szerintem.  ****:))))))
Azaz a fehérje, multivitamin és a glutamin nálam is alap szentháromság. Valami extra tápkieg vagy okosság is be lesz illesztve?

Extra tápkieg nemtom még, nem vagyok ilyen tápkieg függő, inkább több fehérjét tolok. A végén lehet betöltök egy kis kreatinnal is, meglátom még.. Ja meg valami NO fokozó se lenne hátrány  ;D Okosság az már szinte természetes  o:)
Ja - ja, extra tápkiegek egyikeként én is épp vmi NO fokozóra gondoltam. Amellé meg felesleges is a kreatin. Szerintem. Egy No-Xplodeban példul ott a kreatin, annyi meg elég, nem az a lényeg, hogy a kreatin monohidráttól vizfej legyen. A bevitt glutamin mennyiség dominálhat még a megszerzett izomtömeg megtartásában. Ha meg "okosan" is edzel, akkor a fehérjét is vödörszám... :-oD
Hajrá Bro'!

Igenis kapitány!!  ;D


2009. Szeptember 04. - 23:10:17
Válasz #92
Nem elérhető

Kicsibors


Nah, nagyjából végigolvastam ezt a 6 oldalt. Jól hangzik, amit írtál, meg a tápkieg kombó is fasza, szerintem.  ****:))))))
Azaz a fehérje, multivitamin és a glutamin nálam is alap szentháromság. Valami extra tápkieg vagy okosság is be lesz illesztve?

Extra tápkieg nemtom még, nem vagyok ilyen tápkieg függő, inkább több fehérjét tolok. A végén lehet betöltök egy kis kreatinnal is, meglátom még.. Ja meg valami NO fokozó se lenne hátrány  ;D Okosság az már szinte természetes  o:)
Ja - ja, extra tápkiegek egyikeként én is épp vmi NO fokozóra gondoltam. Amellé meg felesleges is a kreatin. Szerintem. Egy No-Xplodeban példul ott a kreatin, annyi meg elég, nem az a lényeg, hogy a kreatin monohidráttól vizfej legyen. A bevitt glutamin mennyiség dominálhat még a megszerzett izomtömeg megtartásában. Ha meg "okosan" is edzel, akkor a fehérjét is vödörszám... :-oD
Hajrá Bro'!

Igenis kapitány!!  ;D




Ááááá imádom Spongyát!!!  :D ****:))))))

2009. Szeptember 05. - 00:00:18
Válasz #93
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 05. - 00:07:02
Válasz #94
Nem elérhető

Kicsibors



2009. Szeptember 05. - 04:09:47
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


God!
Most őszintén-mit akarsz megtudni a tömegelésről???
Tudnod kellene már...szalonna-kolbász-tepertő...egy-két korsó sörrel lekísérve...Sztem ez hozza a tömeget.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 05. - 07:41:06
Válasz #96
Nem elérhető

Yeti


God!
Most őszintén-mit akarsz megtudni a tömegelésről???
Tudnod kellene már...szalonna-kolbász-tepertő...egy-két korsó sörrel lekísérve...Sztem ez hozza a tömeget.
Ne felejtsük el az isteni fehér kenyeret sem! Meg a tojásos nokedlit gyesznópörkölttel... ;D @-o
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 05. - 07:44:29
Válasz #97
Nem elérhető

Yeti


Nah, nagyjából végigolvastam ezt a 6 oldalt. Jól hangzik, amit írtál, meg a tápkieg kombó is fasza, szerintem.  ****:))))))
Azaz a fehérje, multivitamin és a glutamin nálam is alap szentháromság. Valami extra tápkieg vagy okosság is be lesz illesztve?

Extra tápkieg nemtom még, nem vagyok ilyen tápkieg függő, inkább több fehérjét tolok. A végén lehet betöltök egy kis kreatinnal is, meglátom még.. Ja meg valami NO fokozó se lenne hátrány  ;D Okosság az már szinte természetes  o:)
Ja - ja, extra tápkiegek egyikeként én is épp vmi NO fokozóra gondoltam. Amellé meg felesleges is a kreatin. Szerintem. Egy No-Xplodeban példul ott a kreatin, annyi meg elég, nem az a lényeg, hogy a kreatin monohidráttól vizfej legyen. A bevitt glutamin mennyiség dominálhat még a megszerzett izomtömeg megtartásában. Ha meg "okosan" is edzel, akkor a fehérjét is vödörszám... :-oD
Hajrá Bro'!

Igenis kapitány!!  ;D


"Hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó...
Ki lakik odalent, kit rejt a mély?"
 ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 05. - 09:59:17
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg


God!
Most őszintén-mit akarsz megtudni a tömegelésről???
Tudnod kellene már...szalonna-kolbász-tepertő...egy-két korsó sörrel lekísérve...Sztem ez hozza a tömeget.

Te ilyen egyszeri ember vagy.. Nem baj, én is  @-o  :D

2009. Szeptember 06. - 21:14:55
Válasz #99
Nem elérhető

lue



2009. Szeptember 06. - 21:30:10
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 07. - 15:34:27
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Jelentem férfi súlykategóriába tartozom, 100kg voltam reggel is, most is, igaz most már kb 100,5kg mutat, bár 2x xartam :D Tudom, semmit sem jelent, de érzem hogy töltődök és ez jó érzés ám  ;D 

2009. Szeptember 07. - 15:42:46
Válasz #102
Nem elérhető

H. Laci


Elmész ám báázzeg   :-O :-O :-O :-O
Péntek óta nőttél.  :D  Kibaszott jó.  :-){ :-){   

2009. Szeptember 07. - 15:45:21
Válasz #103
Nem elérhető

God Vazzeg


Elmész ám báázzeg   :-O :-O :-O :-O
Péntek óta nőttél.  :D  Kibaszott jó.  :-){ :-){   

Nem hiszem, csak jó a kép :D Persze nem kell elájulni, ez csak a glikogén raktárak betöltődése, és némi víz természetesen  /:-)

2009. Szeptember 07. - 16:31:40
Válasz #104
Nem elérhető

csaba.r


Jó kép Manager úr de egy kicsit visszavehetnétek a növésből (itt többen) :D mert huszadikán ha lessz közös pózolás nem akarok beégni ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz