2024. Május 15. - 23:23:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223449 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 24. - 00:04:49
Válasz #270
Nem elérhető

Kicsibors


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Arra, hogy testépítőként milyen lennél, csak akkor kapnál választ, ha végig csinálnál egy normális diétát és meglátnád valóban mit építettél föl eddig és mit kell még fejlesztened, nem pedig elkönyvelnéd magad eleve "szar"-nak!  :-}
...Attól tartani, hogy "elfogysz", tiszta hülyeség, és egy diéta után sokkal jobban megy a tömegelés is...sztem.
Nekem a példaképed szintjének elérése is szimpatikus cél, csak egyszer azért megpróbálhatnál kihozni magadból valami igazán jót, már csak azért is, hogy elmondhasd, hogy megcsináltad!  :)
Persze én megint csak pofázok, nem kell rám hallgatni vagy ilyesmi, de azért nem adom fel a reményt, hogy egyszer mégis hallgatsz rám/ránk...  ;)


Hallgatni fogok rád.. Ahogy a céljaim egyeznek az ajánlásaiddal. Egyelőre a célom önmagam legyőzése ahogy Pam írta. Ehhez nekem kicsi célok kellenek. Ha nagy célokat tűzök ki, nem látom a haladást. Magyarázkodok mi? Nem baj.. Majd idővel meglátom mit is akarok, és aszerint fogom alakítani az életem, és ehhez a sporthoz való hozzáállásomat. Most, jelen pillanatban tömegelni akarok, attól függetlenül hogy nem vagyok esztétikus. Majd jövőre meghúzom a diétát, ha úgy gondolom. De nem biztos hogy akkor úgy fogom gondolni.

Neked határozott céljaid vannak, és megmondom őszintén, irigyellek. Nem rosszindulatból, hanem mert előrébb jársz mint én. Lehet hogy soha nem jutok el oda, ahol te most vagy.  De ez lényegtelen szerintem, az a lényeg számomra, hogy oda eljussak amit kitűztem, és egyelőre csak ez a fontos. Sokáig voltam "langyos", mostmár vagy forró, vagy hideg leszek, de amit csinálok, azt maximálisan. Bak vagyok, ne feledd  ;D

Rendben, megértem. Többet nem is hozom szóba, majd ha akarni fogod, úgyis látszani fog!  ;)
Nálam az a jó a kitűzött céljaimban, hogy azok szigorúan nem kötődnek a versenyzéshez... Ugyanakkor így is-úgy is költséges a móka...   :-\

2009. Szeptember 24. - 00:17:28
Válasz #271
Nem elérhető

Kicsibors


Elgondolkodtam..

- Testépítőnek pocsék vagyok..
- Erőemelő soha nem leszek, ez már látszik..
- Erősember se..

Akkor minek a búbánatos ernyedt faxnak edzek én tulajdonképpen??!  ;D Mert valljuk be, értelme nulla neki..  8)

(Nehogy azt gondoljátok hogy befordultam vagy ilyesmi, csak néha filózok egy picit..  :laugh: )

Arra, hogy testépítőként milyen lennél, csak akkor kapnál választ, ha végig csinálnál egy normális diétát és meglátnád valóban mit építettél föl eddig és mit kell még fejlesztened, nem pedig elkönyvelnéd magad eleve "szar"-nak!  :-}
...Attól tartani, hogy "elfogysz", tiszta hülyeség, és egy diéta után sokkal jobban megy a tömegelés is...sztem.
Nekem a példaképed szintjének elérése is szimpatikus cél, csak egyszer azért megpróbálhatnál kihozni magadból valami igazán jót, már csak azért is, hogy elmondhasd, hogy megcsináltad!  :)
Persze én megint csak pofázok, nem kell rám hallgatni vagy ilyesmi, de azért nem adom fel a reményt, hogy egyszer mégis hallgatsz rám/ránk...  ;)


Hallgatni fogok rád.. Ahogy a céljaim egyeznek az ajánlásaiddal. Egyelőre a célom önmagam legyőzése ahogy Pam írta. Ehhez nekem kicsi célok kellenek. Ha nagy célokat tűzök ki, nem látom a haladást. Magyarázkodok mi? Nem baj.. Majd idővel meglátom mit is akarok, és aszerint fogom alakítani az életem, és ehhez a sporthoz való hozzáállásomat. Most, jelen pillanatban tömegelni akarok, attól függetlenül hogy nem vagyok esztétikus. Majd jövőre meghúzom a diétát, ha úgy gondolom. De nem biztos hogy akkor úgy fogom gondolni.

