2024. Május 15. - 04:47:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223418 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 02. - 20:47:44
Válasz #330
Nem elérhető

God Vazzeg


ahha! @:-)
Nekem mikor kisebb súllyal csinálom az ilyen pumpálósat az jön be a legjobban mikor tudod csökkenősorozatok és akkor megindulok mondjuk 8kg-tól egészen addig mig nincs a kezemben semmi tehát mondjuk 8-6-4-2-0 és akkor ezt 3x áááá ettől kegyetlen mód bebír pukkanni a váll!   ****:)))))) O0

Jahh, én most 10 kilóssal csináltam a pumpálást, amúgy minimum 14 de inkább 19 kilóval szoktam  ;D

2009. Október 02. - 20:51:57
Válasz #331
Nem elérhető

Pity


 ****:)))))) 19kg azmár eléggé jóó! Nekem nagyobb súlyoknál aza bajom hogy belerugózok ugymegmár nem szabályos! Inkább én még maradok a kisebbsúlyos de szabájos aztán majd idővel lépek fölfelé!  @:-) ;-oo-;

2009. Október 02. - 20:53:46
Válasz #332
Nem elérhető

God Vazzeg


****:)))))) 19kg azmár eléggé jóó! Nekem nagyobb súlyoknál aza bajom hogy belerugózok ugymegmár nem szabályos! Inkább én még maradok a kisebbsúlyos de szabájos aztán majd idővel lépek fölfelé!  @:-) ;-oo-;

Olyan szabályos vagyok, ahogy csak tudok, elvileg jól is csinálom, több hozzáértővel megnézettem már.. Csak a vállam baszik reagálni rá  !+"%

2009. Október 02. - 20:58:27
Válasz #333
Nem elérhető

Pity


 :-/-Makacskodik!  ;D
Próbáld meg szuper tri vagy óriás szettbe havonta 1x edzeni vagy volt egy régebbi extremefit magazinba a vállal kapcsolatban egy olyan hogyha nem nagyon reagáll próbáld meg azt hogy ha van keretes gépetek akkor állíg húzás szuperszettbe mellrőlnyomás a lényeg hogy állva! szerintem arra fog reagálni én mikor először próbáltam másnap asszitem h besz*rok ugy fájt!  ;) :-oD ;D

2009. Október 02. - 20:59:48
Válasz #334
Nem elérhető

God Vazzeg


:-/-Makacskodik!  ;D
Próbáld meg szuper tri vagy óriás szettbe havonta 1x edzeni vagy volt egy régebbi extremefit magazinba a vállal kapcsolatban egy olyan hogyha nem nagyon reagáll próbáld meg azt hogy ha van keretes gépetek akkor állíg húzás szuperszettbe mellrőlnyomás a lényeg hogy állva! szerintem arra fog reagálni én mikor először próbáltam másnap asszitem h besz*rok ugy fájt!  ;) :-oD ;D

Kifejezetten az oldalsó fejre kell valamit kitalálnom, mert az első és a hátsó az ok, csak nincs oldala  !+"%

2009. Október 02. - 21:03:16
Válasz #335
Nem elérhető

Pity


Oldalsóra én olvastam olyat hogy a régi motorosok úgy is csinálták hogy állíghúzás nagyon széles fogással!  :o vagy Kábeles oldalemelés FST-7!  =/+'
Félre ne érts nem okoskodni akarok csak nekem is a váll az amit jobban felkell hozni ugyhogy ilyen vállas dolgokba már nagyon sokmindent elolvastam! ****:)))))) ;-oo-;

2009. Október 02. - 21:14:13
Válasz #336
Nem elérhető

God Vazzeg


Oldalsóra én olvastam olyat hogy a régi motorosok úgy is csinálták hogy állíghúzás nagyon széles fogással!  :o vagy Kábeles oldalemelés FST-7!  =/+'
Félre ne érts nem okoskodni akarok csak nekem is a váll az amit jobban felkell hozni ugyhogy ilyen vállas dolgokba már nagyon sokmindent elolvastam! ****:)))))) ;-oo-;

Állig húzást szélesen kipróbálom, mivel kábeles oldalemelést nem tudom kivitelezni (gépek hiányában) ezért az elmarad  :D

2009. Október 02. - 21:16:59
Válasz #337
Nem elérhető

Pity


 ****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-

2009. Október 02. - 21:18:13
Válasz #338
Nem elérhető

God Vazzeg


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-

Jövő héten próba  ;-oo-;

2009. Október 02. - 21:18:57
Válasz #339
Nem elérhető

halaszbarnus


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-
Az tényleg nagyon jó én is tudom ajánlani 8-)
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Október 02. - 21:20:22
Válasz #340
Nem elérhető

God Vazzeg


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-
Az tényleg nagyon jó én is tudom ajánlani 8-)

Szélesen az mit jelent? kb vállszélesség?

2009. Október 02. - 21:24:29
Válasz #341
Nem elérhető

Pity


Körülbelül bár én egy picit szélesebben szoktam én ugy jobban érzem kb válszélesség + 10cm ;-oo-;

2009. Október 02. - 21:29:24
Válasz #342
Nem elérhető

halaszbarnus


Körülbelül bár én egy picit szélesebben szoktam én ugy jobban érzem kb válszélesség + 10cm ;-oo-;
Ezt én is kipróbálom mert én edig elég szűken fogtam.Szal jövőhéten szélesen próbálom ;D
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Október 02. - 21:31:25
Válasz #343
Nem elérhető

Pity


 ****:)))))) Nagyon jó gyaksi én is szeretem! ;-oo-; Annyi hogy fekvenyomóruddal kell csinálni mert a sima franciarud vagy a 10kg-s egyenes rúd az kicsi hozzá!  ***)))

2009. Október 02. - 21:48:33
Válasz #344
Nem elérhető

Jordan


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-
Az tényleg nagyon jó én is tudom ajánlani 8-)

Szélesen az mit jelent? kb vállszélesség?

Vallnal szelesebben, es nem kell szuperszettben.  8-) Eleg kemeny az igy is.

Arra ugyelj hogy a konyokod kifele oldalra mennyen, es ne hatrafele, ha jol csinalod a suly kb a mellbimbod fele fog erkezni  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)