2024. Május 15. - 06:06:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223423 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 23. - 20:28:59
Válasz #255
Nem elérhető

Jordan


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 20:31:57
Válasz #256
Nem elérhető

God Vazzeg


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)

2009. Szeptember 23. - 20:33:46
Válasz #257
Nem elérhető

George


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)
Nem röhögünk ****:))) Ez komoly társaság kérlek :-} ;D

2009. Szeptember 23. - 20:34:53
Válasz #258
Nem elérhető

God Vazzeg


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)
Nem röhögünk ****:))) Ez komoly társaság kérlek :-} ;D

Tudtam  :-)-  ***))))  ****:)))

2009. Szeptember 23. - 20:35:56
Válasz #259
Nem elérhető

Jordan


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)

Tobb is ment volna ha nem farasztod a melled elotte a 140be 3-mal. Eleg lett volna elotte 2-3 130ba, es utanna a csucsnyomas. Persze csak ha csucsot akarsz nyomni. Na megint okoskodok, le is ulok es elhalgatok mostmar  --)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 20:37:40
Válasz #260
Nem elérhető

God Vazzeg


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)

Tobb is ment volna ha nem farasztod a melled elotte a 140be 3-mal. Eleg lett volna elotte 2-3 130ba, es utanna a csucsnyomas. Persze ha csucsot akarsz nyomni. Na megint okoskodok, le is ulok es elhalgatok mostmar  --)

Nem kifejezetten akartam, csak azt mondták a 140 könnyen ment, azért durvultunk. Ja, lehet jobban megy ha nem nyomom ki magam, de legalább meg lett dolgozva a mell rendesen. Egyelőre a cél 150-be 6-ozni, utána majd megyünk feljebb, ha bírja  8)

2009. Szeptember 23. - 20:38:35
Válasz #261
Nem elérhető

George


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)

Tobb is ment volna ha nem farasztod a melled elotte a 140be 3-mal. Eleg lett volna elotte 2-3 130ba, es utanna a csucsnyomas. Persze ha csucsot akarsz nyomni. Na megint okoskodok, le is ulok es elhalgatok mostmar  --)

Nem kifejezetten akartam, csak azt mondták a 140 könnyen ment, azért durvultunk. Ja, lehet jobban megy ha nem nyomom ki magam, de legalább meg lett dolgozva a mell rendesen. Egyelőre a cél 150-be 6-ozni, utána majd megyünk feljebb, ha bírja  8)
BÍÍÍÍRJA ***)))) @-o

2009. Szeptember 23. - 20:43:55
Válasz #262
Nem elérhető

God Vazzeg


Azert mondj mar egy szamot. Nem hiszem hogy annyira kicsiny az a suly  8-)

150-et nyomtam, de előtte 130-al 5-öztem, meg 140-el 3-aztam  /:-) Remélem lesz ez jobb is, de félve emelek, mert ropogott már tavaly a mellizmom ekkora súly alatt, nem hiányzik sérülés. Lehet röhögni a súlyon, soha nem voltam ebben erős  :-)->

Próbálok azért feljönni  ;)

Tobb is ment volna ha nem farasztod a melled elotte a 140be 3-mal. Eleg lett volna elotte 2-3 130ba, es utanna a csucsnyomas. Persze ha csucsot akarsz nyomni. Na megint okoskodok, le is ulok es elhalgatok mostmar  --)

Nem kifejezetten akartam, csak azt mondták a 140 könnyen ment, azért durvultunk. Ja, lehet jobban megy ha nem nyomom ki magam, de legalább meg lett dolgozva a mell rendesen. Egyelőre a cél 150-be 6-ozni, utána majd megyünk feljebb, ha bírja  8)
BÍÍÍÍRJA ***)))) @-o

Muszáj lesz neki!!  :-/--

2009. Szeptember 23. - 21:29:19
Válasz #263
Nem elérhető

God Vazzeg


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

2009. Szeptember 23. - 21:37:43
Válasz #264
Nem elérhető

God Vazzeg


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )
ez a 3 pont rám is illik.. de akkor mi a bánatos faszért edzek?  ????... mert imádok edzeni.. szeretem legyőzni magam,. és ezt egy sikerélményként elkönyvelni.. tegnap volt edzés, de már most szaggatnáém a súlyokat, pedig még egy ideig tuti nem lehet majd....

ja, én is imádok edzeni. Akkor edzek csak azért, mert jól esik  ;-oo-;  :D

2009. Szeptember 23. - 22:03:41
Válasz #265
Nem elérhető

fastor


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )
ez a 3 pont rám is illik.. de akkor mi a bánatos faszért edzek?  ????... mert imádok edzeni.. szeretem legyőzni magam,. és ezt egy sikerélményként elkönyvelni.. tegnap volt edzés, de már most szaggatnáém a súlyokat, pedig még egy ideig tuti nem lehet majd....
Pam, te max erösember nem lehetsz, a magasságod végett, a többiben simán érhetsz el sikereket!
nelegyél negatív mert pozitívan rugdoslak el KÉcskétöl a BME koleszáig, hogy lásd,hol fogunk együtt bulizni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 23. - 23:00:12
Válasz #266
Nem elérhető

rr


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Ne gondolkodj,nem éri meg  @-o
Képek alapján alkalmas vagy az elsőre...a másik kettőről majd nyilatkozom ha látlak edzeni @:-)

2009. Szeptember 23. - 23:04:21
Válasz #267
Nem elérhető

Aco


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Jo lennel testepitonek csak itt kereted magad ;)Most komolyan,baszko nelkul.. Kemenyebb porazon kellene hogy tarcson az asszony meg kicsit gatyaba razni... :-/-- :P

2009. Szeptember 23. - 23:28:21
Válasz #268
Nem elérhető

Kicsibors


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Arra, hogy testépítőként milyen lennél, csak akkor kapnál választ, ha végig csinálnál egy normális diétát és meglátnád valóban mit építettél föl eddig és mit kell még fejlesztened, nem pedig elkönyvelnéd magad eleve "szar"-nak!  :-}
...Attól tartani, hogy "elfogysz", tiszta hülyeség, és egy diéta után sokkal jobban megy a tömegelés is...sztem.
Nekem a példaképed szintjének elérése is szimpatikus cél, csak egyszer azért megpróbálhatnál kihozni magadból valami igazán jót, már csak azért is, hogy elmondhasd, hogy megcsináltad!  :)
Persze én megint csak pofázok, nem kell rám hallgatni vagy ilyesmi, de azért nem adom fel a reményt, hogy egyszer mégis hallgatsz rám/ránk...  ;)

2009. Szeptember 23. - 23:46:29
Válasz #269
Nem elérhető

God Vazzeg


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Arra, hogy testépítőként milyen lennél, csak akkor kapnál választ, ha végig csinálnál egy normális diétát és meglátnád valóban mit építettél föl eddig és mit kell még fejlesztened, nem pedig elkönyvelnéd magad eleve "szar"-nak!  :-}
...Attól tartani, hogy "elfogysz", tiszta hülyeség, és egy diéta után sokkal jobban megy a tömegelés is...sztem.
Nekem a példaképed szintjének elérése is szimpatikus cél, csak egyszer azért megpróbálhatnál kihozni magadból valami igazán jót, már csak azért is, hogy elmondhasd, hogy megcsináltad!  :)
Persze én megint csak pofázok, nem kell rám hallgatni vagy ilyesmi, de azért nem adom fel a reményt, hogy egyszer mégis hallgatsz rám/ránk...  ;)


Hallgatni fogok rád.. Ahogy a céljaim egyeznek az ajánlásaiddal. Egyelőre a célom önmagam legyőzése ahogy Pam írta. Ehhez nekem kicsi célok kellenek. Ha nagy célokat tűzök ki, nem látom a haladást. Magyarázkodok mi? Nem baj.. Majd idővel meglátom mit is akarok, és aszerint fogom alakítani az életem, és ehhez a sporthoz való hozzáállásomat. Most, jelen pillanatban tömegelni akarok, attól függetlenül hogy nem vagyok esztétikus. Majd jövőre meghúzom a diétát, ha úgy gondolom. De nem biztos hogy akkor úgy fogom gondolni.

Neked határozott céljaid vannak, és megmondom őszintén, irigyellek. Nem rosszindulatból, hanem mert előrébb jársz mint én. Lehet hogy soha nem jutok el oda, ahol te most vagy.  De ez lényegtelen szerintem, az a lényeg számomra, hogy oda eljussak amit kitűztem, és egyelőre csak ez a fontos. Sokáig voltam "langyos", mostmár vagy forró, vagy hideg leszek, de amit csinálok, azt maximálisan. Bak vagyok, ne feledd  ;D