2024. Május 15. - 07:59:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223425 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 11. - 16:26:34
Válasz #405
Nem elérhető

L


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

B...meg God...én meg majdnem elhittem az első pár sort! :-/-- :-/--
Amúgy gratulálok, rádfért már az 50-es kar! ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Október 11. - 16:27:54
Válasz #406
Nem elérhető

George



2009. Október 11. - 16:34:59
Válasz #407
Nem elérhető

hopika


Bazd-már kezdtem megörülni a hírnek...aztán továbbolvastam.
így a gratuláció helyett csak annyit mondhatok:kabbe!
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 11. - 16:36:53
Válasz #408
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok  :-){ Vigyázok rájuk, és remélem ha rendesen etetem őket, akkor növésnek is fognak indulni  8) Mondjuk sokkal nagyobbat már nem akarok, lassan rá lehet menni a formára. Természetesen nem ülök le, megyek tovább, tart még ez a ciklus, és lesz még egy hasonló turnus, és csak jövő tavasszal lesz kisebb formába hozás..  /:-)

2009. Október 11. - 16:38:32
Válasz #409
Nem elérhető

George


Köszi srácok  :-){ Vigyázok rájuk, és remélem ha rendesen etetem őket, akkor növésnek is fognak indulni  8) Mondjuk sokkal nagyobbat már nem akarok, lassan rá lehet menni a formára. Természetesen nem ülök le, megyek tovább, tart még ez a ciklus, és lesz még egy hasonló turnus, és csak jövő tavasszal lesz kisebb formába hozás..  /:-)
Tehát gyenge kezdés után erős visszaesés következik >:D

2009. Október 11. - 16:39:30
Válasz #410

Akezdetfia

Vendég
Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Erőt egézséget a gyekőcöknek! csak ne hogy túl korán vigyed őket kondizni  ;D

 :-):-):: Gratulálok!!  :-):-)::


kabbe azt hittem tényleg gyerekeid születtek  ****:)))

2009. Október 11. - 16:39:34
Válasz #411
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Hahhah....jaj de bolond vagy(jó értelemben mondtam ;D )   Łł=  És milyen érzés az 50es pajszer?  :D

Hogy milyen érzés? Maga a kar semmilyen.. Ugyanolyan fosnak látom mint ezelőtt. De a tudat nekem sokat jelent, hogy megcsináltam, és ha erről kérdezel, akkor nagyon jó érzés. Új lendületet adott, mert ez is elérhetetlen volt, de meglett. Lehet hogy tényleg bármit el lehet érni, csak az eszközt kell hozzá megtalálni?  ;-oo-;  @:-)

2009. Október 11. - 16:41:17
Válasz #412
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok  :-){ Vigyázok rájuk, és remélem ha rendesen etetem őket, akkor növésnek is fognak indulni  8) Mondjuk sokkal nagyobbat már nem akarok, lassan rá lehet menni a formára. Természetesen nem ülök le, megyek tovább, tart még ez a ciklus, és lesz még egy hasonló turnus, és csak jövő tavasszal lesz kisebb formába hozás..  /:-)
Tehát gyenge kezdés után erős visszaesés következik >:D

Jaja, próbállak utolérni  :-p

2009. Október 11. - 17:10:32
Válasz #413
Nem elérhető

Norbert002


Idézet
Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Tökéletes felvezetővel körítetted!  ;D Amugy Gratula hozzá brutálll!!!

2009. Október 11. - 17:12:09
Válasz #414
Nem elérhető

God Vazzeg


Idézet
Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Tökéletes felvezetővel körítetted!  ;D Amugy Gratula hozzá brutálll!!!

 :-){

2009. Október 11. - 18:25:11
Válasz #415
Nem elérhető

Woodslave


tehát mindkettő 50-es?  >:D grat amúgy  :-)!

2009. Október 11. - 19:13:43
Válasz #416
Nem elérhető

God Vazzeg


tehát mindkettő 50-es?  >:D grat amúgy  :-)!

Igen, a bal kicsit több is  ;) Direkt kivártam..  ;-oo-;  ;D

2009. Október 11. - 19:20:47
Válasz #417
Nem elérhető

parrre


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

 :-):-)::  Aztán szopiztassad őket rendesen !!!  ))=/  !+"%

2009. Október 11. - 19:21:50
Válasz #418
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

 :-):-)::  Aztán szopiztassad őket rendesen !!!  ))=/  !+"%

Szopiztató művész vagyok  ::)  !+"%

2009. Október 11. - 19:39:48
Válasz #419
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó