2024. Május 15. - 17:55:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223438 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Január 03. - 21:09:07
Válasz #765
Nem elérhető

atleeta


Sokan kíváncsian várjuk mi sül ki belőle  =/+'  @:-)

Egy vége lehet: elérem a célt, esetleg túlteljesítek  :D
Nem bízod a véletlenre  ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 03. - 21:10:49
Válasz #766
Nem elérhető

God Vazzeg


Sokan kíváncsian várjuk mi sül ki belőle  =/+'  @:-)

Egy vége lehet: elérem a célt, esetleg túlteljesítek  :D
Nem bízod a véletlenre  ****:))))))

Mint ahogy sose  :-}

Lacika: holnaptól banzaj  @:-)

2010. Január 03. - 21:16:06
Válasz #767
Nem elérhető

H. Laci


Sokan kíváncsian várjuk mi sül ki belőle  =/+'  @:-)

Egy vége lehet: elérem a célt, esetleg túlteljesítek  :D
Nem bízod a véletlenre  ****:))))))

Mint ahogy sose  :-}

Lacika: holnaptól banzaj  @:-)
Alap.  ;D Figyelek majd.  ;D

2010. Január 05. - 10:17:58
Válasz #768
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  #:-)

Tegnap lábat edzettem, az alábbiak szerint:

- Lábnyújtás gépen 5x15 piramisban
- Merevlábas felhúzás 4x10 piramisban
- Álló vádli 4x20 piramisban

És ennyi volt  ;D Nem vittem túlzásba, mondjuk nem is szoktam, de most kezdésnek érzem a lábam így is, és a guggolást csak lájtosan fogom nyomni, a derekamnak is jót fog tenni, meg a nadrágok is rám fognak jönni, ami nem hátrány  ;)

Szerdán mell-kar  :-O  :-OO

2010. Január 05. - 13:53:09
Válasz #769
Nem elérhető

Maszat


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 14:33:51
Válasz #770
Nem elérhető

God Vazzeg


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(

Én mindig is hanyagoltam a lábam, de nem volt kirívóan vékony sose. Valószínűleg ezért nem is erőltettem az edzését.

2010. Január 05. - 17:47:42
Válasz #771
Nem elérhető

Maszat


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(

Én mindig is hanyagoltam a lábam, de nem volt kirívóan vékony sose. Valószínűleg ezért nem is erőltettem az edzését.

Örök rejtély miért írom a vádlit 2 d vel ;D
Már több hsz-emben felfedeztem  :D

Gondoltam,h azért nem hajtod mert eleve erősebb testrész.Én talán a háttal vagyok így, nem edzem nagy intenzitással, de még így is az a legerősebb izomcsoportom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 20:42:14
Válasz #772
Nem elérhető

God Vazzeg


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(

Én mindig is hanyagoltam a lábam, de nem volt kirívóan vékony sose. Valószínűleg ezért nem is erőltettem az edzését.

Örök rejtély miért írom a vádlit 2 d vel ;D
Már több hsz-emben felfedeztem  :D

Gondoltam,h azért nem hajtod mert eleve erősebb testrész.Én talán a háttal vagyok így, nem edzem nagy intenzitással, de még így is az a legerősebb izomcsoportom.

Ezzel mindketten csak azt érjük el, hogy középszar lesz mindenünk  ;D

2010. Január 05. - 21:07:36
Válasz #773
Nem elérhető

csaba.r


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(

Én mindig is hanyagoltam a lábam, de nem volt kirívóan vékony sose. Valószínűleg ezért nem is erőltettem az edzését.

Örök rejtély miért írom a vádlit 2 d vel ;D
Már több hsz-emben felfedeztem  :D

Gondoltam,h azért nem hajtod mert eleve erősebb testrész.Én talán a háttal vagyok így, nem edzem nagy intenzitással, de még így is az a legerősebb izomcsoportom.

