2024. Május 15. - 05:24:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg 2009-2010-es tömegelése "majdmeglátjuk"  (Megtekintve 223422 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Március 19. - 23:20:44
Válasz #1080
Nem elérhető

God Vazzeg


God kardióval hogy állsz? Én nem tudom magam rávenni..  ˝=/

Ha majd akadozik a diéta biztos benyomom a repertoárba. Meg amúgy is kellene állóképesség is  ;-oo-;

2010. Március 19. - 23:21:37
Válasz #1081
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne sopánkodj...a mostani kép alapján simán összehoznám...
Kitartás-következetesség.Csak ennyi kell-hidd el.
Nem egyszerű,de meg lehet csinálni!
 ;-oo-;

Igazad van!!  ;-oo-;

2010. Március 19. - 23:25:48
Válasz #1082
Nem elérhető

Kicsibors


God kardióval hogy állsz? Én nem tudom magam rávenni..  ˝=/

Ha majd akadozik a diéta biztos benyomom a repertoárba. Meg amúgy is kellene állóképesség is  ;-oo-;

Én tömegnövelés alatt kerülöm a kardiot, de ha diétázom, akkor azért is beiktatom, hogy biztosan tegyek a fogyásért és ne csak a diétától várjam... Valahogy engem ez nyugtat meg agyilag... Mármint, így nincs bűntudatom.  :)

2010. Március 19. - 23:30:01
Válasz #1083
Nem elérhető

God Vazzeg


God kardióval hogy állsz? Én nem tudom magam rávenni..  ˝=/

Ha majd akadozik a diéta biztos benyomom a repertoárba. Meg amúgy is kellene állóképesség is  ;-oo-;

Én tömegnövelés alatt kerülöm a kardiot, de ha diétázom, akkor azért is beiktatom, hogy biztosan tegyek a fogyásért és ne csak a diétától várjam... Valahogy engem ez nyugtat meg agyilag... Mármint, így nincs bűntudatom.  :)

Nekem az soha nincs. De nekem nincs is tétje a dolognak  ;)

2010. Március 19. - 23:34:10
Válasz #1084
Nem elérhető

Kicsibors


God kardióval hogy állsz? Én nem tudom magam rávenni..  ˝=/

Ha majd akadozik a diéta biztos benyomom a repertoárba. Meg amúgy is kellene állóképesség is  ;-oo-;

Én tömegnövelés alatt kerülöm a kardiot, de ha diétázom, akkor azért is beiktatom, hogy biztosan tegyek a fogyásért és ne csak a diétától várjam... Valahogy engem ez nyugtat meg agyilag... Mármint, így nincs bűntudatom.  :)

Nekem az soha nincs. De nekem nincs is tétje a dolognak  ;)

Én az utolsó pillanatban döntöttem el, hogy indulok versenyen, szal itt nem a tétről van szó, hanem ha már valaminek nekiállok, akkor abból próbálom a legjobbat kihozni.
Ne mondd, hogy heti 3x 40-45 perc kardióba bele kell halni!  :)  (Persze nekem sűrűbben kellett azért, pont a tét lehetősége miatt.)
Pedig én is UTÁLOM, GYŰLÖLÖM, HÁNYOK TŐLE !!!  :----  :D

2010. Március 20. - 08:12:44
Válasz #1085
Nem elérhető

God Vazzeg


God kardióval hogy állsz? Én nem tudom magam rávenni..  ˝=/

Ha majd akadozik a diéta biztos benyomom a repertoárba. Meg amúgy is kellene állóképesség is  ;-oo-;

Én tömegnövelés alatt kerülöm a kardiot, de ha diétázom, akkor azért is beiktatom, hogy biztosan tegyek a fogyásért és ne csak a diétától várjam... Valahogy engem ez nyugtat meg agyilag... Mármint, így nincs bűntudatom.  :)

Nekem az soha nincs. De nekem nincs is tétje a dolognak  ;)

