2024. Május 15. - 12:00:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223430 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 30. - 11:01:08
Válasz #855
Nem elérhető

Gabe


Nekem a vállnál az a probléma, hogy olyan bedurranást, mint bármelyik más izomnál sosem érzek, így nehéz eldönteni, mikor elég, inkább az ízületeim szokták jelezni, hogy mostmár a f@sz kivan!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 11:03:26
Válasz #856
Nem elérhető

God Vazzeg


Furcsa.Max azt tudom elképzelni, és nem baszogatásból, hogy olyan intenzitással edzed, h kifárad,de akkor sohasem akarok veled edzeni ;D

Ebben biztos vagyok h nem így van. Inkább gyenge mint a fos  ;D

2010. Január 30. - 11:04:45
Válasz #857
Nem elérhető

God Vazzeg


A hát egy hatalmas izomcsoport, van, hogy a húzódzkodás, és a mellhez húzás után már én is be vagyok durranva, de attól még tömörséget nem adtam a hátamnak, és érzem, hogy kell az evezés, csigás evezés, fűrészelés! És mikor ezekkel végzek, akkor jövök rá, hogy az a bedurranás lófasz sem volt, amit a 2 gyakorlat után éreztem!
Egyszer próbálj ki 5 gyakorlatot hátra, szerintem érezni fogod a különbséget!
Vállra pedig lehet, hogy ellenkező célt érsz el a túl sok gyakorlattal, de ez csak személyes vélemény!

Nincsenek ilyen gépeink, szabad súllyal tudok dolgozni, vagy felső csigával. Húzódzkodni nem tudok, mert fáj a könyök hajlatom, nem is erőltetem  /:-)

2010. Január 30. - 11:06:29
Válasz #858
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem a vállnál az a probléma, hogy olyan bedurranást, mint bármelyik más izomnál sosem érzek, így nehéz eldönteni, mikor elég, inkább az ízületeim szokták jelezni, hogy mostmár a f@sz kivan!

Én is azóta érzek bármit is, mióta ilyen kínosan figyelek a végrehajtásra.nekem meg nagyobb súlynál az a bajom, hogy  a csuklyámmal felhuzom, így maradnak a babacsörgők ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 11:07:02
Válasz #859
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a vállnál az a probléma, hogy olyan bedurranást, mint bármelyik más izomnál sosem érzek, így nehéz eldönteni, mikor elég, inkább az ízületeim szokták jelezni, hogy mostmár a f@sz kivan!

Nekem szúrni szokott, és nem bírom emelni a karom. Akkor szoktam abbahagyni, ha már a 3 kilóst nem bírom emelni  ;D Persze ez nem az intenzitás miatt van, hanem mert a vállam is ilyen gyenge  /:-)

2010. Január 30. - 12:57:53
Válasz #860
Nem elérhető

atleeta


Én minden vállazás végén 5kilós egykezesekkel csinálok annyi oldalemelést amennyi megy.Mielőtt ezt nem próbáltam nekem sem volt soha izomlázam.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 30. - 13:18:13
Válasz #861
Nem elérhető

NosztalNiga


Nekem soha sincs izomlázam a vállamban, bár maximum 3-4 sorozat oldalemeléssel, valamint 3 sorozat döntött törzsű oldalemeléssel edzem átlagba! Véleményem szerint a átlagosan satnya testemen talán a vállaim amik néha hoznak egy kis színt a hétköznapokba! Lehet mondani, hogy ez genetika és mindenkinél más! De szerintem emellé meg kell találnia mindenkinek, hogy miből mennyit és hogy kell, aztán akkor fasza lesz minden!
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 30. - 13:51:11
Válasz #862
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem soha sincs izomlázam a vállamban, bár maximum 3-4 sorozat oldalemeléssel, valamint 3 sorozat döntött törzsű oldalemeléssel edzem átlagba! Véleményem szerint a átlagosan satnya testemen talán a vállaim amik néha hoznak egy kis színt a hétköznapokba! Lehet mondani, hogy ez genetika és mindenkinél más! De szerintem emellé meg kell találnia mindenkinek, hogy miből mennyit és hogy kell, aztán akkor fasza lesz minden!

Ezzel is egyet tudok érteni, illetve nekem a legfosabb testrészem, ráadásul a karok elnyomják, mert az meg az egyik legfejlődőképesebb (méretben). Nehéz megtalálni az egyensúlyt, szeretnék nagy vállakat, de ha annyira szétedzem hogy nem mozog már, akkor se nő :D Lehet pont ez a baj. Mittoménmá faxom  !+"%

2010. Január 30. - 14:10:00
Válasz #863
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szerintem vagy tedd külön napra az edzésüket,vagy pedig próbálkozz tényleg a teljesen szabályos kivitelezésre törekedni.A hátsó válladat is hozd fel, az is sokat javít az összképen tapasztalatom szerint.Ha külön napra tudod tenni őket, szerintem az lenne a legideálisabb.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 16:49:16
Válasz #864
Nem elérhető

Maszat


Én álltalában 3gyakit csinálok vállra,1 nyomó gyakorlatot, minél nagyobb súllyal max 8ismétlésszámmal.
És 2 oldalemelést, simán és hason fekve, kevesebb súllyal 10-12ismétlésszámmal.

Annyira nekem sem szokott durranni, de a végén úgy elfárad,h alig bírom felemelni a kezem.Zsibbad, mintha nem kapna elég vért.

Hátra meg húzódzkodok, lehúzok mellhez és evezek.

De Én is ki fogom próbálni a több gyakorlatot is.

Annyira a hátat nem eröltetem, mert az egész testemet nézve talán azzal van a legkevesebb gondom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 30. - 17:23:47
Válasz #865
Nem elérhető

H. Laci


Erre a hát témára visszatérve, szerintem nincs semmi gond azzal amit God csinál, én is a 3. gyakorlat után már kb elásnám magam, mert nincs semmi erőm akkor már. Pihennem kell hogy tudjam folytatni az edzést. Egyébként mikor neki állok melegíteni széles mellhez húzáshoz, az első melegítő sorozat után érzem hogy áramlik bele a vér, a 2 melegítő sorozat után már be is van durranva egy kicsit.  :)
Vagy lehet csak mink vagyunk ilyen érdekesek, ugye God!?  ;D

2010. Január 30. - 17:36:19
Válasz #866
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én magam is érzem, már az első gyakorlat első sorozata után,mégis több gyakorlatot csinálok,mert több irányból és szögből kell szétgyilkolni az izmot.Persze nem arról vlt szó, ha neki így vált be, semmi gond nincs ezzel.
Például evezésnél t-ruddal 3 sorozat mire felmegyek addig a sulyokkal, és utána kezdődnek a munkasorozatok.Már ezután hazamennék.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 19:12:00
Válasz #867
Nem elérhető

Gabe


Ki gondolt volna olyat, hogy miszter ánbölívöból nem ért egyet Goddal, sőt, biztos vállra neki is kell az 5 gyakorlat!  Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 19:37:23
Válasz #868
Nem elérhető

H. Laci


Ki gondolt volna olyat, hogy miszter ánbölívöból nem ért egyet Goddal, sőt, biztos vállra neki is kell az 5 gyakorlat!  Łł=
Nem kell vállra 5 gyakorlat nekem sem.  :) Egyébként meg azt irtam le amit magamon észre vettem.  ;) ;)


2010. Január 30. - 21:02:23
Válasz #869
Nem elérhető

God Vazzeg


Erre a hát témára visszatérve, szerintem nincs semmi gond azzal amit God csinál, én is a 3. gyakorlat után már kb elásnám magam, mert nincs semmi erőm akkor már. Pihennem kell hogy tudjam folytatni az edzést. Egyébként mikor neki állok melegíteni széles mellhez húzáshoz, az első melegítő sorozat után érzem hogy áramlik bele a vér, a 2 melegítő sorozat után már be is van durranva egy kicsit.  :)
Vagy lehet csak mink vagyunk ilyen érdekesek, ugye God!?  ;D

Szerintem se macskáskodom el, szoktad látni hogy néz ki a hátam edzés után, fassetuggya. De lehet sokkal jobb is lehetne, majd kitalálunk valamit  ;) Sok légy nem tévedhet  !+"%