Ezzel mindketten csak azt érjük el, hogy középszar lesz mindenünk  ;D

Olyan hogy középszar olyan nincs van jó meg szar, eme két fogalom között meg van egy bejáratott út, amin mindenki halad (tehát A-ból B-be). Te elég közel jársz a b-hez, tehát hajrá. ***))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Január 05. - 21:24:14
Válasz #774
Nem elérhető

God Vazzeg


el sem tudjátok hinni milyen szerencsések vagytok :)
Én direkt 7főre teszem a lábat, vért izzadva edzem, soxor már váddlizni nincs erőm comb után, és alig fejlődik.És ha valamiér fogyok 1böl a lábam fogy :(

Én mindig is hanyagoltam a lábam, de nem volt kirívóan vékony sose. Valószínűleg ezért nem is erőltettem az edzését.

Örök rejtély miért írom a vádlit 2 d vel ;D
Már több hsz-emben felfedeztem  :D

Gondoltam,h azért nem hajtod mert eleve erősebb testrész.Én talán a háttal vagyok így, nem edzem nagy intenzitással, de még így is az a legerősebb izomcsoportom.

Ezzel mindketten csak azt érjük el, hogy középszar lesz mindenünk  ;D

Olyan hogy középszar olyan nincs van jó meg szar, eme két fogalom között meg van egy bejáratott út, amin mindenki halad (tehát A-ból B-be). Te elég közel jársz a b-hez, tehát hajrá. ***))

Köszi, igyekszek  ;-oo-;

2010. Január 08. - 14:27:32
Válasz #775
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok  #:-)

Szerdán volt egy közepes melledzésem, van egy újonc srác akit segítgetek az indulásban, elég sok időm leköti edzésen. Remélem lesz neki értelme..  :-} Ma pedig hát-váll lesz  8)

Úgy érzem, bár még csak 5 napja kezdtem el a tömegelést, de biztos jól fog sikerülni, érzem a motivációt, a határozottságot, és már most bebeszélem magamnak hogy növök! Ez nagyon jó, kell a pozitív gondolkodás, így többet is eszek, és több tápkieg is fogy, mert látom értelmét  :D

Na meglássuk majd!  @:-)

2010. Január 08. - 16:03:22
Válasz #776
Nem elérhető

Maszat





Úgy érzem, bár még csak 5 napja kezdtem el a tömegelést, de biztos jól fog sikerülni, érzem a motivációt, a határozottságot, és már most bebeszélem magamnak hogy növök!


ismerem ezt az érzést, milyen jó is  ;D

sok sikert God, szakíts szét mindent >:D  =/+'
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 08. - 17:11:33
Válasz #777
Nem elérhető

God Vazzeg





Úgy érzem, bár még csak 5 napja kezdtem el a tömegelést, de biztos jól fog sikerülni, érzem a motivációt, a határozottságot, és már most bebeszélem magamnak hogy növök!


ismerem ezt az érzést, milyen jó is  ;D

sok sikert God, szakíts szét mindent >:D  =/+'

Sir, yes sir  @-o @:-) /:-)

2010. Január 11. - 13:33:49
Válasz #778
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ígéretemhez híven kinyitottam vissza a topikomat, holnap elkezdődik a tömegelés 2. fázisa. Eddig (november végétől) rapid diétát nyomtam, egy kis forma javítás miatt. Sajna a vállam még mindig fáj, a karhajlatom is, csak remélni tudom hogy nem fog hátráltatni a céljaimban  :-/--

Adatok:
Kor: 31 év lett közben :D
Súly: 101kg
Karok: 49cm-en, lelapulva mint a fos, majd 2 hete nem edzek, pihenőt tartottam  ;)
Combok: 69cm
Derék: 100cm  :P

Cél: 110-112kg elérése, karok feltornászása 52cm-re. Egyelőre ennyi  :azn:
Témát, hozzászólást, kritikát stb továbbra is szívesen fogadok  /:-)

Egy kis before kép, bár 2009.11.18 dátumú:

1. hét utáni helyzetjelentés: súly 105kg  @:-) Mást nem mértem, most is csak kíváncsiságból álltam a mérlegre. Ennek nagy része víz, látom magamon  /:-)

2010. Január 11. - 13:40:36
Válasz #779
Nem elérhető

Woodslave