2024. Május 15. - 02:57:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223414 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 03. - 00:08:38
Válasz #630
Nem elérhető

God Vazzeg


Láb edzés volt, gyenge voltam. De jóvót  Łł=
Mivan leszívtátok Lacikával egymás erejét?

Kötözködünk a kisebbel?  ***)))) Az elefántfókák nagyon szelíd állatok ám  >:D

2009. November 04. - 09:17:23
Válasz #631
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 04. - 09:24:23
Válasz #632
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. November 04. - 10:01:31
Válasz #633
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 04. - 20:23:40
Válasz #634
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Ma mell-kar edzés volt, 5* adok rá! Egy szóval ha jellemezni kellene: aztaqrva!!  @:-)

A múlt heti edzésemet sajnos tönkre tettem azzal, hogy nem volt időm napközben normálisan enni, és edzés előtt ettem meg az aznapi 2. kajámat!! Értsd: majdnem délben reggeliztem (időhiány miatt) illetve délután 5 körül toltam be a 2. étkezésem és utána mentem edzeni. Mondanom se kell, igazi fos volt  ::)

A mostani edzésre viszont direkt odafigyeltem, és bár a tervezett kajaszám nem volt meg, de 4 étkezés után mentem edzeni, aminek meg is lett az eredménye. Mellben rekordot döntöttem, nem akartam ma csúcsot nyomni, de miután 140-be 11 ismétlés elég könnyedén ment, így a többiek unszolására felpattintottuk a 160-at, és elsőre (a 140x11 után) ment 160x4, és még következőre 160x3. Azt kell mondanom, könnyedén! A nyomást próbálom rögtön megindítani, tehát rögtön engedem be, ahogy kiveszem, a 140-nél ez úgy ment mint a karikacsapás, a 160-nál is már jobb volt sokkal! Ennyit számít a technika, és a megfelelő táplálkozás  8-}

Na akkor:

Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, végén kis pumpa 4x12-3
- Nyomás 45 fokon piramisban 4x10-8
- Áthúzás 4x12

Kar:
Bicepsz
- Egyenes rudas bicepsz állva piramisban fel 4x10-4
- Váltott kezes beforgatós bicepsz 4x12
- Kalapács bicó 4x10

Tricepsz
- Csigás letolás 3x20
- Szűknyomás piramisban fel 4x12-6
- Lórúgás 4x20
- Végére csigás letolás minimális súllyal, amennyi megy, kb 3x50 ismétlés

Vérbőségben gazdag karokat és mellet kaptam a végére, vittem fényképezőt, de lemerült sajnos, elfelejtettem feltölteni, ez van, talán jobb is  8)

2009. November 04. - 20:27:31
Válasz #635
Nem elérhető

H. Laci


Na igen, tömegelés elején még kevesebbet terveztünk (terveztél  :)  ) 

Szóval Grat.  =/+'  ;) ;)

(azért kár hogy nem tudtam felvenni, pedig akkor merült le, amikor elindítottam a felvételt, és be is mondtam a súlyt  :-/--  )

2009. November 04. - 20:28:15
Válasz #636
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok

Ma mell-kar edzés volt, 5* adok rá! Egy szóval ha jellemezni kellene: aztaqrva!!  @:-)

A múlt heti edzésemet sajnos tönkre tettem azzal, hogy nem volt időm napközben normálisan enni, és edzés előtt ettem meg az aznapi 2. kajámat!! Értsd: majdnem délben reggeliztem (időhiány miatt) illetve délután 5 körül toltam be a 2. étkezésem és utána mentem edzeni. Mondanom se kell, igazi fos volt  ::)

A mostani edzésre viszont direkt odafigyeltem, és bár a tervezett kajaszám nem volt meg, de 4 étkezés után mentem edzeni, aminek meg is lett az eredménye. Mellben rekordot döntöttem, nem akartam ma csúcsot nyomni, de miután 140-be 11 ismétlés elég könnyedén ment, így a többiek unszolására felpattintottuk a 160-at, és elsőre (a 140x11 után) ment 160x4, és még következőre 160x3. Azt kell mondanom, könnyedén! A nyomást próbálom rögtön megindítani, tehát rögtön engedem be, ahogy kiveszem, a 140-nél ez úgy ment mint a karikacsapás, a 160-nál is már jobb volt sokkal! Ennyit számít a technika, és a megfelelő táplálkozás  8-}

Na akkor:

Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, végén kis pumpa 4x12-3
- Nyomás 45 fokon piramisban 4x10-8
- Áthúzás 4x12

Kar:
Bicepsz
- Egyenes rudas bicepsz állva piramisban fel 4x10-4
- Váltott kezes beforgatós bicepsz 4x12
- Kalapács bicó 4x10

Tricepsz
- Csigás letolás 3x20
- Szűknyomás piramisban fel 4x12-6
- Lórúgás 4x20
- Végére csigás letolás minimális súllyal, amennyi megy, kb 3x50 ismétlés

Vérbőségben gazdag karokat és mellet kaptam a végére, vittem fényképezőt, de lemerült sajnos, elfelejtettem feltölteni, ez van, talán jobb is  8)
160-ba 4 az szerintem eléggé jó.Amióta olvasom a fórumot a te topikjaidat is és rengeteget fejlődtél szerintem. @:-) ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 04. - 20:30:26
Válasz #637
Nem elérhető

God Vazzeg


Na igen, tömegelés elején még kevesebbet terveztünk (terveztél  :)  ) 

Szóval Grat.  =/+'  ;) ;)

