2024. Május 15. - 12:17:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223431 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 31. - 18:49:17
Válasz #900
Nem elérhető

God Vazzeg


Mivel sok támadásnak voltam mostanában kitéve az avatarom miatt, ezért innentől megígérem szentül, hogy nem rakok be semmilyen olyan képet magamról amin bármilyen izom is látszik, nehogy mások lelki békéjét zavarjam. Azt gondoltam egy body fórumon természetes ha az ember büszke az elért eredményére, még ha oly csekély is mint az enyém. No de látom sokakat irritál a kép, így kiveszem, ha valakit ez is irritál, vagy a személyem, jelezheti nyugodtan.

Jelzem, nem mindenki egyszálbélnek születik, lehet hogy valaki kis puhos hülyegyerek volt mint én is, és nem tökéletes a genetikája, de változatlanul azt gondolom hogy azért mert nincs kockás hasam, vagy nem nekem van a legjobb genetikám, attól elférek itt mint egy huszadrangú senki.

Remélem már nem fogok senkit se zavarni  :-}

Köszönöm  :-){

 ????... ????... ????...
ugyanmár, én is kaptam már párszor priviben oltásokat, de ki nem szarja le?
egyértelmű, hogy büszke lehetsz a testedre, az a kar, az a váll oldalról magáért beszél, ez még nem rom szálkásan is tiszteletet parancsoló  :-){

Ha csak 1-2 lett volna nem veszem le  ;D

2010. Január 31. - 18:52:07
Válasz #901
Nem elérhető

God Vazzeg


Mivel sok támadásnak voltam mostanában kitéve az avatarom miatt, ezért innentől megígérem szentül, hogy nem rakok be semmilyen olyan képet magamról amin bármilyen izom is látszik, nehogy mások lelki békéjét zavarjam. Azt gondoltam egy body fórumon természetes ha az ember büszke az elért eredményére, még ha oly csekély is mint az enyém. No de látom sokakat irritál a kép, így kiveszem, ha valakit ez is irritál, vagy a személyem, jelezheti nyugodtan.

Jelzem, nem mindenki egyszálbélnek születik, lehet hogy valaki kis puhos hülyegyerek volt mint én is, és nem tökéletes a genetikája, de változatlanul azt gondolom hogy azért mert nincs kockás hasam, vagy nem nekem van a legjobb genetikám, attól elférek itt mint egy huszadrangú senki.

Remélem már nem fogok senkit se zavarni  :-}

Köszönöm  :-){

 ????... ????... ????...
ugyanmár, én is kaptam már párszor priviben oltásokat, de ki nem szarja le?
egyértelmű, hogy büszke lehetsz a testedre, az a kar, az a váll oldalról magáért beszél, ez még nem rom szálkásan is tiszteletet parancsoló  :-){

Ha csak 1-2 lett volna nem veszem le  ;D
de Vazzeg  ;D
nincs ennálé nagyobb elismerés, amikor mindenki baszogat... irigyek, és kész, én csakazért is dobtam volna mégegy pózolós képet... hagy örüljenek...  ;-oo-;

Nem akarom feszíteni a húrt, lehet velem van a hiba, másik fórumon is kaptam hasonlókat  ::)

2010. Január 31. - 19:00:12
Válasz #902
Nem elérhető

NosztalNiga


hmm...én még soha nem kaptam semmilyen privit  ::) deszar  ;D
De kiír ilyen oltásokat privibe?! Nem vágom  ::)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 31. - 19:24:14
Válasz #903
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ugyanmá God! Felnőtt ember vagy! Ne ilyen rajzfilmavatart dobjál már be. Ménem mingyá kengyelfutó gyalogkakukk,vagy mézga aladár.  ;D

Tessék szépen kiállni az igazadért és ha büszke vagy arra amit elértél akkor nyugodtan hagyd kinn!

Teréz anya mondása jut eszembe (eszerint élek énis) : Énekelj úgy mintha senki sem hallaná,táncolj úgy mintha senki sem látná!

2010. Január 31. - 19:37:38
Válasz #904

SexyB

Vendég
Ugyanmá God! Felnőtt ember vagy! Ne ilyen rajzfilmavatart dobjál már be. Ménem mingyá kengyelfutó gyalogkakukk,vagy mézga aladár.  ;D

Tessék szépen kiállni az igazadért és ha büszke vagy arra amit elértél akkor nyugodtan hagyd kinn!

Teréz anya mondása jut eszembe (eszerint élek énis) : Énekelj úgy mintha senki sem hallaná,táncolj úgy mintha senki sem látná!

 ****:))))))

2010. Január 31. - 20:23:22
Válasz #905
Nem elérhető

Maszat


Le vagyok maradva  :o

Nem is tudtam,h itt atrocitások is érhetik az embert az avatárja miatt.

Szerintem aki mást kritizál úgy,h Ő nem lett kritizálva, az 1 bunkó paraszt úgy ahogy van és a legjobb megoldás az ilyet jól szájbab@szni, ha nem elérhető, akkor a véleményét magasról lesz@rni.

Engem hosszú évekig kritizáltak,sőt még ma is megkapom,h már hány éve edzek és ahhoz képest,h nézek ki.Olyan emberek kritizálnak akik 2hetet nem jártak még életükbe edzeni, éppen ezért teszek a véleményükre.

Ha 1 IFBB pro kritizálna azt is leszarnám és besorolnám a bunkó paraszt kategoriába, hát még ha 1 senki.

Sztem ne is foglalkozz ilyennel!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 31. - 20:37:18
Válasz #906
Nem elérhető

Gabe


Csak nem a hát-váll edzés vitája miatt! Ha meg privátba írogat valaki, azt nem hiszem, hogy nem tudod kezelni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 31. - 20:41:01
Válasz #907
Nem elérhető

Taki


hallod Vazzeg !!!ki az aki kritizál nem értem én az ilyen embereket de tényleg!!!Amúgy meg ne foglalkoz már vele légyszives!!!!Ilyen emberek mindig is vannak ,lesznek és voltak is!De szerintem nincs mit takargatnod!Én szivesen olvasom edzés naplódat esetleg figyelemmel kísérem fejlödésedet útját  képek alapján!Vagy mivan veled depis vagy???Szarni kell az ilyenre God (csak irigykednek) az 50 esre  ;D  ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;

2010. Január 31. - 20:41:07
Válasz #908
Nem elérhető

Rob


Én se értem ki és miért szólt be?  ????...
Miért baj az ha vki a saját fotóját teszi be avatarnak??
God jó gyerek. Lelkiismeretesen edz és izmosodik!!! (nem ismerem személyesen,csak ez lejön a fórumon keresztül is)

Peace!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 31. - 21:50:39
Válasz #909
Nem elérhető

God Vazzeg


Én se értem ki és miért szólt be?  ????...
Miért baj az ha vki a saját fotóját teszi be avatarnak??
God jó gyerek. Lelkiismeretesen edz és izmosodik!!! (nem ismerem személyesen,csak ez lejön a fórumon keresztül is)

Peace!

Magamutogató vagyok, és bunkó a stílusom is. Az elsőről ennyit tudtam tenni, a másodikra nem tudok érdemben reagálni, mert én nem érzem  ;D Tudom kezelni a dolgokat, köszönöm mindenkinek, de ha többen is szólnak ugyanazért, lehet hogy van benne valami  ::) Mindent nem lehet az irigységre fogni (pedig én mindent arra szoktam) :D

Sztereó: kezelem kezelem, táncolni sose tudtam  :D
Gabe: nem tudom a váll téma hozta-e ki, nem gondolom  ;-oo-;

2010. Január 31. - 21:58:40
Válasz #910
Nem elérhető

Kicsibors


És valami rendszeresen jelen lévő tag szólt be, vagy olyan, aki nem is jár sűrűn?

2010. Január 31. - 21:59:07
Válasz #911
Nem elérhető

God Vazzeg


És valami rendszeresen jelen lévő tag szólt be, vagy olyan, aki nem is jár sűrűn?

Nem mindegy?  :-}

2010. Január 31. - 21:59:56
Válasz #912
Nem elérhető

Maszat


NEM!

Indul a VENDETTA!  ;D

Kikezdjük  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 31. - 22:07:48
Válasz #913
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Január 31. - 22:31:41
Válasz #914
Nem elérhető

Kicsibors


És valami rendszeresen jelen lévő tag szólt be, vagy olyan, aki nem is jár sűrűn?

Nem mindegy?  :-}

Azért nem, mert ha valami olyan ember, aki alig van itt és nem is ismer, annak a szavára nem kell adni semmit!  :-}
Ha meg nem olyan ember, akkor nagyon félreismer...  ::)