2024. Május 15. - 22:46:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 03. - 10:37:41
Válasz #360
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
De ő az   ;)!

Prod forgatott vele az irodában  @:-)!

Jahh és persze az az én brokkolim nála  @-o.....

2009. Október 03. - 10:39:43
Válasz #361
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De ő az   ;)!

Prod forgatott vele az irodában  @:-)!

Jahh és persze az az én brokkolim nála  @-o.....

 :D

(ON)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 03. - 11:05:53
Válasz #362
Nem elérhető

God Vazzeg


De ő az   ;)!

Prod forgatott vele az irodában  @:-)!

Jahh és persze az az én brokkolim nála  @-o.....

 ;D

2009. Október 07. - 00:50:49
Válasz #363
Nem elérhető

God Vazzeg


Bélrendszer már alakul, lesz diétában dolog  ;D

2009. Október 07. - 00:54:29
Válasz #364
Nem elérhető

csaba.r


Fér oda még és a válladról is eltünt a "repedés" gerinced hogy van??? Voltál már akupunktúrán??
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 07. - 08:05:41
Válasz #365
Nem elérhető

hopika


Fasza az God!
Nekem az oldalsó rész sokkal jobban elmegy mindig...azzal nem tudok mit kezdeni és alapból széles a derekam is.
Kűgggyed neki!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 07. - 09:53:49
Válasz #366
Nem elérhető

God Vazzeg


Fér oda még és a válladról is eltünt a "repedés" gerinced hogy van??? Voltál már akupunktúrán??

Nem tünt el, csak fos a kép. Derekam jobb, köszi a kérdést, voltam a csajnál, de nem tudtam rábeszélni magam az akupunktúrára, félek a tűtől  :D

2009. Október 07. - 09:55:21
Válasz #367
Nem elérhető

God Vazzeg


Fasza az God!
Nekem az oldalsó rész sokkal jobban elmegy mindig...azzal nem tudok mit kezdeni és alapból széles a derekam is.
Kűgggyed neki!!!

Nekem is jobban el szokott menni, de örülök hogy a minőség nem szállt most el annyira, mint szokott. Igyekszek tartani valami gyenge formát  /:-)

2009. Október 07. - 09:55:45
Válasz #368
Nem elérhető

God Vazzeg


Bélrendszer már alakul, lesz diétában dolog  ;D
jól látom, hogy látszanak még a ferde hasizmaid?  :-)! és még ő sír, hogy malac... :D :D

Ettől még malac vagyok sajna  :-\

2009. Október 07. - 09:57:58
Válasz #369
Nem elérhető

csaba.r


Macska vagy???? ;D
Az akupunktúrás kezelést nem lehet érezni, látni meg úgysem fogod hisz a hátad.
Ha Neo kibírta a Mátrixban, akkor neked nehogymár gondot jelentsen ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 07. - 10:02:00
Válasz #370
Nem elérhető

God Vazzeg


Macska vagy???? ;D
Az akupunktúrás kezelést nem lehet érezni, látni meg úgysem fogod hisz a hátad.
Ha Neo kibírta a Mátrixban, akkor neked nehogymár gondot jelentsen ****:))))))

Ja tényleg  ;D

2009. Október 07. - 10:09:34
Válasz #371
Nem elérhető

csaba.r


Fér oda még és a válladról is eltünt a "repedés" gerinced hogy van??? Voltál már akupunktúrán??

Nem tünt el, csak fos a kép. Derekam jobb, köszi a kérdést, voltam a csajnál, de nem tudtam rábeszélni magam az akupunktúrára, félek a tűtől  :D
:D :D :D :D :D

Bazzeg te két hetente orvosnál vagy te már hozzászoktál ****:))) ****:))) ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 07. - 10:16:37
Válasz #372
Nem elérhető

God Vazzeg


Fér oda még és a válladról is eltünt a "repedés" gerinced hogy van??? Voltál már akupunktúrán??

Nem tünt el, csak fos a kép. Derekam jobb, köszi a kérdést, voltam a csajnál, de nem tudtam rábeszélni magam az akupunktúrára, félek a tűtől  :D
:D :D :D :D :D

Bazzeg te két hetente orvosnál vagy te már hozzászoktál ****:))) ****:))) ****:)))

Ja, könnyen beszél!  ***)))

2009. Október 07. - 20:34:26
Válasz #373
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Ma mell-kar edzés volt, nagyon durvára sikeredet  @-o Nehezen indult be, megfájdult a fejem is 5 óra fele, de 6 előtt pár perccel sikerült leérnem azért a terembe, ahol már nagyon vártak  ;)

Csapjunk bele:
Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel 60kg-ról, a vége 155x3 és 160x2 lett  8) (erről még írok lentebb)
- 45 fokos nyomás rúddal piramisban
- Áthúzás 4x10

Kar:
Bicepsz:
- Franciarudas bicepsz piramisban
- Váltott egykezes 4x8 karonként
- Kalapács bicó 3x8 karonként

Tricepsz:
- Homlokra engedés 4x12
- Szűk nyomás piramisban

Ennyi volt. Igazából a fekvenyomásnál 155-be 1-et akartam csak nyomni, de 4 lett, amiből a 4.-nél picit bele kellett már segíteni a holtponton. Alkalmaztuk amit George javasolt, hogy adassam be a súlyt, illetve kövesse kézzel a segítő. Na ez tényleg nagyon sokat segített, de én még kitaláltam, hogy az egyik gép háttámláját támasszuk a mellkasomra, mintegy deszkás nyomásként. Ez azért volt jó, mert a leengedést bátrabban tudtam kivitelezni, egy idő után persze ezt majd elhagyom, csak a max nyomásokhoz lehet értelme. Na szóval a 155-nél az első leengedésnél nem voltunk tapasztaltak, és mikor ráengedtem a deszkára a súlyt, jól állcsúcson baszott a deszka vége. Erre bemérgesedtem, és azért lett ennyi ismétlés, illetve látva hogy a 155 elég jól ment, feldobtuk 160-ra, amibe 2 úgy ment, hogy már nem kellett belenyúlni. Utána a 140-be még 6-ot sikerült beletolni, minden nélkül. Jóvót. Nekem ezek sokat jelentenek  :P

Köszi George az ötletet, remélem haladok majd kicsit, mert titokban egy kicsit én is szeretnék erősödni azért, hátha összejön  /:-)

2009. Október 07. - 20:49:10
Válasz #374
Nem elérhető

Pity


Grat! Ezek már elég szép súlyok! ;-oo-; @:-)
 de ezen a részen hogy "és mikor ráengedtem a deszkára a súlyt, jól állcsúcson baszott a deszka vége." ezen hangosan felnvettem! ****:))) ****:)))