2024. Május 15. - 12:28:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223432 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 27. - 22:37:30
Válasz #840
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem érzem hogy hátráltatna, kicsit a tricepsz fáradt, de felfogom előfárasztásnak :D Így nem kell 150-el szűken nyomni legalább  ;D  >:D (Amúgy se  ;) )
Állat!  ****:)))
A szűknyomást nem kedvelem annyira. Azt kurva jól kell csinálni, mert különben csal az ember és mell gyakorlattá válik.  :-\

Egyetértek! Inkább moderáltabb súly, és nagyon odafigyelve, hogy feszüljön a tricepsz  ;-oo-;

2010. Január 29. - 15:06:35
Válasz #841
Nem elérhető

God Vazzeg


Fáj a hátam. Felül, középen. Vagy meghúztam, vagy megfázott, vagy tüdőgyuszi. Nagy levegőre nem fáj, de ha mozgok igen, nem is köhögök, szóval húzódás vagy megfázás lesz szerintem  8)

Nem baj, ma hát-váll  @:-)

2010. Január 29. - 15:34:14
Válasz #842
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Fáj a hátam. Felül, középen. Vagy meghúztam, vagy megfázott, vagy tüdőgyuszi. Nagy levegőre nem fáj, de ha mozgok igen, nem is köhögök, szóval húzódás vagy megfázás lesz szerintem  8)

Nem baj, ma hát-váll  @:-)
Az a jó, egy jó kis húzódásra ráedzeni :).
Nekem pl. 2 hónapja fáj a jobb vállam, ezért kicsit összeesett a vállam is, meg a mellem is, persze azért edzem őket......példámat nem kell követni ;).
Kicsit ugyan jobb már a vállam, mint pár hete, de valahogy nincs kedvem elmenni orvoshoz ˝=/...hülye vagyok, ez van.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 29. - 15:50:58
Válasz #843
Nem elérhető

hopika


Jáccccatok csak-jáccccatok...
Én már megtapasztaltam a tutit.
 ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 29. - 16:18:34
Válasz #844
Nem elérhető

God Vazzeg


Jáccccatok csak-jáccccatok...
Én már megtapasztaltam a tutit.
 ***)))

Mikor nekem volt szétmenve a derekam, volt ám 50kg-al guggolás, meg ilyesmi  ;D

2010. Január 29. - 16:18:54
Válasz #845
Nem elérhető

Taki


Tegnap nekem is hát+váll volt nyomjad neki Vazzeg!Figyelemmel kísérünk!!!!

2010. Január 29. - 16:20:18
Válasz #846
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap nekem is hát+váll volt nyomjad neki Vazzeg!Figyelemmel kísérünk!!!!

Adok neki!!!  @:-)

2010. Január 29. - 21:12:28
Válasz #847
Nem elérhető

Taki


hol a beszámoló fater ha jól tudok keményen hát váll volt ma neked?????úgy hogy hegedülj :violinplay3: :azn: =/+'

2010. Január 30. - 09:57:41
Válasz #848
Nem elérhető

God Vazzeg


Ehun vagyok-e. Tegnap nem volt időm írni  8-}

Na szóval, hát-váll edzés volt, jóvót, szépen durrant minden. Kipróbáltam a Branch féle technikát a hátazáshoz, és azt kell mondanom, nem hülye ez a Branch  ;D Nagyon jól éreztem tőle a hátam, és jó nagy súlyt is tudtam használni, ami ugye hozzám képest nagy  8-)

Evvóte:
Hát:
- Csigás lehúzás
- Döntött törzsű evezés
- Egykezes evezés

Váll:
- Nyakból nyomás gépen
- Előre emelés francia rúddal kis súllyal, nagy ism. számmal, hagy égjen  @-o
- Oldalemelés
- Döntött törzsű oldalemelés
- Csigás állhoz húzás kötéllel hátsó vállra

Ennyi volt, jóvót. Észrevétel, óhajsóhaj?  :-}

2010. Január 30. - 10:26:39
Válasz #849
Nem elérhető

Gabe


Én még mindig nem értem, hogy hátra miért ilyen kevés a gyakorlat, vállra meg megy 5, de ez csak az én bajom!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 10:45:46
Válasz #850
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még mindig nem értem, hogy hátra miért ilyen kevés a gyakorlat, vállra meg megy 5, de ez csak az én bajom!

Vállat fel szeretném hozni, a hátam meg már így se érzem a 3. gyakorlatban, egyszerűen nem bírom megfeszíteni  ::) Biztos azért mert annyira fos, hogy nem bírja a terhelést  ?:-/

2010. Január 30. - 10:48:59
Válasz #851
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Furcsa.Max azt tudom elképzelni, és nem baszogatásból, hogy olyan intenzitással edzed, h kifárad,de akkor sohasem akarok veled edzeni ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 10:51:31
Válasz #852
Nem elérhető

Gabe


A hát egy hatalmas izomcsoport, van, hogy a húzódzkodás, és a mellhez húzás után már én is be vagyok durranva, de attól még tömörséget nem adtam a hátamnak, és érzem, hogy kell az evezés, csigás evezés, fűrészelés! És mikor ezekkel végzek, akkor jövök rá, hogy az a bedurranás lófasz sem volt, amit a 2 gyakorlat után éreztem!
Egyszer próbálj ki 5 gyakorlatot hátra, szerintem érezni fogod a különbséget!
Vállra pedig lehet, hogy ellenkező célt érsz el a túl sok gyakorlattal, de ez csak személyes vélemény!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 10:53:50
Válasz #853
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A hát egy hatalmas izomcsoport, van, hogy a húzódzkodás, és a mellhez húzás után már én is be vagyok durranva, de attól még tömörséget nem adtam a hátamnak, és érzem, hogy kell az evezés, csigás evezés, fűrészelés! És mikor ezekkel végzek, akkor jövök rá, hogy az a bedurranás lófasz sem volt, amit a 2 gyakorlat után éreztem!
Egyszer próbálj ki 5 gyakorlatot hátra, szerintem érezni fogod a különbséget!
Vállra pedig lehet, hogy ellenkező célt érsz el a túl sok gyakorlattal, de ez csak személyes vélemény!

A hát edzésében teljesen egyetértek veled. Rohadtúl be lehet durrantani akár 1 gyakival is, sőt...2 sorozattal is. De attól még a hát nincs megedzve minden szögből.
A váll meg nagyon egyéni, én sem csinálok 4 gyakorlatnál kevesebbet rá.

2010. Január 30. - 10:57:36
Válasz #854
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


5 alá nem adom én se, most huzódzkodás,t-rudas evezés,fűrészelés,mellehz húzás szűken és merevkarú lehuzás volt a héten.na meg egy kis csuklya rúddal >:D
Én megnézném a helyedbe egy alkalommal, h berakok még egy gyakorlatot magasabb ismétlésszámmal.


Speciel én a vállat szabályos oldalemeléssel, és kevésbé szabályos döntött törzsű oldalemeléssel edzem, mégis fejlődik.próbáld ki , h nagyon koncentráltan végezd, néha 21.ezni is szoktam oldalemelésnél, sziunte leválik az izom a csontról.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.