Én az utolsó pillanatban döntöttem el, hogy indulok versenyen, szal itt nem a tétről van szó, hanem ha már valaminek nekiállok, akkor abból próbálom a legjobbat kihozni.
Ne mondd, hogy heti 3x 40-45 perc kardióba bele kell halni!  :)  (Persze nekem sűrűbben kellett azért, pont a tét lehetősége miatt.)
Pedig én is UTÁLOM, GYŰLÖLÖM, HÁNYOK TŐLE !!!  :----  :D

Arra gondoltam, hogy mivel magam miatt csinálom, nem versenyzek, tök mindegy a végeredmény.. Persze magam miatt nem, de nem fogom összekaparni magam ha nem lesz olyan a végeredmény amilyet szeretnék, pláne mert nem is tudom még mit várhatok  ::)

2010. Március 20. - 10:35:32
Válasz #1086
Nem elérhető

Gabe


Mivel azt írtad abszolút nem méregeted a kaját, és nem kardiózol, én azt szeretném megtudni, mi alapján derül ki, hogy épp diétázol?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 22. - 10:30:25
Válasz #1087
Nem elérhető

God Vazzeg


Mivel azt írtad abszolút nem méregeted a kaját, és nem kardiózol, én azt szeretném megtudni, mi alapján derül ki, hogy épp diétázol?

Épp még nem diétázok, mint ahogy írtam is, de abból fog kiderülni hogy lentebb megy a súlyom, meg lehet a tükörben is látszani fog, mint ahogy már látszik is. Nem kell grammoznom ahhoz hogy tudjam mikor eszek kevesebbet, illetve hogy mikor mit.

Amúgy meg napok óta rosszul vagyok, fosok mint a víz, meg hányingerem van, szóval ha most nem szakadok be, akkor sose  ˝=/

2010. Április 03. - 10:33:31
Válasz #1088
Nem elérhető

God Vazzeg


Mára egy ismerősömön keresztül sikerült intézni egy teljes szív kivizsgálást, megyek a kardiológiára.. Szívultrahang és ekg lesz, majd jelentkezek.. Problémát nem tapasztaltam a szívemmel, nem azért megyek, a doki kíváncsi rá  ;D

2010. Április 03. - 10:36:19
Válasz #1089
Nem elérhető

mangela87


Pedig már rád férne a diéta hógolyó....  &5* :-p <3!

2010. Április 03. - 10:41:59
Válasz #1090
Nem elérhető

God Vazzeg


Pedig már rád férne a diéta hógolyó....  &5* :-p <3!

Nem ugatsz tüdőfej  :-/-(-:  >:D

 ;D ;D ;D

2010. Április 03. - 10:44:17
Válasz #1091
Nem elérhető

mangela87


Na jól van BIG MAC !!!
Nyáron porig alázlak!!! Megint...     :D ;D
Készülj a harcra,és fel a kudarcra...   :--:

2010. Április 03. - 10:50:26
Válasz #1092
Nem elérhető

God Vazzeg


Na jól van BIG MAC !!!
Nyáron porig alázlak!!! Megint...     :D ;D
Készülj a harcra,és fel a kudarcra...   :--:

Engem nem nehéz.. Majd megnézzük fejlődtél-e nyakból nyomásban  :-p  ;D

2010. Április 03. - 10:59:05
Válasz #1093
Nem elérhető

mangela87


Húúú,jaaa ne is mondd!!!  :P :P
Igazából nem nagyon,inkább tartom azt kényelmes 130-140et...    ****:)))))) ***))) :-p (:-)

2010. Április 03. - 11:01:50
Válasz #1094
Nem elérhető

God Vazzeg


Húúú,jaaa ne is mondd!!!  :P :P
Igazából nem nagyon,inkább tartom azt kényelmes 130-140et...    ****:)))))) ***))) :-p (:-)

Na majd meglátjuk  8-) Én szokás szerint gyenge leszek mint a harmat, diéta is lesz, szóval megadom neked ezt az előnyt  :violinplay3:  :laugh: