2024. Május 15. - 18:48:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223441 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 26. - 16:55:52
Válasz #825
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 26. - 16:58:37
Válasz #826
Nem elérhető

H. Laci



2010. Január 27. - 16:48:19
Válasz #827
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma mell lesz, karral. Tudom, senkit se érdekel, csak engem  >:D

2010. Január 27. - 16:49:14
Válasz #828
Nem elérhető

Maszat


Ma mell lesz, karral. Tudom, senkit se érdekel, csak engem  >:D

Fényképezős telót ne felejts el vinni, a bűvös 50es mindenkit érdekel  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 27. - 16:50:37
Válasz #829
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma mell lesz, karral. Tudom, senkit se érdekel, csak engem  >:D

Fényképezős telót ne felejts el vinni, a bűvös 50es mindenkit érdekel  @:-)

Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\

2010. Január 27. - 17:44:29
Válasz #830
Nem elérhető

Yeti


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 27. - 21:31:31
Válasz #831
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)

Nos, lement a mell, csak 140-ig mentem egyenes padon, de magasabb ismétlés számokkal dolgoztam, és úgy érzem nem volt ez így se rossz  :-}

Így alakult:
Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, most nem fogtam vissza magam, hanem minden (munka)sorozatban annyit nyomtam amennyi megy  @:-)
- 45 fokos nyomás piramisban fel
- Tárogatás ferde padon, kb 20-30 fokra döntött padon fej felett keresztezve, minden sorozatban rápumpálva nyomással a végén..  ::) Ettől szép golyó alakja lesz a mellnek, olyan, mintha lenne mellizmom, pedig nincs  ;-oo-;

Kar:
Bájszepsz:
- Egyenes rudas kétkezes bicó érzésre, számolatlan, amennyi megy. Eleinte olyan 15-ök, a végén csak 8 körül  ::)
- Scott pados bicó francia rúddal, teljesen szűken, na ez odavert, úgy égtek mint a fos  :-/]
- Harmadik gyakorlatot nem tudtam csinálni, egyszerűen annyira fájt hogy nem vitt rá a lélek  :laugh:

Tricepsz:
- Csigás kétkezes letolás piramisban, szerencsére lapsúlyos a gép, a végén az összes lapsúllyal, hagy szokja  :-/-(-:
- Szűk nyomás mer az jó  ;D
- Végén egykezes fej fölötti nyújtással, hátha lesz ebből is valami izom  ;)

Ennyi volt mára, azt lehet mondani bedurrantak a csülkök, na nem nagyon, csak szolidan, ahogy szoktam  :-} SZÉJJEL BASZTAM MINT A SZART!!!  :-O  @-o @-o

Végére kis halszem optika Vazzeg módra:

2010. Január 27. - 21:31:55
Válasz #832
Nem elérhető

rr


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)

Jaaaj,összerakok én olyan melledzést nektek,1 hétig melltartót hordtok majd  >:D

2010. Január 27. - 21:32:28
Válasz #833
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)

Jaaaj,összerakok én olyan melledzést nektek,1 hétig melltartót hordtok majd  >:D

Én most is hordok. Hopp, lebuktam  :D

2010. Január 27. - 21:33:39
Válasz #834
Nem elérhető

H. Laci


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)

Nos, lement a mell, csak 140-ig mentem egyenes padon, de magasabb ismétlés számokkal dolgoztam, és úgy érzem nem volt ez így se rossz  :-}

Így alakult:
Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, most nem fogtam vissza magam, hanem minden (munka)sorozatban annyit nyomtam amennyi megy  @:-)
- 45 fokos nyomás piramisban fel
- Tárogatás ferde padon, kb 20-30 fokra döntött padon fej felett keresztezve, minden sorozatban rápumpálva nyomással a végén..  ::) Ettől szép golyó alakja lesz a mellnek, olyan, mintha lenne mellizmom, pedig nincs  ;-oo-;

Kar:
Bájszepsz:
- Egyenes rudas kétkezes bicó érzésre, számolatlan, amennyi megy. Eleinte olyan 15-ök, a végén csak 8 körül  ::)
- Scott pados bicó francia rúddal, teljesen szűken, na ez odavert, úgy égtek mint a fos  :-/]
- Harmadik gyakorlatot nem tudtam csinálni, egyszerűen annyira fájt hogy nem vitt rá a lélek  :laugh:

Tricepsz:
- Csigás kétkezes letolás piramisban, szerencsére lapsúlyos a gép, a végén az összes lapsúllyal, hagy szokja  :-/-(-:
- Szűk nyomás mer az jó  ;D
- Végén egykezes fej fölötti nyújtással, hátha lesz ebből is valami izom  ;)

Ennyi volt mára, azt lehet mondani bedurrantak a csülkök, na nem nagyon, csak szolidan, ahogy szoktam  :-} SZÉJJEL BASZTAM MINT A SZART!!!  :-O  @-o @-o

Végére kis halszem optika Vazzeg módra:
Te nőttél múlt hét óta, szemmel láthatóan!  ****:))))))

2010. Január 27. - 21:35:18
Válasz #835
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos sehogy se néz ki, annyira zsírtömeg az egész  :-\
Az 50, az akkor is 50!  ****:))))))
És igenis érdekel az edzés.  ))=/ Kíváncsi vagyok, hogyan edzed a mellet, mert kicsit variálnék rajta, így minden amit el tudok lesni csak jó!  ;)

Nos, lement a mell, csak 140-ig mentem egyenes padon, de magasabb ismétlés számokkal dolgoztam, és úgy érzem nem volt ez így se rossz  :-}

Így alakult:
Mell:
- Fekvenyomás piramisban fel, most nem fogtam vissza magam, hanem minden (munka)sorozatban annyit nyomtam amennyi megy  @:-)
- 45 fokos nyomás piramisban fel
- Tárogatás ferde padon, kb 20-30 fokra döntött padon fej felett keresztezve, minden sorozatban rápumpálva nyomással a végén..  ::) Ettől szép golyó alakja lesz a mellnek, olyan, mintha lenne mellizmom, pedig nincs  ;-oo-;

Kar:
Bájszepsz:
- Egyenes rudas kétkezes bicó érzésre, számolatlan, amennyi megy. Eleinte olyan 15-ök, a végén csak 8 körül  ::)
- Scott pados bicó francia rúddal, teljesen szűken, na ez odavert, úgy égtek mint a fos  :-/]
- Harmadik gyakorlatot nem tudtam csinálni, egyszerűen annyira fájt hogy nem vitt rá a lélek  :laugh:

Tricepsz:
- Csigás kétkezes letolás piramisban, szerencsére lapsúlyos a gép, a végén az összes lapsúllyal, hagy szokja  :-/-(-:
- Szűk nyomás mer az jó  ;D
- Végén egykezes fej fölötti nyújtással, hátha lesz ebből is valami izom  ;)

Ennyi volt mára, azt lehet mondani bedurrantak a csülkök, na nem nagyon, csak szolidan, ahogy szoktam  :-} SZÉJJEL BASZTAM MINT A SZART!!!  :-O  @-o @-o

Végére kis halszem optika Vazzeg módra:
Te nőttél múlt hét óta, szemmel láthatóan!  ****:))))))

Legalább te ne égess mikor minden nap látsz  :D :D :D

2010. Január 27. - 22:21:59
Válasz #836
Nem elérhető

Yeti


Jaaaj,összerakok én olyan melledzést nektek,1 hétig melltartót hordtok majd  >:D
Szóval akkor mikor is mellezünk??? Hétfő???  ;D Miért nincsen ciciscsöcsös smile?!  :-Đ
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 27. - 22:27:52
Válasz #837
Nem elérhető

Yeti


Végére kis halszem optika Vazzeg módra:
Bazzeg, Vazzeg! Van mass rendesen!!! Királyság. Halad a tömegelés, ami még fontosabb hogy te ezt érzed, mi meg látjuk is!  ****:)))))) :-)!

Az edzésre térve pedig. Mostanság én is beraktam a programba a súlyzós tárogatást. Eddig többnyire gépen csináltam. De most meg pont fordítva, azaz többször szabad súllyal. Ahogy te is, én is inkább döntött padon. Bár ezt is változtatgatom. Szóval tetszik a program, szinte ugyanúgy csinálgatom én is.

Arra lennék még kíváncsi, ha leedzed a mellet, utána milyen intenzitást bírsz még a karra? Ugyan úgy 100% - osan?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 27. - 22:29:33
Válasz #838
Nem elérhető

God Vazzeg


Végére kis halszem optika Vazzeg módra:
Bazzeg, Vazzeg! Van mass rendesen!!! Királyság. Halad a tömegelés, ami még fontosabb hogy te ezt érzed, mi meg látjuk is!  ****:)))))) :-)!

Az edzésre térve pedig. Mostanság én is beraktam a programba a súlyzós tárogatást. Eddig többnyire gépen csináltam. De most meg pont fordítva, azaz többször szabad súllyal. Ahogy te is, én is inkább döntött padon. Bár ezt is változtatgatom. Szóval tetszik a program, szinte ugyanúgy csinálgatom én is.

Arra lennék még kíváncsi, ha leedzed a mellet, utána milyen intenzitást bírsz még a karra? Ugyan úgy 100% - osan?

Nem érzem hogy hátráltatna, kicsit a tricepsz fáradt, de felfogom előfárasztásnak :D Így nem kell 150-el szűken nyomni legalább  ;D  >:D (Amúgy se  ;) )

2010. Január 27. - 22:33:38
Válasz #839
Nem elérhető

Yeti


Nem érzem hogy hátráltatna, kicsit a tricepsz fáradt, de felfogom előfárasztásnak :D Így nem kell 150-el szűken nyomni legalább  ;D  >:D (Amúgy se  ;) )
Állat!  ****:)))
A szűknyomást nem kedvelem annyira. Azt kurva jól kell csinálni, mert különben csal az ember és mell gyakorlattá válik.  :-\
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."