2024. Május 15. - 08:55:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223425 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 30. - 21:04:27
Válasz #870
Nem elérhető

God Vazzeg


Ki gondolt volna olyat, hogy miszter ánbölívöból nem ért egyet Goddal, sőt, biztos vállra neki is kell az 5 gyakorlat!  Łł=

Nem értem mi a baj, a váll alapból 3 fejből áll, az 3 gyakorlat, plusz nekem még megy általánosan vastagságra a nyakból nyomás, mikor nem csináltam, itt tanácsoltátok hogy iktassam be, mert minden oldalról támadni kell. Most mi van? Akkor hány gyakorlat kell?  ????...

2010. Január 30. - 21:04:45
Válasz #871
Nem elérhető

atleeta


Most láttam a képet Vazzeg. Lassan szélesebb lesz a karod mint hosszabb  ;D Nyárra tessék lediétázni keményen és akkor nagyon brutál lesz  ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 30. - 21:05:48
Válasz #872
Nem elérhető

God Vazzeg


Most láttam a képet Vazzeg. Lassan szélesebb lesz a karod mint hosszabb  ;D Nyárra tessék lediétázni keményen és akkor nagyon brutál lesz  ****:))))))

Ja, csak a vállam és a hátam nem elég hogy szar, rosszul is edzem. Na ebből se lesz jó fizikum  !+"%

2010. Január 30. - 21:07:37
Válasz #873
Nem elérhető

atleeta


A genetikáról nem tehetsz sajnos. Kihozod belőle amit tudsz és kész  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 30. - 21:10:16
Válasz #874
Nem elérhető

God Vazzeg


A genetikáról nem tehetsz sajnos. Kihozod belőle amit tudsz és kész  ;)

Nagyon jószándékú srác vagy, díjazom benned  ;-oo-; De hagy menjen a vita, én szeretem ha látom milyen vélemények ütköznek, sokat lehet belőle tanulni  /:-) Ezért kértem a véleményeket is.

Szóval srácok: többet hátra, kevesebbet vállra. Ok. Vállra mit csináljak? 3 fejet 1-1 gyakival és kész?

2010. Január 30. - 21:13:29
Válasz #875
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kell a pozitív kritika! Szerintem jó vagy God!!!! Aki mást mond,hazudik!  ;) ****:))))))

2010. Január 30. - 21:35:44
Válasz #876
Nem elérhető

Taki


Csatlakozom Sztereóhoz szerintem is jó vagy!!!!!Nyomjad neki és kész!!!!úgyis Rajtad múlik minden meg a Genetikán!!!! ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

2010. Január 30. - 21:40:18
Válasz #877
Nem elérhető

Gabe


Ki gondolt volna olyat, hogy miszter ánbölívöból nem ért egyet Goddal, sőt, biztos vállra neki is kell az 5 gyakorlat!  Łł=

Nem értem mi a baj, a váll alapból 3 fejből áll, az 3 gyakorlat, plusz nekem még megy általánosan vastagságra a nyakból nyomás, mikor nem csináltam, itt tanácsoltátok hogy iktassam be, mert minden oldalról támadni kell. Most mi van? Akkor hány gyakorlat kell?  ????...
Itt csak arra céloztam, hogy véletlenül a srácnak is elég a 3 hátgyakorlat, mint neked!
Én nem feltétlenül azt nézem hányfejű az izom, hanem a méretét!
Csak emiatt mondtam, hogy a hát-váll arány nekem nem megfelelő!
A Quadricepsz is négyfejű, mégsem feltétlen csinálsz csak cobfeszítőre 4 gyakorlatot!
A bicepsz meg 2fejű, mégis a többség 3 gyakorlattal edzi!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 08:55:40
Válasz #878
Nem elérhető

God Vazzeg


Ki gondolt volna olyat, hogy miszter ánbölívöból nem ért egyet Goddal, sőt, biztos vállra neki is kell az 5 gyakorlat!  Łł=

Nem értem mi a baj, a váll alapból 3 fejből áll, az 3 gyakorlat, plusz nekem még megy általánosan vastagságra a nyakból nyomás, mikor nem csináltam, itt tanácsoltátok hogy iktassam be, mert minden oldalról támadni kell. Most mi van? Akkor hány gyakorlat kell?  ????...
Itt csak arra céloztam, hogy véletlenül a srácnak is elég a 3 hátgyakorlat, mint neked!
Én nem feltétlenül azt nézem hányfejű az izom, hanem a méretét!
Csak emiatt mondtam, hogy a hát-váll arány nekem nem megfelelő!
A Quadricepsz is négyfejű, mégsem feltétlen csinálsz csak cobfeszítőre 4 gyakorlatot!
A bicepsz meg 2fejű, mégis a többség 3 gyakorlattal edzi!

Amúgy meg egy fejű vagyok, fejre akkor elég egy gyaki? (Viccvót, kislány aki sértődik  ;-oo-; )

2010. Január 31. - 08:56:18
Válasz #879
Nem elérhető

God Vazzeg


Kell a pozitív kritika! Szerintem jó vagy God!!!! Aki mást mond,hazudik!  ;) ****:))))))

 ;D

Taki:  ;-oo-;

2010. Január 31. - 09:12:00
Válasz #880
Nem elérhető

Gabe


Fejre elég egy, 2-vel már túledzed!  ;D
De amúgy pont arról beszéltem, hogy mindegy hányfejűűű!  8-} =/+'
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 09:15:47
Válasz #881
Nem elérhető

God Vazzeg


Fejre elég egy, 2-vel már túledzed!  ;D
De amúgy pont arról beszéltem, hogy mindegy hányfejűűű!  8-} =/+'

Vállat speciel mindig is azt hallom sok szögből kell edzeni, mert nagyon összetett. Nem akadékoskodok, csak magyarázok. Vagy mondj olyan gyakorlatot (a nyakból nyomáson kívül talán) ami minden fejét megedzi. Mert a lábnyújtás, guggolás az összetett gyaki, sok izmot mozgat, az összes fejre hat. Na ez melyik vállnál?

Amúgy se volt még olyan érv ami meggyőzött volna, hogy kevesebbet edzem a vállaimat és többet a hátam, mikor a hátam jó, vállam meg nincs  :D

2010. Január 31. - 09:42:58
Válasz #882
Nem elérhető

Gabe


Nyakból nyomás szerintem is dolgoztatja azért mindegyik fejet, főleg kézisúllyal!
De persze ez nem elég egy válledzéshez!
Én csak arról beszélek, hogy méretét tekintve egy kb. 1/4-ed területet megedzel 15-20 sorozattal, míg a 3-4x akkorát kb. 12 sorozattal!
A hát pedig (mint az összes izom persze) több dimenzió, lehet, hogy szélesnek látod, de megvan a vastagsága, tömörsége is?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 10:02:13
Válasz #883
Nem elérhető

Rob


Sztem semilyen nyomás nem dolgozza meg a hátsó fejet. Nyomásnál első és oldalsó fej dolgozik,de hátsó tuti nem!
Illetve mellről nyomáskor inkább első fej. Kézisúlyzóval első és oldalsó. Nyak mögül rúddal meg már erősen dolgozik a középső fej is.
A hátsó fej inkább a húzó mozdulatoknál dolgozik(evezések pl),de a nyomáshoz semmi köze.
Az első vállnak a hátsó váll az antagonistája,szóval sztem lehetetlen,h egyszerre mindkettő dolgozzon.
Visszatérve a hátazós témához. Én 4gyakot mindig csinálok.
Két lehúzó modulat(mellhez húzás,szűk fogású mellhez húzás,húzódzkodás,esetleg harangozás felső csigáról kötéllel-ez nagyon megtudja cibálni a széles hátizmot)
Illetve 2 evező mozdulat ( T-rúd,döntött törzsű evezés,csigás evezés )
Aztán egyenként lenyújtom a széleshátizmokat.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 31. - 10:28:51
Válasz #884
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyakból nyomás szerintem is dolgoztatja azért mindegyik fejet, főleg kézisúllyal!
De persze ez nem elég egy válledzéshez!
Én csak arról beszélek, hogy méretét tekintve egy kb. 1/4-ed területet megedzel 15-20 sorozattal, míg a 3-4x akkorát kb. 12 sorozattal!
A hát pedig (mint az összes izom persze) több dimenzió, lehet, hogy szélesnek látod, de megvan a vastagsága, tömörsége is?

Én nem értek hozzá, látnod kellene. Majd jövő hét szombaton megmutatom Bélának, ő jobban ért hozzá. Hátha mond valamit  /:-) Vagy Tockon2 is ért hozzá szerintem  /:-)