2024. Május 15. - 10:30:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 02. - 22:31:44
Válasz #345
Nem elérhető

God Vazzeg


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-
Az tényleg nagyon jó én is tudom ajánlani 8-)

Szélesen az mit jelent? kb vállszélesség?

Vallnal szelesebben, es nem kell szuperszettben.  8-) Eleg kemeny az igy is.

Arra ugyelj hogy a konyokod kifele oldalra mennyen, es ne hatrafele, ha jol csinalod a suly kb a mellbimbod fele fog erkezni  ;)

Köszi mindenkinek, kipróbálom!  :violinplay3:

2009. Október 03. - 03:49:28
Válasz #346
Nem elérhető

JFlame


****:)))))) Tedd szuperszettbe oldalemeléssel kisebb súllyal oldalemelés utána egyből állíghúzás szélesen ****:))))))
JÓ LESSZ! :-/-
Az tényleg nagyon jó én is tudom ajánlani 8-)

Szélesen az mit jelent? kb vállszélesség?

csak egy tipp : állighúzás francia rúddal és egyből nyomás... eredetileg azért csináltam mert problémám volt a vállammal, fájt, akkor még csak rúddal csináltam…most már pakolom a súlyt, kegyetlen…az utolsó kanyarba fogd:) szélesen…

2009. Október 03. - 09:29:45
Válasz #347
Nem elérhető

FirstLady


god... úgyis tudod, mit akarok mondani, ezért nem cifrázom: állat! ****:)))))) Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 03. - 09:36:01
Válasz #348
Nem elérhető

God Vazzeg


god... úgyis tudod, mit akarok mondani, ezért nem cifrázom: állat! ****:)))))) Łł=

Köszönöm  :-*

2009. Október 03. - 09:37:47
Válasz #349
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha ezt a szélesen fogott állighúzást próbálom imitálni, az jön le, hogy csak a mellemig fogom tudni húzni. Az gondolom rendben van így. Felette már csuklya  /:-)

2009. Október 03. - 09:58:16
Válasz #350
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha ezt a szélesen fogott állighúzást próbálom imitálni, az jön le, hogy csak a mellemig fogom tudni húzni. Az gondolom rendben van így. Felette már csuklya  /:-)
A szeles fogasu allig huzas nagyon jo oldalso deltakra!

Akkor alkalmazd amikor mar be vagy melegedve egy-ket gyakorlat utan es azon az edzesen meg mindenkeppen legyen (hacsak elotte nem volt mar) oldalemeles kezi sulyzokkal is. En vallszelessegnel szelesebben szoktam fogni, hevederrel, robbanekonyan/agressziven, majdnem allig felhuzva.

Mig a szuk fogasut relative kis sullyal szoktam, ezt meg minel nagyobbal (kb. 90 kg) 6-10 ismetlessel.


 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 03. - 09:58:47
Válasz #351
Nem elérhető

George



2009. Október 03. - 09:59:40
Válasz #352
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 03. - 10:00:35
Válasz #353
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha ezt a szélesen fogott állighúzást próbálom imitálni, az jön le, hogy csak a mellemig fogom tudni húzni. Az gondolom rendben van így. Felette már csuklya  /:-)
A szeles fogasu allig huzas nagyon jo oldalso deltakra!

Akkor alkalmazd amikor mar be vagy melegedve egy-ket gyakorlat utan es azon az edzesen meg mindenkeppen legyen (hacsak elotte nem volt mar) oldalemeles kezi sulyzokkal is. En vallszelessegnel szelesebben szoktam fogni, hevederrel, robbanekonyan/agressziven, majdnem allig felhuzva.

Mig a szuk fogasut relative kis sullyal szoktam, ezt meg minel nagyobbal (kb. 90 kg) 6-10 ismetlessel.


 =/+'

Köszönöm, így fogom csinálni, a 90kg meredek lenne, de majd behatárolom  /:-)

George: valami alakul.. Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen. Lehet most kellene tömegnövelő?  ::)

2009. Október 03. - 10:05:48
Válasz #354
Nem elérhető

George



George: valami alakul.. Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen. Lehet most kellene tömegnövelő?  ::)
Vegyél fel növi-hitelt ;D Passz. Ha a súlyod megállt, akkor három tényező közül kell kiszűrni, hogy melyik defektes: kaja, pihenés, edzés.... ::) Vagy egyszerűen vársz egy hetet, és ha nem indul meg, akkor tényleg változtatsz. Néha nekem is van ilyen, egy-másfél hétig nem mozdul, de aztán meg megy tovább.

2009. Október 03. - 10:07:14
Válasz #355
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen.
Vegyel peldat!






 /7%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 03. - 10:08:51
Válasz #356
Nem elérhető

George



2009. Október 03. - 10:28:46
Válasz #357
Nem elérhető

God Vazzeg



George: valami alakul.. Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen. Lehet most kellene tömegnövelő?  ::)
Vegyél fel növi-hitelt ;D Passz. Ha a súlyod megállt, akkor három tényező közül kell kiszűrni, hogy melyik defektes: kaja, pihenés, edzés.... ::) Vagy egyszerűen vársz egy hetet, és ha nem indul meg, akkor tényleg változtatsz. Néha nekem is van ilyen, egy-másfél hétig nem mozdul, de aztán meg megy tovább.

Várok.. Pihenést ,megpróbálom rendbe rakni, de nehéz, jövő hét közepéig tele vagyok melóval  ::)

2009. Október 03. - 10:30:15
Válasz #358
Nem elérhető

George



George: valami alakul.. Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen. Lehet most kellene tömegnövelő?  ::)
Vegyél fel növi-hitelt ;D Passz. Ha a súlyod megállt, akkor három tényező közül kell kiszűrni, hogy melyik defektes: kaja, pihenés, edzés.... ::) Vagy egyszerűen vársz egy hetet, és ha nem indul meg, akkor tényleg változtatsz. Néha nekem is van ilyen, egy-másfél hétig nem mozdul, de aztán meg megy tovább.

Várok.. Pihenést ,megpróbálom rendbe rakni, de nehéz, jövő hét közepéig tele vagyok melóval  ::)
Akkor lesz kess növire ;D

2009. Október 03. - 10:35:31
Válasz #359
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Súlyommal gondom lesz, nem tudok annyit enni hogy fentebb menjen.
Vegyel peldat!






 /7%
Milyen találó :D

Te ez nem a "szuszi" a képen(a sustáról lett elnevezve), az extremefit store házikedvence?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"