2024. Május 15. - 17:53:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223438 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 14. - 13:42:15
Válasz #150

Torony

Vendég
ühümm... mivel 67edjére olvasom, kezd érdekelni, hogy mi töltődött vissza hová? VAgy előtte mi ürült hová?

Glikogén raktárak ürültek le szerintem, illetve lement a víz és a zsír. Természetesen most a víz jött fel, és a glikogén raktárak teltek, zsír még ennyi idő alatt nem nagyon jön, de glóbusz fej már befigyel  :D

ja, diéta volt...? Értem.

2009. Szeptember 14. - 13:53:42
Válasz #151
Nem elérhető

God Vazzeg


ühümm... mivel 67edjére olvasom, kezd érdekelni, hogy mi töltődött vissza hová? VAgy előtte mi ürült hová?

Glikogén raktárak ürültek le szerintem, illetve lement a víz és a zsír. Természetesen most a víz jött fel, és a glikogén raktárak teltek, zsír még ennyi idő alatt nem nagyon jön, de glóbusz fej már befigyel  :D

ja, diéta volt...? Értem.

Nézd. Lehet belém kötni. Ha neked jól esik. Ez a napló egy beszámoló, senkinek nem bizonyítok semmit, nincs okom valótlant írni. Sok rendezvényen ott vagyok, oda jössz, dumálunk, elmondod mi zavar. Ennyi.

Ha esetleg valakinek nem hihetők az adatok, ugyanezt tudom mondani. Nincs okom valótlant állítani, ismerhettek már.. De legalább tudom hogy jó úton haladok, ha egy szakmai fórumon is kételkednek..  >:D

2009. Szeptember 14. - 14:13:16
Válasz #152
Nem elérhető

lue


ühümm... mivel 67edjére olvasom, kezd érdekelni, hogy mi töltődött vissza hová? VAgy előtte mi ürült hová?

Glikogén raktárak ürültek le szerintem, illetve lement a víz és a zsír. Természetesen most a víz jött fel, és a glikogén raktárak teltek, zsír még ennyi idő alatt nem nagyon jön, de glóbusz fej már befigyel  :D

ja, diéta volt...? Értem.

Nézd. Lehet belém kötni. Ha neked jól esik. Ez a napló egy beszámoló, senkinek nem bizonyítok semmit, nincs okom valótlant írni. Sok rendezvényen ott vagyok, oda jössz, dumálunk, elmondod mi zavar. Ennyi.

Ha esetleg valakinek nem hihetők az adatok, ugyanezt tudom mondani. Nincs okom valótlant állítani, ismerhettek már.. De legalább tudom hogy jó úton haladok, ha egy szakmai fórumon is kételkednek..  >:D
God,nagyon a szivedre vetted...

2009. Szeptember 14. - 14:14:22
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


ühümm... mivel 67edjére olvasom, kezd érdekelni, hogy mi töltődött vissza hová? VAgy előtte mi ürült hová?

Glikogén raktárak ürültek le szerintem, illetve lement a víz és a zsír. Természetesen most a víz jött fel, és a glikogén raktárak teltek, zsír még ennyi idő alatt nem nagyon jön, de glóbusz fej már befigyel  :D

ja, diéta volt...? Értem.

Nézd. Lehet belém kötni. Ha neked jól esik. Ez a napló egy beszámoló, senkinek nem bizonyítok semmit, nincs okom valótlant írni. Sok rendezvényen ott vagyok, oda jössz, dumálunk, elmondod mi zavar. Ennyi.

Ha esetleg valakinek nem hihetők az adatok, ugyanezt tudom mondani. Nincs okom valótlant állítani, ismerhettek már.. De legalább tudom hogy jó úton haladok, ha egy szakmai fórumon is kételkednek..  >:D
God,nagyon a szivedre vetted...

Dehogy  :D Ha hitetlenkedik valaki, már jó, tudom hogy jól csinálok valamit  ;-oo-;

2009. Szeptember 14. - 22:05:10
Válasz #154
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ma láb edzés volt, végén kis durrantós karral, elég jó lett. Sajnos nem hordok centit magammal, de érdekes lett volna megmérni a kart szerintem (mármint számomra, nektek tudom hogy érdektelen  :-){ ) fajinul bedurrant a bic/tric is  @:-) Comb fájni fog az tuti, erőltettem, H.Laci volt a segítségem  ;D

Ennyi, jóvót  @-o  :violinplay3:

