2024. Május 15. - 16:30:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223435 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Március 01. - 21:07:15
Válasz #990
Nem elérhető

trobert2


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 01. - 21:13:25
Válasz #991
Nem elérhető

csaba.r


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 01. - 21:14:52
Válasz #992
Nem elérhető

trobert2


Jó neked!Lehet én még túl fiatal vagyok majd a korral enyhül ez ki tudja !
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 01. - 21:55:28
Válasz #993
Nem elérhető

God Vazzeg


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.

Nálam egy kicsit más ez.. Nemsokára lanyhulni fog kissé az érdeklődésem, csajom remélem nem paráz rá, mert bele van szoktatva a jóba  ***)))

2010. Március 01. - 22:10:19
Válasz #994
Nem elérhető

Maszat


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.

Nálam egy kicsit más ez.. Nemsokára lanyhulni fog kissé az érdeklődésem, csajom remélem nem paráz rá, mert bele van szoktatva a jóba  ***)))

csajod??? Nem párod van? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 01. - 22:41:16
Válasz #995
Nem elérhető

God Vazzeg


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.

Nálam egy kicsit más ez.. Nemsokára lanyhulni fog kissé az érdeklődésem, csajom remélem nem paráz rá, mert bele van szoktatva a jóba  ***)))

csajod??? Nem párod van? ;D

Egyelőre még csak csajom.. Majd később ha többet leszünk együtt, meg közös dolgok stb.. majd akkor lesz a párom  ;)

2010. Március 01. - 22:43:59
Válasz #996
Nem elérhető

NM


God kérdeznék...hasonló az alkatunk (láttam a videód, képeket korábban), egy kicsivel magasabb vagyok és talán ezért optikailag vékonyabbnak tűnök. Erős kardiónál, diétánál mennyire tudsz hasból / mellből (zsír) fogyni?

2010. Március 01. - 22:45:23
Válasz #997
Nem elérhető

Maszat


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.

Nálam egy kicsit más ez.. Nemsokára lanyhulni fog kissé az érdeklődésem, csajom remélem nem paráz rá, mert bele van szoktatva a jóba  ***)))

csajod??? Nem párod van? ;D

Egyelőre még csak csajom.. Majd később ha többet leszünk együtt, meg közös dolgok stb.. majd akkor lesz a párom  ;)

Én a régire gondoltam(ezek szerint).Van új? ;D Kép?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 01. - 22:48:20
Válasz #998
Nem elérhető

God Vazzeg


God kérdeznék...hasonló az alkatunk (láttam a videód, képeket korábban), egy kicsivel magasabb vagyok és talán ezért optikailag vékonyabbnak tűnök. Erős kardiónál, diétánál mennyire tudsz hasból / mellből (zsír) fogyni?

Komolyabban soha nem kardióztam, nagyon nehezen megy le a hasam alsó részéről a zsír. Ha már mindenhonnan lement, ott még tuti van! Illetve a mell is ilyen, de az nem annyira feltűnő  ::)

Tavalyi diétám végén így nézett ki a hasam, de ez még nagyon hagyott kívánni valót maga után:

2010. Március 01. - 22:53:42
Válasz #999
Nem elérhető

God Vazzeg


Az nem is igazi férfi akinek nem azon jár az esze egész nap! @-o

Pedig nekem nem jár,csak ha nőt látok.

Nálam egy kicsit más ez.. Nemsokára lanyhulni fog kissé az érdeklődésem, csajom remélem nem paráz rá, mert bele van szoktatva a jóba  ***)))

csajod??? Nem párod van? ;D

Egyelőre még csak csajom.. Majd később ha többet leszünk együtt, meg közös dolgok stb.. majd akkor lesz a párom  ;)

Én a régire gondoltam(ezek szerint).Van új? ;D Kép?  ;D

Igen, van új  ;) Annyi elég róla, hogy 48kg, 155cm és fekete majdnem derékig érő haja van  <3!

2010. Március 01. - 22:59:52
Válasz #1000
Nem elérhető

NM


God kérdeznék...hasonló az alkatunk (láttam a videód, képeket korábban), egy kicsivel magasabb vagyok és talán ezért optikailag vékonyabbnak tűnök. Erős kardiónál, diétánál mennyire tudsz hasból / mellből (zsír) fogyni?

