2024. Május 15. - 03:06:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223414 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 11. - 19:40:51
Válasz #420
Nem elérhető

God Vazzeg


God, kabbe **:))))* ;D
amúgy grat ;D

Jó lenne, ha te is nyitnál egy topikot, és beszámolnál róla, mikor mennyit fejlődsz  8-}

2009. Október 11. - 19:48:03
Válasz #421
Nem elérhető

Boresz


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<
gratula  Łł=
100on mennyit esznek az ikrek?  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 11. - 19:54:01
Válasz #422
Nem elérhető

fastor


God, kabbe **:))))* ;D
amúgy grat ;D

Jó lenne, ha te is nyitnál egy topikot, és beszámolnál róla, mikor mennyit fejlődsz  8-}
én oylat nemcsinálok, hiszen nem is értek a sporthoz :P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 11. - 20:09:06
Válasz #423
Nem elérhető

Norbert002


God innentől kezdve irány a 60!!! Csak akkor diétázz ha már megvan a 60 hidegen :D

2009. Október 12. - 10:04:07
Válasz #424
Nem elérhető

God Vazzeg


God innentől kezdve irány a 60!!! Csak akkor diétázz ha már megvan a 60 hidegen :D

Ne legyünk telhetetlenek  ;D Elég ez nekem egyelőre, elég alacsony vagyok, hogy mutasson valahogy  8) Már csak a hidroglóbusz fejjel, és a béllel kellene valamit csinálni, de szerintem nyárra majd az is alakul  >:D

2009. Október 12. - 10:04:38
Válasz #425
Nem elérhető

God Vazzeg


God, kabbe **:))))* ;D
amúgy grat ;D

Jó lenne, ha te is nyitnál egy topikot, és beszámolnál róla, mikor mennyit fejlődsz  8-}
én oylat nemcsinálok, hiszen nem is értek a sporthoz :P

De őszinte vagy, és van önkritikád  ****)  :D

2009. Október 12. - 10:34:41
Válasz #426
Nem elérhető

H. Laci


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Gratula.   ****:)))))) ****:))))))
Tömegelés végére lesz vagy 51es.  ;) ;) ;)

2009. Október 12. - 10:35:24
Válasz #427
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Gratula.   ****:)))))) ****:))))))
Tömegelés végére lesz vagy 51es.  ;) ;) ;)

Lehetséges. Megyek is, és eszek valamit  >:D

2009. Október 12. - 10:56:39
Válasz #428
Nem elérhető

George


Az biztos, hogy 50,5 cm alatt én nem engednélek be a Fitparádéra >:D Majd adni kell egy fantomképet rólad a bejáratnál, meg egy centit, hogy le tudják mérni ;D

2009. Október 12. - 11:08:15
Válasz #429
Nem elérhető

csaba.r


Kurvaélet én meg csak összemegyek!!!!!
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 12. - 11:37:03
Válasz #430
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!

Fontos bejelenteni valóm van. Több évnyi hiábavaló próbálkozás után, büszke apuka lettem. Ráadásul ikrek! Van itt több fórumtag, aki most tudja mit érzek. Csodálatos érzés, felfoghatatlan. Mindkettő fiú!  :o

Immár hivatalosan is bejelenthetem, hogy büszke apukája lettem 2db hidegen 50cm kerületű karnak!  :-<

Na végre, Vazzeg  :-)!
Gratulálok (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Október 12. - 11:39:02
Válasz #431
Nem elérhető

God Vazzeg


Az biztos, hogy 50,5 cm alatt én nem engednélek be a Fitparádéra >:D Majd adni kell egy fantomképet rólad a bejáratnál, meg egy centit, hogy le tudják mérni ;D

Ha addigra nem is (dehogynem!!  >:D) de SB magasságára meglesz, bár nem mindegy melyik karon, a bal nagyobb  ;D

2009. Október 12. - 13:36:39
Válasz #432
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem..

Ma elkezdtem egy kreatin töltést (sima dyma mono) egyelőre 20g megy ma, holnap már 30g, és 5-7 nap után vissza 10-15g-ra, ahogy érzem majd. Remélem nem fosok be idő előtt  >:D Ezt most azért iktattam be, mert eddig nem akartam ellőni, de már annyira belassult a növekedés, hogy egy kis "plusz" kell  /:-) Meg úgyis sok rajtam a víz, jól bevonzom az izmokba, oszt legyártunk 2db 52-es kart  :D Meg legalább lesz honnan visszaesni... Igaz George?  >:D

2009. Október 12. - 14:45:16
Válasz #433
Nem elérhető

Norbert002


Én is megyek majd hétvégén a Fitparádéra az erősemberekkel ;) Remélem majd ütközök mindkettőtökkel :)

2009. Október 12. - 15:02:54
Válasz #434
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is megyek majd hétvégén a Fitparádéra az erősemberekkel ;) Remélem majd ütközök mindkettőtökkel :)

Remélem  ;-oo-; Még nem tudom melyik nap kellene menni, lehet javaslatot tenni emberek!  @:-)