2024. Május 15. - 07:37:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223425 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 01. - 10:54:26
Válasz #315
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 01. - 10:55:15
Válasz #316
Nem elérhető

hopika


Héj God!

Honnan lehet szerezni olyan kis aranyos kékséget?
Lehet kellene nekem is,mert ha 140 fölött nyomok nem ártana egy kis plusz biztonság nekem sem... ***)))

Én olcsó árusoktól vettem, ez kérlek szépen nagymama combfix, olyanoknak való, akinek combnyaktörése volt, ilyesmi, és ez egyben tartja az izületet, mert gumis. Nem szorít már sajnos, de arra jó hogy melegen tartja az izületet. Ha jól emlékszek 300Ft volt párban, 100Ft-os boltban is keresheted, szokott lenni  /:-)

Meglesem... ****)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 01. - 10:57:35
Válasz #317
Nem elérhető

Kicsibors


Héj God!

Honnan lehet szerezni olyan kis aranyos kékséget?
Lehet kellene nekem is,mert ha 140 fölött nyomok nem ártana egy kis plusz biztonság nekem sem... ***)))

Én olcsó árusoktól vettem, ez kérlek szépen nagymama combfix, olyanoknak való, akinek combnyaktörése volt, ilyesmi, és ez egyben tartja az izületet, mert gumis. Nem szorít már sajnos, de arra jó hogy melegen tartja az izületet. Ha jól emlékszek 300Ft volt párban, 100Ft-os boltban is keresheted, szokott lenni  /:-)

Meglesem... ****)

Vagy lenyúlhatod egy nagyanyóról is...  :-}  ****:)))

2009. Október 01. - 10:59:21
Válasz #318
Nem elérhető

God Vazzeg


Héj God!

Honnan lehet szerezni olyan kis aranyos kékséget?
Lehet kellene nekem is,mert ha 140 fölött nyomok nem ártana egy kis plusz biztonság nekem sem... ***)))

Én olcsó árusoktól vettem, ez kérlek szépen nagymama combfix, olyanoknak való, akinek combnyaktörése volt, ilyesmi, és ez egyben tartja az izületet, mert gumis. Nem szorít már sajnos, de arra jó hogy melegen tartja az izületet. Ha jól emlékszek 300Ft volt párban, 100Ft-os boltban is keresheted, szokott lenni  /:-)

Meglesem... ****)

Vagy lenyúlhatod egy nagyanyóról is...  :-}  ****:)))

Mamának lehet nem fog tetszeni  ****:)))

2009. Október 02. - 17:29:37
Válasz #319
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemsokára hát-váll edzés, röppenek is a terembe. Reggel behordtam az asszonynak 35 zsák fát, megvolt a bemelegítés is, azt hittem lefosom a vádlim. "Nem szokta a paraszt a szántást"  ;D

2009. Október 02. - 18:50:02
Válasz #320
Nem elérhető

kovsol


Nemsokára hát-váll edzés, röppenek is a terembe. Reggel behordtam az asszonynak 35 zsák fát, megvolt a bemelegítés is, azt hittem lefosom a vádlim. "Nem szokta a paraszt a szántást"  ;D

ennél már csak az a jobb amikor aratáskor zsákolni szoktam és ott létrán fel is kell vinni  :o
amugy mekkora zsákok voltak azok ?

2009. Október 02. - 20:15:19
Válasz #321
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemsokára hát-váll edzés, röppenek is a terembe. Reggel behordtam az asszonynak 35 zsák fát, megvolt a bemelegítés is, azt hittem lefosom a vádlim. "Nem szokta a paraszt a szántást"  ;D

ennél már csak az a jobb amikor aratáskor zsákolni szoktam és ott létrán fel is kell vinni  :o
amugy mekkora zsákok voltak azok ?

Nem tudom, a két csücskét értem el, rendes szövetzsák. De nagyon finom volt fájós mellel és vállal pakolgatni  !+"%

2009. Október 02. - 20:24:16
Válasz #322
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  8)

A mai edzés hát-váll kombó volt, lájtos lett  >:D mert fáj mindenem  :-/-(-: De azért lenyomtam  @:-)

Így nézett ki:
Hát:
- Húzódzkodás 4x amennyi megy
- rúddal evezés 4x8 piramisban
- Csigás lehúzás szélesen mellhez 4x8-12 (piramisban, mert raknom kellett rá, Lacika és Imi macskáskodtak rajta, kevésnek bizonyult  ))=/ )
- Fűrészelés 4x6 karonként

Váll:
- Nyomás gépen 5x amennyi megy piramisban
- Oldalemelés kis súllyal 4x amennyi megy, iszonyat fáj a jobb vállam  :'(
- D. törzsű oldalemelés 4x20

Ennyi volt a penzum mára, majdnem sírva de lenyomtam, itt a végeredmény:

2009. Október 02. - 20:28:19
Válasz #323
Nem elérhető

H. Laci


Sziasztok  8)

A mai edzés hát-váll kombó volt, lájtos lett  >:D mert fáj mindenem  :-/-(-: De azért lenyomtam  @:-)

Így nézett ki:
Hát:
- Húzódzkodás 4x amennyi megy
- rúddal evezés 4x8 piramisban
- Csigás lehúzás szélesen mellhez 4x8-12 (piramisban, mert raknom kellett rá, Lacika és Imi macskáskodtak rajta, kevésnek bizonyult  ))=/ )
- Fűrészelés 4x6 karonként

Váll:
- Nyomás gépen 5x amennyi megy piramisban
- Oldalemelés kis súllyal 4x amennyi megy, iszonyat fáj a jobb vállam  :'(
- D. törzsű oldalemelés 4x20

Ennyi volt a penzum mára, majdnem sírva de lenyomtam, itt a végeredmény:

Nem akartunk szégyenbe hozni hogy erősebbek vagyunk tőled, ezért csak pumpálni mentünk .  8-)  :D
On: az utolsó és az első kép rohadt brutális.  =/+'  Łł= Łł=

2009. Október 02. - 20:30:22
Válasz #324
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó volt az  @:-) Az utolsó kép nekem is tetszik, remélem Kicsibors erre jár majd, mert ő kért régebben hátképet tőlem  :-*

2009. Október 02. - 20:35:27
Válasz #325
Nem elérhető

Pity


joo képek! =/+' @:-)
Azon gondolkodom lehet nekem is nyitni kéne egy ilyen edzés naplót! hmhm  ;-oo-;
Na de nem offolok!  :-!!!
Húzódzkodás saját sújjal megy vagy te is az ilyen rásegítős húzódkodógépen tolod?

2009. Október 02. - 20:37:30
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


joo képek! =/+' @:-)
Azon gondolkodom lehet nekem is nyitni kéne egy ilyen edzés naplót! hmhm  ;-oo-;
Na de nem offolok!  :-!!!
Húzódzkodás saját sújjal megy vagy te is az ilyen rásegítős húzódkodógépen tolod?

Igen, néha rásegítek egy 10 kilóssal a nyakamban :D Viccen kívül: nekünk nincs segítős gépünk  ;-oo-;
Nyiss naplót te is  ;-oo-;

2009. Október 02. - 20:40:25
Válasz #327
Nem elérhető

Pity


 ****:))))))
Vállra meg talán annyi tippet tudnék adni hogyha fáj hogy mellről nyomás 1kezessel az ami nem terheli meg annyira a vállat mer a nyakmögül nyomásnál nagyon kifordul a rotátorköppeny aztán az sérülésveszélyesebb persze ha jól megtanulja az ember akkor nagyon jó! ;-oo-; Oldalemelésnél nagyobb súllyal szoktad? vagy kisebbel sokat PUMP! =/+'

2009. Október 02. - 20:42:11
Válasz #328
Nem elérhető

God Vazzeg


****:))))))
Vállra meg talán annyi tippet tudnék adni hogyha fáj hogy mellről nyomás 1kezessel az ami nem terheli meg annyira a vállat mer a nyakmögül nyomásnál nagyon kifordul a rotátorköppeny aztán az sérülésveszélyesebb persze ha jól megtanulja az ember akkor nagyon jó! ;-oo-; Oldalemelésnél nagyobb súllyal szoktad? vagy kisebbel sokat PUMP! =/+'

Nyomó gépünk van, ami a váll vonalában van, és nagyon jó, tehát nem tekeri hátra a vállat. Oldalemelést alapból viszonylag nagy súllyal csinálom, de ma annyira fájt, hogy csak pumpa volt  ;)

2009. Október 02. - 20:45:56
Válasz #329
Nem elérhető

Pity


ahha! @:-)
Nekem mikor kisebb súllyal csinálom az ilyen pumpálósat az jön be a legjobban mikor tudod csökkenősorozatok és akkor megindulok mondjuk 8kg-tól egészen addig mig nincs a kezemben semmi tehát mondjuk 8-6-4-2-0 és akkor ezt 3x áááá ettől kegyetlen mód bebír pukkanni a váll!   ****:)))))) O0
Persze ezt havonta mondjuk 1x mert fennálna a túledzés veszélye  **:))))*