Komolyabban soha nem kardióztam, nagyon nehezen megy le a hasam alsó részéről a zsír. Ha már mindenhonnan lement, ott még tuti van! Illetve a mell is ilyen, de az nem annyira feltűnő  ::)

Tavalyi diétám végén így nézett ki a hasam, de ez még nagyon hagyott kívánni valót maga után:

Semmi gond ezzel a formával! Nekem a fő bajom, hogy a mellem külső részén hízom nagyon könnyen. Alatta izmosodom, de...

2010. Március 01. - 23:12:00
Válasz #1001
Nem elérhető

csaba.r


Ki fogtok röhögni, de nekem a hátamból meg le a legszarabbúl.
Eddig áldom a genetikámat.
God van újj?????
De sokáig nem beszéltünk most tűnik fel basszus
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 01. - 23:25:55
Válasz #1002
Nem elérhető

God Vazzeg


God kérdeznék...hasonló az alkatunk (láttam a videód, képeket korábban), egy kicsivel magasabb vagyok és talán ezért optikailag vékonyabbnak tűnök. Erős kardiónál, diétánál mennyire tudsz hasból / mellből (zsír) fogyni?

Komolyabban soha nem kardióztam, nagyon nehezen megy le a hasam alsó részéről a zsír. Ha már mindenhonnan lement, ott még tuti van! Illetve a mell is ilyen, de az nem annyira feltűnő  ::)

Tavalyi diétám végén így nézett ki a hasam, de ez még nagyon hagyott kívánni valót maga után:

Semmi gond ezzel a formával! Nekem a fő bajom, hogy a mellem külső részén hízom nagyon könnyen. Alatta izmosodom, de...

Nem volt jó a forma sajna, más képeken jobban látszik, de olyat inkább nem rakok be, ez is sok(k) volt  @-o

Csaba: igen, sajnos asszonykámmal szétmentünk, de meg volt az oka, és most van más, szerencsére jól megvagyunk, mondjuk úgy hogy "régi-új" ismerős..  ;)

2010. Március 03. - 09:03:35
Válasz #1003
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis helyzetjelentés:

Az edzések mennek (kivéve a lábat, a derekam miatt, de már javul!) viszonylag jó az erőszint is, de most rehab van, nem ez a fontos nekem. Súlyom 101kg, karok kicsit lementek, viszont így hangsúlyosabb a váll, és szerintem összességében javult a formám is. Persze ez szigorúan magamhoz képest, mert még mindig zsírdisznó vagyok  ;D

Most egy átmeneti szakasz következik, mondjuk úgy hogy szintentartás, közben a formát megpróbálom még csiszolni egy kicsit, és pár hét múlva kezdődik a diéta, amit idén szeretnék megnyomni egy kicsit, hátha megéri. Szarból várat nehéz építeni, de olyan régóta csinálom, hogy jó lenne valamit felmutatni már  8)

Nade, ahogy a cím is mutatja, majdmeglássuk!  ;D ;D

2010. Március 03. - 09:58:45
Válasz #1004
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kis helyzetjelentés:

Az edzések mennek (kivéve a lábat, a derekam miatt, de már javul!) viszonylag jó az erőszint is, de most rehab van, nem ez a fontos nekem. Súlyom 101kg, karok kicsit lementek, viszont így hangsúlyosabb a váll, és szerintem összességében javult a formám is. Persze ez szigorúan magamhoz képest, mert még mindig zsírdisznó vagyok  ;D

Most egy átmeneti szakasz következik, mondjuk úgy hogy szintentartás, közben a formát megpróbálom még csiszolni egy kicsit, és pár hét múlva kezdődik a diéta, amit idén szeretnék megnyomni egy kicsit, hátha megéri. Szarból várat nehéz építeni, de olyan régóta csinálom, hogy jó lenne valamit felmutatni már  8)

Nade, ahogy a cím is mutatja, majdmeglássuk!  ;D ;D

Hány hetesre tervezed a diétát? Mennyit tervezel leadni?
Vagy ez majd alakul közben?