(azért kár hogy nem tudtam felvenni, pedig akkor merült le, amikor elindítottam a felvételt, és be is mondtam a súlyt  :-/--  )

Ja sajnáltam én is, de mindegy most már, elbasztam, nem töltöttem fel az akkukat azt hittem kibírja  !+"%

Atleeta: köszi, igyekszek valamit kihozni ebből a korpuszból, nem panaszkodok, egyelőre elégedett vagyok, ezzel a semmi kis eredménnyel is. Tudod: innen szép nyerni  ;D

2009. November 04. - 20:34:29
Válasz #638
Nem elérhető

George



2009. November 04. - 20:38:03
Válasz #639
Nem elérhető

atleeta


Na igen, tömegelés elején még kevesebbet terveztünk (terveztél  :)  ) 

Szóval Grat.  =/+'  ;) ;)

(azért kár hogy nem tudtam felvenni, pedig akkor merült le, amikor elindítottam a felvételt, és be is mondtam a súlyt  :-/--  )

Ja sajnáltam én is, de mindegy most már, elbasztam, nem töltöttem fel az akkukat azt hittem kibírja  !+"%

Atleeta: köszi, igyekszek valamit kihozni ebből a korpuszból, nem panaszkodok, egyelőre elégedett vagyok, ezzel a semmi kis eredménnyel is. Tudod: innen szép nyerni  ;D
Írtad, hogy véget ért egy 8 hetes ciklus és majd később lesz még 8 hét.Közte is  ugyanúg edzel csak más táplákékbevitellel?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 04. - 20:46:27
Válasz #640
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért ez már nagyon nem rossz ;)

Ahh, ez tőled külön dícséret  :-){  ;)
Nem adtam fel, hogy egyszer erős leszek, csak meg kell járnom hozzá a fokozatokat, de idő mint a tenger  :-}

2009. November 04. - 20:49:02
Válasz #641
Nem elérhető

mushroom


160-ba négy ismétlés az már elég betyár. Grat!

2009. November 04. - 20:49:40
Válasz #642
Nem elérhető

God Vazzeg


Na igen, tömegelés elején még kevesebbet terveztünk (terveztél  :)  ) 

Szóval Grat.  =/+'  ;) ;)

(azért kár hogy nem tudtam felvenni, pedig akkor merült le, amikor elindítottam a felvételt, és be is mondtam a súlyt  :-/--  )

Ja sajnáltam én is, de mindegy most már, elbasztam, nem töltöttem fel az akkukat azt hittem kibírja  !+"%

Atleeta: köszi, igyekszek valamit kihozni ebből a korpuszból, nem panaszkodok, egyelőre elégedett vagyok, ezzel a semmi kis eredménnyel is. Tudod: innen szép nyerni  ;D
Írtad, hogy véget ért egy 8 hetes ciklus és majd később lesz még 8 hét.Közte is  ugyanúg edzel csak más táplákékbevitellel?

A kaját próbálom tartani, és az edzések intenzitását is, annyi a különbség, hogy nem akarom magam csúcsra járatni, tehát a maximum előtt kicsivel elveszem a gázt. Sok volt a szervezetemnek ennyi, és kis pihit követel, érzem, nagyon hullámzik a kedélyállapotom és az erőszintem. Ezért most nagyobb hangsúlyt fektetek a regenerálódásra, és karácsonykor tartok szünetet is, egyrészt mert muszáj (nincs terem nyitva) másrészt jó lesz a következő ciklust kipihenve kezdeni, hátha fentebb tudom tekerni a hangerőt  ;)

2009. November 04. - 20:51:15
Válasz #643
Nem elérhető

God Vazzeg


160-ba négy ismétlés az már elég betyár. Grat!

Köszi, de nem akarom magam elbízni, ez csak egy lépcső, hogy még erősebb legyek! Úgy veszem észre nagyon jótékonyan hat az izomtömegre is a nagy súly nálam, szóval meglátjuk mi sül ki belőle  ;)

2009. November 04. - 20:59:52
Válasz #644
Nem elérhető

atleeta


Na igen, tömegelés elején még kevesebbet terveztünk (terveztél  :)  ) 

Szóval Grat.  =/+'  ;) ;)

(azért kár hogy nem tudtam felvenni, pedig akkor merült le, amikor elindítottam a felvételt, és be is mondtam a súlyt  :-/--  )

Ja sajnáltam én is, de mindegy most már, elbasztam, nem töltöttem fel az akkukat azt hittem kibírja  !+"%

Atleeta: köszi, igyekszek valamit kihozni ebből a korpuszból, nem panaszkodok, egyelőre elégedett vagyok, ezzel a semmi kis eredménnyel is. Tudod: innen szép nyerni  ;D
Írtad, hogy véget ért egy 8 hetes ciklus és majd később lesz még 8 hét.Közte is  ugyanúg edzel csak más táplákékbevitellel?

A kaját próbálom tartani, és az edzések intenzitását is, annyi a különbség, hogy nem akarom magam csúcsra járatni, tehát a maximum előtt kicsivel elveszem a gázt. Sok volt a szervezetemnek ennyi, és kis pihit követel, érzem, nagyon hullámzik a kedélyállapotom és az erőszintem. Ezért most nagyobb hangsúlyt fektetek a regenerálódásra, és karácsonykor tartok szünetet is, egyrészt mert muszáj (nincs terem nyitva) másrészt jó lesz a következő ciklust kipihenve kezdeni, hátha fentebb tudom tekerni a hangerőt  ;)
Sok sikert előre is. ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA