2024. Május 16. - 02:42:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223454 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 20. - 21:45:12
Válasz #195
Nem elérhető

Yeti


Jéééééééé nekem a combos kereken 69 ez jelent vmit kar az meg 47- na ez meg semmit

Na, összement a kar? Mi lett vele?  ;D Bahh, akkor majd másvalakit kell lemeóznom hogy hogy kellene kinézni az 50-eseknek rajtam  >:D
Jelen! 50 - 51 a két ágyúcső!  8-)
A hátra visszatérve, nagy izomcsoport, úgyhogy én 5 gyakorlatottal szoktam sokkolni. Meg persze a kedvenc edzésem is.
melegítés: húzószkodás
1. gyak: evezés kétkezes súlyzóval, vagy egykezessel
2. gyak: T - rudas evezés
3. gyak: mellhezhúzás fentről csigás gépen
4. gyak: mellhez húzás evezőpadon
5. gyak: felhúzás, vagy hiperhajló
adni kell a hátnak bázze, azért van  @:-) @:-) @:-) ;-oo-;
Én is így gondolom! ;-oo-;
Meg igényli is ez a részem. És persze nem mellékes, hogy nem vagyok hajlandó hosszú évek keménymunkájának hasát ledolgozni, ezért ha ki akarok nézni vhogy, akkor a hátam kell szélesíteni. ***)))) ****:)))
alap, nekem is akkor abelem van, mint állat, sztem alapítsunk klubbot  :D :D :D :D :D :D de minimum csináljunk közös pólót  :D :D :D
Vazzeg úr kíván csatlakozni?  :D :D :D :D :D :D
Ha van bendő, jöhet!  @:-)
Pólóról meg annyit, hogy volt edzőpartneremmel kitaláltunk pár ötletet. egyet photoshop segítségével meg is terveztem, de sajna a kép elkallódott. A "100% Whey Protein Professional", helyett az lett volna, hogy "100% Zsír Szalonna Professönel" Ezzel minősítve a Flytecet is egyben.  ))=/ &5*
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 21. - 14:16:56
Válasz #196
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

A 3. hét végi helyzetjelentés: 104kg-al mentem el tegnap Fitbalance-ra, este 102kg-al értem haza, ennyit tesz a "fitness" ebéd, és a 3 szendvics amit elrágcsáltam napközben. Víz se annyi ment mint kellett volna.

Ennek ellenére jelenleg hidegen 49,5cm a karom, ami nálam rekord, ennyi még soha nem volt, 106kg mellett se, új lendületet ad ez az eheti edzéseknek  Łł=

2009. Szeptember 21. - 14:31:23
Válasz #197
Nem elérhető

Gababoy


49,5cm a karod??Siófokon még 45cm volt..vagy én emlékszem rosszul?
Az komoly fejlődés,grat! ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 14:33:48
Válasz #198
Nem elérhető

God Vazzeg


49,5cm a karod??Siófokon még 45cm volt..vagy én emlékszem rosszul?
Az komoly fejlődés,grat! ;)

46 magassága volt ott.. A topikom elején vannak a kezdeti adatok  /:-)

2009. Szeptember 21. - 14:36:27
Válasz #199
Nem elérhető

Gababoy


49,5cm a karod??Siófokon még 45cm volt..vagy én emlékszem rosszul?
Az komoly fejlődés,grat! ;)

46 magassága volt ott.. A topikom elején vannak a kezdeti adatok  /:-)

Jaja,visszább olvastam  ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 21. - 14:38:39
Válasz #200
Nem elérhető

God Vazzeg


49,5cm a karod??Siófokon még 45cm volt..vagy én emlékszem rosszul?
Az komoly fejlődés,grat! ;)

46 magassága volt ott.. A topikom elején vannak a kezdeti adatok  /:-)

Jaja,visszább olvastam  ;D

 ***  8-)

2009. Szeptember 21. - 14:45:15
Válasz #201
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!

A 3. hét végi helyzetjelentés: 104kg-al mentem el tegnap Fitbalance-ra, este 102kg-al értem haza, ennyit tesz a "fitness" ebéd, és a 3 szendvics amit elrágcsáltam napközben. Víz se annyi ment mint kellett volna.

Ennek ellenére jelenleg hidegen 49,5cm a karom, ami nálam rekord, ennyi még soha nem volt, 106kg mellett se, új lendületet ad ez az eheti edzéseknek  Łł=

meglesz itt végre az az 50-es :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Szeptember 21. - 14:46:34
Válasz #202
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

A 3. hét végi helyzetjelentés: 104kg-al mentem el tegnap Fitbalance-ra, este 102kg-al értem haza, ennyit tesz a "fitness" ebéd, és a 3 szendvics amit elrágcsáltam napközben. Víz se annyi ment mint kellett volna.

Ennek ellenére jelenleg hidegen 49,5cm a karom, ami nálam rekord, ennyi még soha nem volt, 106kg mellett se, új lendületet ad ez az eheti edzéseknek  Łł=

meglesz itt végre az az 50-es :-){

Egyértelmű  /:-) Jövő hét ilyenkorra  :-O  ****:)))

2009. Szeptember 22. - 19:19:51
Válasz #203
Nem elérhető

God Vazzeg


Megjöttek a képek, a vasárnapi rendezvényen készültek! Nagyon jók is vannak köztük, holnap felhányom majd őket, találjátok ki hogy hova rakjam..  /:-)

Ízelítő:

2009. Szeptember 22. - 19:21:27
Válasz #204
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Szeptember 22. - 20:56:17
Válasz #205
Nem elérhető

Kicsibors


Megjöttek a képek, a vasárnapi rendezvényen készültek! Nagyon jók is vannak köztük, holnap felhányom majd őket, találjátok ki hogy hova rakjam..  /:-)

Ízelítő:

Ez egész jó kép Fastiról...  ****:)))))) (Na persze Izomboy-ról se rossz :D)

2009. Szeptember 22. - 20:57:14
Válasz #206
Nem elérhető

Jordan


Melyik vagy te God?

Adam jobb valla folott latszik kicsit God, piros nadrag, es feher izomfelso van rajta  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 23:30:29
Válasz #207
Nem elérhető

God Vazzeg


Melyik vagy te God?

Ezen a képen szerénységem nem látható  ;D Majd lesz olyan is, mondjuk lehet jobb lenne nem berakni  !+"% Mégiscsak egy testépítő fórum  ;D ;D ;D

2009. Szeptember 22. - 23:36:40
Válasz #208
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 22. - 23:36:57
Válasz #209
Nem elérhető

csaba.r


Ezzel a kifogással elkéstél kedves Barátom én is rajta vok 1-2 képen pedig mindennek elmondható vagyok csak testépítőnek nem!!!!!!!!!!!!!!!
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz