2024. Május 15. - 18:26:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223440 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 23. - 00:29:51
Válasz #240
Nem elérhető

csaba.r


A következőn nagyobb lessz ott már a bemelegítésnél ordítani fogunk azt ha sokan lessznek megkérlek hogy bassz nyakon ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 23. - 00:34:02
Válasz #241
Nem elérhető

God Vazzeg


A következőn nagyobb lessz ott már a bemelegítésnél ordítani fogunk azt ha sokan lessznek megkérlek hogy bassz nyakon ****:)))

Nyakonbaszás rendel  /:-) Majd valaki bakot tart  ****:))) Ordítással nincs gondunk, ne tudd meg mi megy nálunk edzésen.. De ma azt hallottam az Imi szájából, hogy kezd rájönni hogy is kellene edzenie, épp ideje. Mindegy mi motiválja, ha magát pörgeti be úgy is jó :D Láttad pump&run-ba a 41 ismétlést beletolta vagy 20mp alatt.. Ennyi. Csak nyakon kell baszni  @-o

2009. Szeptember 23. - 00:37:52
Válasz #242
Nem elérhető

Kicsibors


Nem értem, hogy a félig vagy teljesen feszítős képeken az emberek mé egymásra mutogatnak... Én olyan egoista vagyok, hogy magamra mutogatnék...  ****:))) ****:))) ****:)))  !+"% ***)))) ***)))) ***)))) --)

2009. Szeptember 23. - 00:38:52
Válasz #243
Nem elérhető

csaba.r


Főleg ha azt mondja hogy nem csinálom vagy nem akarom.
De a pörgetés télleg bejön a karomon feszül a bürke még mindig ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 23. - 06:46:15
Válasz #244
Nem elérhető

fastor


Ja modjuk az komoly volt mikor a közönség előtt álltak a nők ti meg beáltatok a hátuk mögé fényképezni. ****:)))

Ugyanmár :D Az volt a durva, hogy mire lement a brutál, addigra milyen nézőközönségünk lett  :D
csodálod? ennyi hülyegyereket, akik ordíbálnak kis súly alatt !+"%
magamra értem ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 23. - 07:11:58
Válasz #245

Torony

Vendég
Guggolósat még még még

csaba, mér stírölted a képeken a kissrácok seggét?  :-p

2009. Szeptember 23. - 09:41:47
Válasz #246
Nem elérhető

God Vazzeg


Főleg ha azt mondja hogy nem csinálom vagy nem akarom.
De a pörgetés télleg bejön a karomon feszül a bürke még mindig ****:)))

Látod, neked már megérte ott lenni, tanultál valamit  ****:))) Remélem profitálsz belőle, és nemsokára igazi Sántha Tamás Csaba leszel  =/+'

2009. Szeptember 23. - 10:42:43
Válasz #247
Nem elérhető

csaba.r


Guggolósat még még még

csaba, mér stírölted a képeken a kissrácok seggét?  :-p

Tudtam bazdmeg Tudtam hogy valaki beolt ezzel de én nem a rózsaszín bibliák, és gumibotok világában élek!!!!
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 23. - 10:44:22
Válasz #248

SensationalSheHulk

Vendég
Guggolósat még még még

csaba, mér stírölted a képeken a kissrácok seggét?  :-p

Tudtam bazdmeg Tudtam hogy valaki beolt ezzel de én nem a rózsaszín bibliák, és gumibotok világában élek!!!!

Ez jó ezt még nem hallottam.. :-}

2009. Szeptember 23. - 19:21:43
Válasz #249
Nem elérhető

H. Laci


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

2009. Szeptember 23. - 20:03:45
Válasz #250
Nem elérhető

God Vazzeg


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

Sőt, az egyéni csúcsomat nyomtam ma  @:-) A mellem be akar görcsölni ha ráfeszítek  @-o

2009. Szeptember 23. - 20:10:34
Válasz #251
Nem elérhető

zotja


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

Sőt, az egyéni csúcsomat nyomtam ma  @:-) A mellem be akar görcsölni ha ráfeszítek  @-o

mennyi az annyi?  8-)

2009. Szeptember 23. - 20:15:49
Válasz #252
Nem elérhető

God Vazzeg


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

Sőt, az egyéni csúcsomat nyomtam ma  @:-) A mellem be akar görcsölni ha ráfeszítek  @-o

mennyi az annyi?  8-)

Csak hangosan röhögnétek, és amúgy is lényegtelen, magamhoz képest jó na :D

2009. Szeptember 23. - 20:19:16
Válasz #253
Nem elérhető

zotja


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

Sőt, az egyéni csúcsomat nyomtam ma  @:-) A mellem be akar görcsölni ha ráfeszítek  @-o

mennyi az annyi?  8-)

Csak hangosan röhögnétek, és amúgy is lényegtelen, magamhoz képest jó na :D

én meg a fekvenyomás  :D :D azt nem az én szerkezetemre találták ki  :)

2009. Szeptember 23. - 20:21:02
Válasz #254
Nem elérhető

God Vazzeg


Na beírok én is.  ::)
Voltam most a teremben, bementem meg inni a turmixomat meg megnézni Vazzegéket.  :violinplay3: 

Súlyokat nem mondok, de annyit megsúgok hogy God asszem 2 héttel ezelőtt, 20kg-al kevesebbet nyomott ugyanezzel az ismétlés számmal.  Łł= Łł= Łł=   

Sőt, az egyéni csúcsomat nyomtam ma  @:-) A mellem be akar görcsölni ha ráfeszítek  @-o

mennyi az annyi?  8-)

Csak hangosan röhögnétek, és amúgy is lényegtelen, magamhoz képest jó na :D

én meg a fekvenyomás  :D :D azt nem az én szerkezetemre találták ki  :)

Az enyémre se  :P Pamela a 18 évével sokkal többet nyom mint én, szerintem relatíve több az izom is rajta, csak én tömegesebb (értsd: zsírosabb) vagyok.. Legalábbis logikailag ez jön ki  :D