2024. Május 15. - 18:58:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223442 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 17. - 11:08:12
Válasz #495
Nem elérhető

atleeta


Szerintem tolj néha képeket, mert igaz hogy nem vagy eres meg szálkás de bármi lehet.Én is úgy kezdtem, hogy a csípőm szélesebb volt mint a vállam.Na az szerintem elég gáz, most se állok sokkal jobban, de legalább látom, hogy a könnyen hízóknak is lehet komolyabb formája.Úgyhogy abba ne hagyd a képberakást meg az edzésnaplót. ***)))) ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 17. - 11:11:32
Válasz #496
Nem elérhető

endre66


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?  ?:-/
Csináltam egy topikot, hátha mást is (pl engem) érdekel a dolog...Elvégre ez egy fórum, osszuk meg a hasznos tudást másokkal is.  :D
Thank danke bitte schön you.  :D

2009. Október 17. - 11:11:52
Válasz #497
Nem elérhető

H. Laci


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?  ?:-/
Norbi, ez engem is érdekelne.  ;D  Lennél szíves beírni valahova, és akkor nem kell privibe elküldened mindenkinek?  :)  

(bocs az offért  /:-) )

2009. Október 17. - 11:16:14
Válasz #498
Nem elérhető

JFlame


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?  ?:-/

én javasolnám azokat az E-gyakorlatokat amiket Hoppikának is elküldtem, a képeket a gyakorlatokról
kérdezheted Őt is azokról a gyaksikról, sokat javíthatnak ha pl problémáid vannak a guggolással...
segítenek ha problémád van a derekaddal, gerinceddel nyakaddal, persze nem máról holnapra 1 nap alatt
hosszútávon...de gondolom az edzést is hosszútávra gondolod

2009. Október 17. - 11:19:04
Válasz #499
Nem elérhető

God Vazzeg


Derekaddal meg nincs semmi gond a törzsed gyenge nem a derekad  ****:)))))) Beerősíted a törzsed és elmulik mindenféle derékfájdalmat. Ismerek oylan versenyzőt aki gerincsérvvvel 320t guggizuik és ugyanennyit is huz előtte meg lehajolni nem bírt. :) Szépen ráfekszel heti 3 alakalommal a törzs edzésre és 2 hónap mulva ugy fogsz merni guggolászni meg midennt csinálni h megleszel lepődve ****:))))))

Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?  ?:-/

én javasolnám azokat az E-gyakorlatokat amiket Hoppikának is elküldtem, a képeket a gyakorlatokról
kérdezheted Őt is azokról a gyaksikról, sokat javíthatnak ha pl problémáid vannak a guggolással...
segítenek ha problémád van a derekaddal, gerinceddel nyakaddal, persze nem máról holnapra 1 nap alatt
hosszútávon...de gondolom az edzést is hosszútávra gondolod

Nem szeretném abbahagyni a következő 40 évben  /:-)  ;D

2009. Október 17. - 11:34:17
Válasz #500
Nem elérhető

God Vazzeg


Figyelj a fahéjas poént nem hagyhattam ki, tudom miért kell!  ;D
Nem tudom mi a faszért veszed ezt így fel!
Szerintem meg ha csinálod, legyenek képek is, neked is egyszerűbb lesz így visszanézni majd egy kisebb diétánál, miként változol!
"Nem az a lényeg, mit mond, hanem hogy ki mondja" -ezt írod te is!
Nem hiszem, hogy Johnny, vagy Pisti, vagy Steve, Sztereo, B. Laci fikázna, esetleg George, Jordan!
Ha meg valami koxtpicfüggő olt, azzal mit foglalkozol? Nem értelek!
Egyszer már leírtad, hogy magadnak írod nem másnak! 8-}

Egyébként derék erősítésre nagyon jó a hiperhajlítás!

George és Jordan nem olyan, ők pozitívak mindig, ha beleolvasol a topikjukba. Ezért adnak motivációt nekem (is)  ;) A nagyok szerintem nem is olvassák a topikom, nem vagyok az a szint, ami említésre méltó, és soha nem is leszek, mert nem úgy állok hozzá.

2009. Október 17. - 11:36:06
Válasz #501
Nem elérhető

Gabe


Szerintem olvassák, max. nem írnak bele!
Egyébként meg akkor ki a fasznak a véleménye érdekel, ami negatív?

JFlame, már tudsz betolni képeket!  8-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 17. - 11:44:14
Válasz #502
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem olvassák, max. nem írnak bele!
Egyébként meg akkor ki a fasznak a véleménye érdekel, ami negatív?

JFlame, már tudsz betolni képeket!  8-}

Senkinek a véleménye nem érdekel na, igazad van  ;-oo-;

2009. Október 17. - 12:09:09
Válasz #503
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 17. - 12:13:02
Válasz #504
Nem elérhető

JFlame


Szerintem olvassák, max. nem írnak bele!
Egyébként meg akkor ki a fasznak a véleménye érdekel, ami negatív?

JFlame, már tudsz betolni képeket!  8-}

közbe már mentek egy másik topikba... :)

2009. Október 17. - 12:23:54
Válasz #505
Nem elérhető

Gabe


Na, akkor ezt megbeszéltük!  ****:))))))
JFlame, bocs, közben már láttam!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 17. - 14:09:29
Válasz #506
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem leszek negatív! Kitűztem célokat és minden afelé visz, tömegelek, és a gyomrom is rendben van, pedig mindig besavasodok, de most nem! Méretek a plafonon, kedv a plafonon, és az erő is a plafonon! Mindenki bekaphattya!  @:-)  ;-oo-;

2009. Október 17. - 14:50:56
Válasz #507

Akezdetfia

Vendég
Nem leszek negatív! Kitűztem célokat és minden afelé visz, tömegelek, és a gyomrom is rendben van, pedig mindig besavasodok, de most nem! Méretek a plafonon, kedv a plafonon, és az erő is a plafonon! Mindenki bekaphattya!  @:-)  ;-oo-;

Hali God, azt tegnap elfelejtettem megkérdezni hogy tömegben meddig szeretnél felmenni?

2009. Október 17. - 15:17:21
Válasz #508
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem leszek negatív! Kitűztem célokat és minden afelé visz, tömegelek, és a gyomrom is rendben van, pedig mindig besavasodok, de most nem! Méretek a plafonon, kedv a plafonon, és az erő is a plafonon! Mindenki bekaphattya!  @:-)  ;-oo-;

Hali God, azt tegnap elfelejtettem megkérdezni hogy tömegben meddig szeretnél felmenni?

110-112, de ez a max. Olyan február végére.. Aztán meglátjuk ;D

2009. Október 17. - 15:22:46
Válasz #509
Nem elérhető

H. Laci


Nem leszek negatív! Kitűztem célokat és minden afelé visz, tömegelek, és a gyomrom is rendben van, pedig mindig besavasodok, de most nem! Méretek a plafonon, kedv a plafonon, és az erő is a plafonon! Mindenki bekaphattya!  @:-)  ;-oo-;
Na, ezt a hozzászólást vártam.   @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
Bassz oda God.  ;)  Hétfőn már megyek szokás szerinti időben,úgyhogy edzhetünk 1üt megint.  ;) ;)   @:-) @:-)