2024. Május 15. - 03:17:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223415 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 11. - 21:12:12
Válasz #795
Nem elérhető

God Vazzeg


Elég vaskos!!! ****:))))))
Bezonyáám!
Van tömeg!  =/+'
Hajrá Bro'!

Köszi  #:-) Egyszer majd én is szeretnék Yeti lenni, mondjuk a magasságom nem adja, de kompenzálunk szélességgel  @-o  ;D

2010. Január 11. - 21:18:56
Válasz #796
Nem elérhető

Yeti


Elég vaskos!!! ****:))))))
Bezonyáám!
Van tömeg!  =/+'
Hajrá Bro'!

Köszi  #:-) Egyszer majd én is szeretnék Yeti lenni, mondjuk a magasságom nem adja, de kompenzálunk szélességgel  @-o  ;D
****:)))))) A szélesség a lényeg, amúgy is. A roggyantós szövegre/képre majd reagálok a saját topicomban valamikor, ha fel tudom tölteni azt a képem. Bár az nem roggyantós, hanem rottyantós.  ***)))) Idióta kolegám lefotózott a latrínán.  ****:)))
Nah, az szó szerint
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 21:20:30
Válasz #797
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 11. - 21:21:29
Válasz #798
Nem elérhető

God Vazzeg


Elég vaskos!!! ****:))))))
Bezonyáám!
Van tömeg!  =/+'
Hajrá Bro'!

Köszi  #:-) Egyszer majd én is szeretnék Yeti lenni, mondjuk a magasságom nem adja, de kompenzálunk szélességgel  @-o  ;D
****:)))))) A szélesség a lényeg, amúgy is. A roggyantós szövegre/képre majd reagálok a saját topicomban valamikor, ha fel tudom tölteni azt a képem. Bár az nem roggyantós, hanem rottyantós.  ***)))) Idióta kolegám lefotózott a latrínán.  ****:)))
Nah, az szó szerint

Szaró Yeti, ez igen..  ****:))) Testépítő szempontból mondjuk értékelhetetlen, bár az enyém is az  :violinplay3: Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D

2010. Január 11. - 21:22:00
Válasz #799
Nem elérhető

God Vazzeg


Omnafejű!!!!
Tudod-ez bók...
 @:-)

Tudom-tudom..  :-} Hasonlót kívánok neked is  ;-oo-;  ;D

2010. Január 11. - 21:23:04
Válasz #800
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 11. - 21:24:54
Válasz #801
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 11. - 21:29:25
Válasz #802
Nem elérhető

Yeti


Szaró Yeti, ez igen..  ****:))) Testépítő szempontból mondjuk értékelhetetlen, bár az enyém is az  :violinplay3: Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D
Annyira nem értékelhetetlen, mert látszanak a karok, combok, mellek, vállak.  ;D

"Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D "
 ****:))) Nah, igen.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 21:33:24
Válasz #803
Nem elérhető

God Vazzeg


Szaró Yeti, ez igen..  ****:))) Testépítő szempontból mondjuk értékelhetetlen, bár az enyém is az  :violinplay3: Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D
Annyira nem értékelhetetlen, mert látszanak a karok, combok, mellek, vállak.  ;D

"Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D "
 ****:))) Nah, igen.  ****:)))

Úgy értettem hogy testépítők ennyire fedettek nem szoktak lenni, bárcsak olyan genetikám lenne amilyen nincs, és bírnám tartani úgy a viszonylag éles fazont hogy tudjak mellette nőni is. De ez nekem csak hiú ábránd, addig marad a Lee Priest féle tömegelés  ;D A kerek is egy forma  /:-)  :D

2010. Január 11. - 21:45:22
Válasz #804
Nem elérhető

Yeti


Szaró Yeti, ez igen..  ****:))) Testépítő szempontból mondjuk értékelhetetlen, bár az enyém is az  :violinplay3: Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D
Annyira nem értékelhetetlen, mert látszanak a karok, combok, mellek, vállak.  ;D

"Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D "
 ****:))) Nah, igen.  ****:)))

Úgy értettem hogy testépítők ennyire fedettek nem szoktak lenni, bárcsak olyan genetikám lenne amilyen nincs, és bírnám tartani úgy a viszonylag éles fazont hogy tudjak mellette nőni is. De ez nekem csak hiú ábránd, addig marad a Lee Priest féle tömegelés  ;D A kerek is egy forma  /:-)  :D
Értelek.
Hasonló ezek szerint az én genetikám is. Csak nekem még soha nem volt kockás a hasam. Születésem óta meleg irha fedi.  ****:))) Most először próbálkozom ennek a minimalizálásával. Nem célom a kockák előhozása, de még később lehet...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 11. - 22:45:39
Válasz #805
Nem elérhető

God Vazzeg


Szaró Yeti, ez igen..  ****:))) Testépítő szempontból mondjuk értékelhetetlen, bár az enyém is az  :violinplay3: Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D
Annyira nem értékelhetetlen, mert látszanak a karok, combok, mellek, vállak.  ;D

"Még jó hogy nem vagyunk testépítők  :D "
 ****:))) Nah, igen.  ****:)))

Úgy értettem hogy testépítők ennyire fedettek nem szoktak lenni, bárcsak olyan genetikám lenne amilyen nincs, és bírnám tartani úgy a viszonylag éles fazont hogy tudjak mellette nőni is. De ez nekem csak hiú ábránd, addig marad a Lee Priest féle tömegelés  ;D A kerek is egy forma  /:-)  :D
Értelek.
Hasonló ezek szerint az én genetikám is. Csak nekem még soha nem volt kockás a hasam. Születésem óta meleg irha fedi.  ****:))) Most először próbálkozom ennek a minimalizálásával. Nem célom a kockák előhozása, de még később lehet...

Fullkockába még én se láttam a hasam, hátha majd idén sikerül.. Attól függ mennyire lesz kedvem hozzá, általában feladom idő előtt  ;D

2010. Január 11. - 22:49:33
Válasz #806
Nem elérhető

Maszat


God hol a nyakad? ;D

Fasza a tömeg!
 ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 11. - 22:51:58
Válasz #807
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Január 11. - 22:53:10
Válasz #808
Nem elérhető

God Vazzeg


God hol a nyakad? ;D

Fasza a tömeg!
 ****:))))))


Nyakra pedig nem gyúrok esküszöm  ****:)))

Prod: köszi, igyekszek, de lesz ez még jobb is!  @:-)

2010. Január 13. - 17:08:09
Válasz #809
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ma mell-kar lesz, odacsapok!!! Majd jelentkezek  @-o @-o @-o