2024. Május 16. - 00:08:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223449 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 17. - 01:31:48
Válasz #480
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rontasz te itt semmit Motivációs Manager úr csinálod az edzést rendesen, segítesz egy csomót, (pl nekem váll) ehez meg adod az arcodat.
Mi kell még

Nekem? Nekem semmi. Annyi hogy ha összefutunk, dumálunk egy jót, és kész  @:-)

2009. Október 17. - 01:36:43
Válasz #481
Nem elérhető

csaba.r


Nem rontasz te itt semmit Motivációs Manager úr csinálod az edzést rendesen, segítesz egy csomót, (pl nekem váll) ehez meg adod az arcodat.
Mi kell még

Nekem? Nekem semmi. Annyi hogy ha összefutunk, dumálunk egy jót, és kész  @:-)

Na az meg alap, a macskák mindig elvannak eggyüt; meg ha rendesen tömegelsz, kapsz olyan teljeskiörlésű gabonapelyhet amelyiket kostoltál fittbalance-n
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 17. - 01:38:19
Válasz #482
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rontasz te itt semmit Motivációs Manager úr csinálod az edzést rendesen, segítesz egy csomót, (pl nekem váll) ehez meg adod az arcodat.
Mi kell még

Nekem? Nekem semmi. Annyi hogy ha összefutunk, dumálunk egy jót, és kész  @:-)

Na az meg alap, a macskák mindig elvannak eggyüt; meg ha rendesen tömegelsz, kapsz olyan teljeskiörlésű gabonapelyhet amelyiket kostoltál fittbalance-n

Olyat inkább ne köszi  :D

2009. Október 17. - 08:53:51
Válasz #483
Nem elérhető

Kris


Én azt ,mondom ,persze gondolom pont nem érdekel ,de pont azért merek pofázni ,mert hasonló az alkatunk.

Szerintem semmi baj evvel a formával ( én sem leszek soha kibaszott eres sőt nem is AKAROK) .

Nem mindenki ugyan az az ízlése. És nem mindenkinek ugyanaz a motivációja és a cél amit el akar érni.

1. Nálam pl az egészség örülök ,hogy lábra bírok állni és nem fáj az egész jobb oldalam a vállamtól a talpamig ,mint rég.

2 ...mindegy ez nem az én topicom majd egyszer folytatom.

Viszont God: Szerintem ,mostmár ugyanolyan figyelmet ,vagy még nagyobbat kellene a vállra és csuklyára fektetned. Oda ha feljutna egy ilyen tömeg akkor az már komoly lenne.

Ráérsz majd akkor pucolgatni!

Bocs ha belepofáztam

2009. Október 17. - 09:05:15
Válasz #484
Nem elérhető

Norbert002


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

2009. Október 17. - 09:15:52
Válasz #485

Akezdetfia

Vendég
Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Hali, igaz nekem nincs semmi gond a derekammal, de tudnál mondani pár dolgot hogy mivel lehet erősíteni?  :-!!!

2009. Október 17. - 09:39:42
Válasz #486
Nem elérhető

tockon2


Beles Vazzeg 105kg-osan:
Remélem nem veszed kötekedésnek és nem érted félre... Mit ér az 50-es  kar, ha sehol nincs egy ér, egy izomforma. Nem hiányzik, hogy lásd az éppen edzett izmot? Mert így nem 50-es az a kar. Ha jól emlékszem Sasa mondta egyszer, hogy az anyukájának hatvanas karja van... Sokan akarták már ezt tudni, gondoltam én megkérdezem.

Tudom hogy nektek ez semmit se jelent, de nekem sokat. Majd lehet egyszer lesz fasza formás testem is, de az nem most lesz. Én nem tudom úgy növelni a méreteimet mint ti, csak így, ha csalok. Kb 2 évem ment el arra, hogy próbáltam szépen tömegelni, de akkor is ugyanez volt a kritika, nevezetesen hogy fos a forma. Nekem diétában is fos a forma. Ez van. Én már elfogadtam magam, és ezért mondom hogy nem vagyok testépítő, de még gyúrósból is a gyenge fajta. És nem akarok senkivel se versenyezni semmiben, csak magammal versenyzek, a magam eszközeivel.