Neked határozott céljaid vannak, és megmondom őszintén, irigyellek. Nem rosszindulatból, hanem mert előrébb jársz mint én. Lehet hogy soha nem jutok el oda, ahol te most vagy.  De ez lényegtelen szerintem, az a lényeg számomra, hogy oda eljussak amit kitűztem, és egyelőre csak ez a fontos. Sokáig voltam "langyos", mostmár vagy forró, vagy hideg leszek, de amit csinálok, azt maximálisan. Bak vagyok, ne feledd  ;D

Rendben, megértem. Többet nem is hozom szóba, majd ha akarni fogod, úgyis látszani fog!  ;)
Nálam az a jó a kitűzött céljaimban, hogy azok szigorúan nem kötődnek a versenyzéshez... Ugyanakkor így is-úgy is költséges a móka...   :-\


...Ha meg nincs pénze az embernek pl. a megfelelő kajára, kiegre vagy konkrétan edzőterembe járni, akkor is próbáljon meg a szarból is várat építeni, mert nem csak az az igazi testépítő, akinek minden feltétel adott és így eredményes, hanem akinek nincsenek meg a megfelelő körülmények, mégis sikerül kiemelkednie az átlagból!  =/+'

2009. Szeptember 24. - 00:23:54
Válasz #272
Nem elérhető

God Vazzeg


Hja, feltételek.. Nem untatlak inkább  :D Mindenki küzd, kár erre szót pazarolni, szerintem nagyon kevesen vannak akiknek minden dolog adott a testépítéshez  ::)

2009. Szeptember 24. - 00:44:45
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


God!

Jol erzed magad, szereted ezt csinalni! Nincsennek versenyzesi ambiccioid. Nincs ezzel semmi gond. A konditerembe jaroknak csak elenyeszo mennyisege versnyzo. Ez nekunk hobbi, ami talan jobb az alkoholizmusnal. Vannak celjaink, csak mi kicsit lejjebb adjuk. Kinyomni 140 kilot, noveszteni egy 50es kart.
Mi ezzel a baj? Erted?  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 01:24:21
Válasz #274
Nem elérhető

csaba.r


God!

Jol erzed magad, szereted ezt csinalni! Nincsennek versenyzesi ambiccioid. Nincs ezzel semmi gond. A konditerembe jaroknak csak elenyeszo mennyisege versnyzo. Ez nekunk hobbi, ami talan jobb az alkoholizmusnal. Vannak celjaink, csak mi kicsit lejjebb adjuk. Kinyomni 140 kilot, noveszteni egy 50es kart.
Mi ezzel a baj? Erted?  ;)

Ebben Jordannek nagyon igaza van nektek elmeséltem FB-n mit csináltam ez előtt, mennyit változott az életem 3 hónap alatt, mennyi barátom volt, és most mennyi van most  de tudod, a mifélénk mindig is izomagyú bekokszolt köcsög lessz a "normál" emberek számára.Mi meg ezzel nemfoglalkozva emeljük a tűrőképességünket építjük a testünket.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 24. - 03:12:17
Válasz #275
Nem elérhető

Jordan


szép jó estét! segítséget szeretnék kérni omnadren (lila dobozos) cucc használatában heti mennyit kell nyomni és esetleg ajánlott e valamivel kombinálni? (én 10mg-os stanzolol-ra gondoltam.) segítséget előre is köszönöm  :-){

Jo helyre irtal! Ez itt a God Vazzeg steroidos kerdez-felelek topic!
Hamarosan valaszt kapsz kerdesedre, de sajna a guru ilyenkor alszik!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 09:00:03
Válasz #276
Nem elérhető

God Vazzeg


szép jó estét! segítséget szeretnék kérni omnadren (lila dobozos) cucc használatában heti mennyit kell nyomni és esetleg ajánlott e valamivel kombinálni? (én 10mg-os stanzolol-ra gondoltam.) segítséget előre is köszönöm  :-){

Jo helyre irtal! Ez itt a God Vazzeg steroidos kerdez-felelek topic!
Hamarosan valaszt kapsz kerdesedre, de sajna a guru ilyenkor alszik!  ;)

Komolyan nem értem miért van a moderated státusz, ha minden postot mindenhova beengednek  :-}

2009. Szeptember 24. - 09:05:09
Válasz #277
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szép jó estét! segítséget szeretnék kérni omnadren (lila dobozos) cucc használatában heti mennyit kell nyomni és esetleg ajánlott e valamivel kombinálni? (én 10mg-os stanzolol-ra gondoltam.) segítséget előre is köszönöm  :-){

Jo helyre irtal! Ez itt a God Vazzeg steroidos kerdez-felelek topic!
Hamarosan valaszt kapsz kerdesedre, de sajna a guru ilyenkor alszik!  ;)

