2024. Május 15. - 05:02:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223419 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 08. - 14:07:01
Válasz #120
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja a tápkiegeknél azt elfelejtettem írni, hogy B komplex és emésztő enzim is megy, mert ugye Steve megmondta: "az vagy, amit beépítesz"  /:-)  ;)
Akkor szevasz Nutellás palacsinta Úr!  ****:)))  ***))))

De milyen "édes" leszek má  ***))))  ***))) Ugye Kicsibors?  o:)

2009. Szeptember 08. - 14:15:17
Válasz #121
Nem elérhető

Yeti


Ja a tápkiegeknél azt elfelejtettem írni, hogy B komplex és emésztő enzim is megy, mert ugye Steve megmondta: "az vagy, amit beépítesz"  /:-)  ;)
Akkor szevasz Nutellás palacsinta Úr!  ****:)))  ***))))

De milyen "édes" leszek má  ***))))  ***))) Ugye Kicsibors?  o:)
És ugye tudjuk, a csoki csak a szájában olvad, nem pedig a kezében!  **:))))* ****:)))
A kis M&M's drazsé.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 08. - 14:25:15
Válasz #122
Nem elérhető

Kicsibors


Ja a tápkiegeknél azt elfelejtettem írni, hogy B komplex és emésztő enzim is megy, mert ugye Steve megmondta: "az vagy, amit beépítesz"  /:-)  ;)
Akkor szevasz Nutellás palacsinta Úr!  ****:)))  ***))))

De milyen "édes" leszek má  ***))))  ***))) Ugye Kicsibors?  o:)

Jaj Gody, te palacsinta nélkül is édes vagy, tudod!  ;)  :D

2009. Szeptember 08. - 14:27:29
Válasz #123
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 08. - 21:31:14
Válasz #124

Torony

Vendég
@-o

Most ettem egy rakat nutellás palacsintát, remélem lesz látszata  ;D

Biztosan lesz ;D de olyat mikor olvashatunk - noha mindenki tudja, hogy te csak a szemétkajától izmosodsz - hogy megettél fél-egy-két kiló csirkemellet?

Vagy valami ilyesmi.

2009. Szeptember 09. - 09:42:10
Válasz #125
Nem elérhető

God Vazzeg


@-o

Most ettem egy rakat nutellás palacsintát, remélem lesz látszata  ;D

Biztosan lesz ;D de olyat mikor olvashatunk - noha mindenki tudja, hogy te csak a szemétkajától izmosodsz - hogy megettél fél-egy-két kiló csirkemellet?

Vagy valami ilyesmi.

Nem játszom ki a lapjaimat  ;D

2009. Szeptember 11. - 21:39:19
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Amivel elmaradtam:

Szerdán alig ettem valamit, fájós fejjel mentem be edzeni. Mell-kar lett volna, de én nyomni nem nagyon tudok így, ezért átcseréltem: hát-váll lett belőle, ami elég jó is lett, főleg a vállat sikerült elkapni, várni kellett egy 10 percet az autóban mert nem tudtam kormányozni  ;D

Új repedések jelentek meg rajtam, a hátamon és a karomon. Fasza  :-\ De legalább hízok növök, azt jelenti  /:-)

Ma (péntek) voltam mellezni és karozni, sajnos a mellet úgy elhúztam, hogy a karnak csak 20 perc maradt, ezért szuperszettben szétcsaptam, de nem lett az igazi. Majd látom milyen lesz holnap, ha nem jó, akkor hétfőn lábazás után rámegyek még 1-1 gyakival  :D

Lassan jön az erő, még nem az igazi, de nagyon pici többletet hétről hétre kisajtolok magamból.

A heti sorrend nem jó, a szerdai vállazás hátráltatott a mai fekvenyomásban, úgy szúrt, azt hittem beszarok beengedésnél, nem is bírtam nagy súlyokat használni. Mindegy, vissza kell állni az eredeti felállásra és jó lesz az  ;D

2009. Szeptember 11. - 22:00:18
Válasz #127
Nem elérhető

lue


Sziasztok

Amivel elmaradtam:

Szerdán alig ettem valamit, fájós fejjel mentem be edzeni. Mell-kar lett volna, de én nyomni nem nagyon tudok így, ezért átcseréltem: hát-váll lett belőle, ami elég jó is lett, főleg a vállat sikerült elkapni, várni kellett egy 10 percet az autóban mert nem tudtam kormányozni  ;D

Új repedések jelentek meg rajtam, a hátamon és a karomon. Fasza  :-\ De legalább hízok növök, azt jelenti  /:-)

Ma (péntek) voltam mellezni és karozni, sajnos a mellet úgy elhúztam, hogy a karnak csak 20 perc maradt, ezért szuperszettben szétcsaptam, de nem lett az igazi. Majd látom milyen lesz holnap, ha nem jó, akkor hétfőn lábazás után rámegyek még 1-1 gyakival  :D

Lassan jön az erő, még nem az igazi, de nagyon pici többletet hétről hétre kisajtolok magamból.

A heti sorrend nem jó, a szerdai vállazás hátráltatott a mai fekvenyomásban, úgy szúrt, azt hittem beszarok beengedésnél, nem is bírtam nagy súlyokat használni. Mindegy, vissza kell állni az eredeti felállásra és jó lesz az  ;D

god  volt  már olyan  hogy a  tápkiegtöl menta  hasad???

2009. Szeptember 11. - 22:12:54
Válasz #128
Nem elérhető

Yeti


god  volt  már olyan  hogy a  tápkiegtöl menta  hasad???
Tuti, hogy már ő is fosta szeplősre a budit e miatt.
példul: kevés, vagy rossz kaja + sok tápkieg = fosás
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 12. - 03:11:36
Válasz #129
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Amivel elmaradtam:

Szerdán alig ettem valamit, fájós fejjel mentem be edzeni. Mell-kar lett volna, de én nyomni nem nagyon tudok így, ezért átcseréltem: hát-váll lett belőle, ami elég jó is lett, főleg a vállat sikerült elkapni, várni kellett egy 10 percet az autóban mert nem tudtam kormányozni  ;D

Új repedések jelentek meg rajtam, a hátamon és a karomon. Fasza  :-\ De legalább hízok növök, azt jelenti  /:-)

Ma (péntek) voltam mellezni és karozni, sajnos a mellet úgy elhúztam, hogy a karnak csak 20 perc maradt, ezért szuperszettben szétcsaptam, de nem lett az igazi. Majd látom milyen lesz holnap, ha nem jó, akkor hétfőn lábazás után rámegyek még 1-1 gyakival  :D

Lassan jön az erő, még nem az igazi, de nagyon pici többletet hétről hétre kisajtolok magamból.

A heti sorrend nem jó, a szerdai vállazás hátráltatott a mai fekvenyomásban, úgy szúrt, azt hittem beszarok beengedésnél, nem is bírtam nagy súlyokat használni. Mindegy, vissza kell állni az eredeti felállásra és jó lesz az  ;D

god  volt  már olyan  hogy a  tápkiegtöl menta  hasad???

Fehérjétől ilyesmiktől még nem, amitől ment a hasam az a yohimbe, de ha étkezés után szedem, akkor azzal sincs bajom  ;)

2009. Szeptember 12. - 03:13:24
Válasz #130
Nem elérhető

God Vazzeg


god  volt  már olyan  hogy a  tápkiegtöl menta  hasad???
Tuti, hogy már ő is fosta szeplősre a budit e miatt.
példul: kevés, vagy rossz kaja + sok tápkieg = fosás

Nem volt még ilyen, annyi tápkieget még sose használtam, hogy ez legyen... Alapból nem sokat használok semmiből se, most mondjuk fehérjéből elég sok megy, de a kaja mennyiség is szeren van  ****:))))))

(A fehérjéből sok az legyen zárójeles, másnak ez lenne az alap szerintem  :D )

2009. Szeptember 12. - 07:35:43
Válasz #131
Nem elérhető

Norbert002




Új repedések jelentek meg rajtam, a hátamon és a karomon. Fasza  :-\ De legalább hízok növök, azt jelenti  /:-)



Új repedések azzal én is baja vok. Amikor elkezdtem erősemberrel edzenei heti szinten erősembert mert már volt eszköz nautran sz*r kajálással 6 hét alatt 12kg rántottam fel ;D Olyan szinten őj situmálicó volt az izomnak :D

2009. Szeptember 12. - 07:51:55
Válasz #132
Nem elérhető

Norbert002


Meg eprsze nem csak víz jött hanem izom is lengősúlytól pl hosszútávokkal igen jól lehet pakolni a tömeget combra. Megha már 400 körül mászkál az ember lengősúlyba 260-80 kikéve az állványból gugizhoz hihetetlen könnyűnek tűnik!

2009. Szeptember 12. - 11:45:22
Válasz #133
Nem elérhető

God Vazzeg


Meg eprsze nem csak víz jött hanem izom is lengősúlytól pl hosszútávokkal igen jól lehet pakolni a tömeget combra. Megha már 400 körül mászkál az ember lengősúlyba 260-80 kikéve az állványból gugizhoz hihetetlen könnyűnek tűnik!

Na én ezektől a súlyoktól nagyon messze vagyok, de nem is célom a nagy súlyok használata  /:-)

2009. Szeptember 14. - 11:40:50
Válasz #134
Nem elérhető

God Vazzeg


Bejelentkezés:

2 hét telt el a tömegelési szakaszból, a CH-t vissza vettem, mert a heti 4kg kicsit soknak tűnt  ;D Szeretnék beállni heti 1-2kg-ra, több nem kell, ez is sok lehet, majd meglátom bírom-e tartani egyáltalán  /:-)

Emlékeztetőül a kezdeti adatok:

Kezdeti adatok, csak hogy meglegyenek:
Kor: 30 év
Magasság: 173cm
Súly: 96kg (itthoni mérleg szerint, innen ez lesz a mérvadó :D)
Kar: (bal/jobb) 46,5/45,5
Mell: 122cm
Derék: 92cm
Comb: (bal/jobb) 65/64cm
Vádli: (bal/jobb) 44/43,5cm

És a mostaniak (ami változott):
Súly: 101kg
Kar: (bal/jobb) 49/48,5cm
Mell: 125cm
Derék: 98cm
Comb: (bal/jobb) 66/65cm

Elég jól be vagyok töltődve, belem nő mint az állat (leszarom) szóval tömegelés van. Ennyi  :violinplay3: