2024. Május 15. - 05:25:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223422 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 07. - 20:52:04
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


Grat! Ezek már elég szép súlyok! ;-oo-; @:-)
 de ezen a részen hogy "és mikor ráengedtem a deszkára a súlyt, jól állcsúcson baszott a deszka vége." ezen hangosan felnvettem! ****:))) ****:)))

Nem baj, mi is röhögtünk. H.Laci fórumtársunk tartotta a deszkát  8)

2009. Október 07. - 20:52:39
Válasz #376
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 07. - 20:57:46
Válasz #377
Nem elérhető

H. Laci


Grat! Ezek már elég szép súlyok! ;-oo-; @:-)
 de ezen a részen hogy "és mikor ráengedtem a deszkára a súlyt, jól állcsúcson baszott a deszka vége." ezen hangosan felnvettem! ****:))) ****:)))

Nem baj, mi is röhögtünk. H.Laci fórumtársunk tartotta a deszkát  8)
Én voltam a deszkás bácsi. Gondolkodtam rajta hogy a 160nál majd én lökdösöm az álladhoz hogy megőrülj, de inkább nem.  ****:))) ****:))) ****:)))  (ez azért csak vicc volt, ennyire elvetemült nem vagyok, még mielőtt valaki elhiszi  :) )

2009. Október 07. - 22:02:53
Válasz #378
Nem elérhető

nes


na, faxa god, alakulnak a nyomások!!!  Łł=

(csak úgy "titok"ként mondom, szerintem mindenki szeretne erősödni, főleg fekvenyomásban ; ) )
Tiszta fekvenyomó társadalom növi ki majd magát itt :D :D

2009. Október 07. - 22:48:01
Válasz #379
Nem elérhető

God Vazzeg


na, faxa god, alakulnak a nyomások!!!  Łł=

(csak úgy "titok"ként mondom, szerintem mindenki szeretne erősödni, főleg fekvenyomásban ; ) )
Tiszta fekvenyomó társadalom növi ki majd magát itt :D :D

Én nagy fekvenyomó biztos nem leszek, de érdekel a technika, és kíváncsi is vagyok mit tudok kihozni magamból  ;) Nem sok ez, de ha lassan haladok, akkor is elérek valahova, ahova nem jutnék el máshogy  ;D

2009. Október 08. - 09:50:34
Válasz #380
Nem elérhető

George


Na ez szép Łł= Nálad is inkább fejben vannak korlátok, mert az erő meg az izom megvan mindenhez, a mentális gátakat kell ledönteni, és menni fog ez nagyobbal is ****:)))))) Gratulálok ;-oo-;

2009. Október 08. - 09:56:15
Válasz #381
Nem elérhető

God Vazzeg


Na ez szép Łł= Nálad is inkább fejben vannak korlátok, mert az erő meg az izom megvan mindenhez, a mentális gátakat kell ledönteni, és menni fog ez nagyobbal is ****:)))))) Gratulálok ;-oo-;

Remélem igazad lesz  /:-)

2009. Október 08. - 11:05:12
Válasz #382
Nem elérhető

Gababoy


Gratula God!Sztem a 170 is benned van! ****:))))))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 08. - 11:08:41
Válasz #383
Nem elérhető

AtomAnti


Szenyor God!

Én is most próbálom siralmas fekvenyomásomat fejleszteni.

Tanáltam egy jó kis vidit.

Dave Tate ( Westside Barbell) megmutati , hogyan kell fekvenyomni.

Tanúlságos nézd végig.

Ma el is kezdem gyakorolni ezt a végrehajtást.

 ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Október 08. - 11:30:46
Válasz #384
Nem elérhető

Kicsibors


Szenyor God!

Én is most próbálom siralmas fekvenyomásomat fejleszteni.

Tanáltam egy jó kis vidit.

Dave Tate ( Westside Barbell) megmutati , hogyan kell fekvenyomni.

Tanúlságos nézd végig.

Ma el is kezdem gyakorolni ezt a végrehajtást.

 ;)

S ménem linkeli bé?!...  :)

2009. Október 08. - 11:34:44
Válasz #385
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Október 08. - 11:43:49
Válasz #386
Nem elérhető

God Vazzeg


Nézem..
Szerk: homorítani egyáltalán nem tudok, valahogy nem hajlik a gerincem, szóval ez kilőve  8)

Gababoy: köszi, de az még nagyon a jövő zenéje, 150-be 6 lesz ennek a tömegelési ciklusnak a célja, elég az egyelőre, ez olyan 165 max lesz, szerintem.. Utána meg úgyis gyengülök, de a köv. ciklusban megyünk fentebb.. Már ha minden összejön  /:-)


2009. Október 08. - 14:32:04
Válasz #388
Nem elérhető

Gabe


Ez a video szerintem annak jó, aki fekvenyomásra készül, illetve azt akarja erősíteni, nem annak, aki mellizmot akar növelni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 08. - 14:39:36
Válasz #389
Nem elérhető

AtomAnti


De ő nagyobbat is akar nyomni én úgy értelmeztem.
Annyit megpróbálhatna, hogy a legmagasabb pontra engedné le a rudat ha hidalni nem nagyon tud még egy picit sem.
Így kevesebbet kell nyomnia.
Akkor alkalmaznám ezt amikor csúcsot akarok nyomni minden más esetben testépítő stílusban.
Ha én is Isten lehetnék :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."