2009. Szeptember 14. - 22:59:18
Válasz #155
Nem elérhető

L


Bejelentkezés:

2 hét telt el a tömegelési szakaszból, a CH-t vissza vettem, mert a heti 4kg kicsit soknak tűnt  ;D Szeretnék beállni heti 1-2kg-ra, több nem kell, ez is sok lehet, majd meglátom bírom-e tartani egyáltalán  /:-)

Emlékeztetőül a kezdeti adatok:

Kezdeti adatok, csak hogy meglegyenek:
Kor: 30 év
Magasság: 173cm
Súly: 96kg (itthoni mérleg szerint, innen ez lesz a mérvadó :D)
Kar: (bal/jobb) 46,5/45,5
Mell: 122cm
Derék: 92cm
Comb: (bal/jobb) 65/64cm
Vádli: (bal/jobb) 44/43,5cm

És a mostaniak (ami változott):
Súly: 101kg
Kar: (bal/jobb) 49/48,5cm
Mell: 125cm
Derék: 98cm
Comb: (bal/jobb) 66/65cm

Elég jól be vagyok töltődve, belem nő mint az állat (leszarom) szóval tömegelés van. Ennyi  :violinplay3:
Nem sok ez nyugi, nekem is szépen töltődik vissza ;) 3 cm rohagggyááá meg ***))))

:-/- :-/- :-/- :-/- :-/-











Ennyi.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Szeptember 15. - 09:54:08
Válasz #156
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 16. - 21:33:06
Válasz #157
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Ma mell-kar edzésecske volt, ami biztos: szépen lassan jön az erő, és kerekedek mint az állat. Igen, hasban is  ;D De ez jelenleg lényegtelen, majd lepucoljuk  /:-)

Ami ma ment:

Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, a végén kicsit vissza és amennyi megy..
- Nyomás 45 fokon 1 sorozat bemelegítés, a többi már munka sorozattal, piramisban fel..
- Áthúzás (pull over) gyakorlat

Kar:
Bic:
- Francia rudas álló karhajlítás piramisban fel
- Váltott kezes beforgatós bicepsz
- Kalapács bicepsz (mer az jó :D)

Tric:
- Csigás letolás
- Homlokra engedés
- Szűknyomás
- és a végén volt 5 percem, szóval egykezes fejfeletti tricepsz nyújtás gyakit csináltam megállás nélkül 3 kört  /:-)

Ennyi volt, jóvót :D Jöhet a savazás..  >:D

2009. Szeptember 16. - 21:34:12
Válasz #158
Nem elérhető

George


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

2009. Szeptember 16. - 21:35:03
Válasz #159
Nem elérhető

God Vazzeg


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)

2009. Szeptember 16. - 21:36:04
Válasz #160
Nem elérhető

halaszbarnus


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)
A nincs fejlődésnél a + 3 centire gonoldsz? ;D
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Szeptember 16. - 21:36:56
Válasz #161
Nem elérhető

God Vazzeg


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)
A nincs fejlődésnél a + 3 centire gonoldsz? ;D

Igen..  ***))) Lehet azóta már 4 is megvan  :-O  @-o

2009. Szeptember 16. - 21:37:54
Válasz #162
Nem elérhető

George


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)
A nincs fejlődésnél a + 3 centire gonoldsz? ;D

Igen..  ***))) Lehet azóta már 4 is megvan  :-O  @-o
***))))

2009. Szeptember 16. - 21:41:34
Válasz #163
Nem elérhető

halaszbarnus


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)
A nincs fejlődésnél a + 3 centire gonoldsz? ;D

Igen..  ***))) Lehet azóta már 4 is megvan  :-O  @-o
:-)! De elmesélhetnéd végre h mit művelsz.Ez már nem állapot.Lassan ott tartasz h 2 hét alatt 10 centi ;D
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Szeptember 16. - 21:43:49
Válasz #164
Nem elérhető

Kicsibors


Miből mennyit, mennyivel? 8-} Há' hogy mérjük így a fejlődésed? **:))))* ;D

Nincs fejlődés, ami van, azt majd én mérem  :D Nem nevettetem ki magam azokkal a súlyokkal amikkel én edzek  8)
A nincs fejlődésnél a + 3 centire gonoldsz? ;D

Igen..  ***))) Lehet azóta már 4 is megvan  :-O  @-o
:-)! De elmesélhetnéd végre h mit művelsz.Ez már nem állapot.Lassan ott tartasz h 2 hét alatt 10 centi ;D

Ha ezt ő a klubban elmeséli...  ;D