Nem adtam választ, csak magyarázkodtam. Ha Sasa mamája vagyok, úgy is jó, járom az utam, és nekem ez az. Mert ezt választottam. Ha elfogadjátok (ti fórumosok) úgy is jó, ha nem, úgy is. Egy szóval jelzi egy arra felhatalmazott személy, és azonnal eltűnök erről a fórumról, ha zavarom az összképet  :-){
Tényleg nem akartam kötekedni, de ez egy reális kérdés volt. Megértem, hogy belefáradtál és inkább így csinálod. Ne haragudj! ;-oo-;

2009. Október 17. - 10:17:41
Válasz #487
Nem elérhető

Norbert002


Men privi a kezdet fia. Ne offoljuk szét God Mester topikját   ****:))))))

2009. Október 17. - 10:21:40
Válasz #488

Akezdetfia

Vendég
Men privi a kezdet fia. Ne offoljuk szét God Mester topikját   ****:))))))

Okés megkaptam! Akartam írni választ csak tele van a postaládád  :D  köszi szépen!  :-){  ****:))))))

2009. Október 17. - 10:38:58
Válasz #489
Nem elérhető

Gabe


Vazzeg úr tegyél még egy kis fahéjat a reggeli zabba, mert még sok az ösztro!  ;D
Nem voltál te ilyen érzékeny! Tudom az lesz a válasz, hogy most sem vagy, de nem írtál te ilyeneket, hogy egy szó, és eltűnsz a fórumról!
Felesleges is! Aki nem fér el itt, azt úgyis kilöki a szervezet!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 17. - 10:41:12
Válasz #490
Nem elérhető

Norbert002



2009. Október 17. - 10:51:29
Válasz #491
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg úr tegyél még egy kis fahéjat a reggeli zabba, mert még sok az ösztro!  ;D
Nem voltál te ilyen érzékeny! Tudom az lesz a válasz, hogy most sem vagy, de nem írtál te ilyeneket, hogy egy szó, és eltűnsz a fórumról!
Felesleges is! Aki nem fér el itt, azt úgyis kilöki a szervezet!

Fahéj az inzulin miatt kell, nem figyelsz  ***))))  ;D
Nem fogok magyarázkodni, napi 24-ben kapom a savazást hogy milyen szar vagyok, nem itt fogok ezen kibukni. "Nem az a lényeg, mit mond, hanem hogy ki mondja". És itt nem Tockonra gondolok, mert ő már kicsit előrébb van mint én, van joga kritizálni.

Mostantól nem lesznek képek, mondjuk így a beszámolót hogy folytatom-e még kitalálom, nem sok értelmét látom  /:-)

2009. Október 17. - 10:52:31
Válasz #492
Nem elérhető

God Vazzeg


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?  ?:-/

2009. Október 17. - 11:06:57
Válasz #493
Nem elérhető

Norbert002



2009. Október 17. - 11:07:46
Válasz #494
Nem elérhető

Gabe


Figyelj a fahéjas poént nem hagyhattam ki, tudom miért kell!  ;D
Nem tudom mi a faszért veszed ezt így fel!
Szerintem meg ha csinálod, legyenek képek is, neked is egyszerűbb lesz így visszanézni majd egy kisebb diétánál, miként változol!
"Nem az a lényeg, mit mond, hanem hogy ki mondja" -ezt írod te is!
Nem hiszem, hogy Johnny, vagy Pisti, vagy Steve, Sztereo, B. Laci fikázna, esetleg George, Jordan!
Ha meg valami koxtpicfüggő olt, azzal mit foglalkozol? Nem értelek!
Egyszer már leírtad, hogy magadnak írod nem másnak! 8-}

Egyébként derék erősítésre nagyon jó a hiperhajlítás!
"Yeah buddy, light weight baby!"