Komolyan nem értem miért van a moderated státusz, ha minden postot mindenhova beengednek  :-}

Már törölve is van. well, that's life, azt hitték tetszeni fog neked a srác kérdése és ezért benn hagyták.  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 24. - 09:11:25
Válasz #278
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 09:14:38
Válasz #279
Nem elérhető

God Vazzeg


szép jó estét! segítséget szeretnék kérni omnadren (lila dobozos) cucc használatában heti mennyit kell nyomni és esetleg ajánlott e valamivel kombinálni? (én 10mg-os stanzolol-ra gondoltam.) segítséget előre is köszönöm  :-){

Jo helyre irtal! Ez itt a God Vazzeg steroidos kerdez-felelek topic!
Hamarosan valaszt kapsz kerdesedre, de sajna a guru ilyenkor alszik!  ;)

Komolyan nem értem miért van a moderated státusz, ha minden postot mindenhova beengednek  :-}

Már törölve is van. well, that's life, azt hitték tetszeni fog neked a srác kérdése és ezért benn hagyták.  [:-o]

 :-){

2009. Szeptember 24. - 09:59:40
Válasz #280
Nem elérhető

George


Csak az a bajod, hogy nem a fizetős rovatodban kérdezett a srác, mi? :-/-(-: :D

Egyébként olvasva ezt az eszmefuttatást én kevesebb antiösztrogént nyomnék a helyedben :-} Akkor nem agyalnál ilyen hüJeségeken ;D

2009. Szeptember 24. - 11:11:51
Válasz #281
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak az a bajod, hogy nem a fizetős rovatodban kérdezett a srác, mi? :-/-(-: :D

Egyébként olvasva ezt az eszmefuttatást én kevesebb antiösztrogént nyomnék a helyedben :-} Akkor nem agyalnál ilyen hüJeségeken ;D

Megy a depi mi? De legalább van vele agresszió is  >:D

2009. Szeptember 24. - 11:18:41
Válasz #282
Nem elérhető

George


Csak az a bajod, hogy nem a fizetős rovatodban kérdezett a srác, mi? :-/-(-: :D

Egyébként olvasva ezt az eszmefuttatást én kevesebb antiösztrogént nyomnék a helyedben :-} Akkor nem agyalnál ilyen hüJeségeken ;D

Megy a depi mi? De legalább van vele agresszió is  >:D
Én ilyenkor nem tudok másra gondolni, mint a  :-)(-: -ra meg az edzésre ;D A kaja pár hét után már nem érdekel mert a fülemen folyik ki ?:-/ De azért egy jó pizzára benevezek valamelyik nap...csaló nap ;D

2009. Szeptember 24. - 11:45:50
Válasz #283
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak az a bajod, hogy nem a fizetős rovatodban kérdezett a srác, mi? :-/-(-: :D

Egyébként olvasva ezt az eszmefuttatást én kevesebb antiösztrogént nyomnék a helyedben :-} Akkor nem agyalnál ilyen hüJeségeken ;D

Megy a depi mi? De legalább van vele agresszió is  >:D
Én ilyenkor nem tudok másra gondolni, mint a  :-)(-: -ra meg az edzésre ;D A kaja pár hét után már nem érdekel mert a fülemen folyik ki ?:-/ De azért egy jó pizzára benevezek valamelyik nap...csaló nap ;D

Még én se ettem pizzát ebben a tömegelési ciklusomban, nem is értem.. Most hétvégén 3 napos falunapok lesznek nálunk, gondolhatod.. Lesz csaló nap rendesen  ;D

2009. Szeptember 24. - 11:50:41
Válasz #284
Nem elérhető

George


Csak az a bajod, hogy nem a fizetős rovatodban kérdezett a srác, mi? :-/-(-: :D

Egyébként olvasva ezt az eszmefuttatást én kevesebb antiösztrogént nyomnék a helyedben :-} Akkor nem agyalnál ilyen hüJeségeken ;D

Megy a depi mi? De legalább van vele agresszió is  >:D
Én ilyenkor nem tudok másra gondolni, mint a  :-)(-: -ra meg az edzésre ;D A kaja pár hét után már nem érdekel mert a fülemen folyik ki ?:-/ De azért egy jó pizzára benevezek valamelyik nap...csaló nap ;D

Még én se ettem pizzát ebben a tömegelési ciklusomban, nem is értem.. Most hétvégén 3 napos falunapok lesznek nálunk, gondolhatod.. Lesz csaló nap rendesen  ;D
!+"% Ezért akarsz szkanderra gyúrni, lesz valami falu bikája verseny? ;D