Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2116/2537) > >>

kemi:

--- Idézetet írta: Lolka - 2017. Január 03. - 20:57:44 ---Sziasztok B.Ú.É.K mindenkinek!!!

Érdekelne mostanában van e valakinek tapasztalata Master Pharma dolgaival? Ezen belül: 350 teszto mix, Enanthate, Boldenone, ill. Metha, vagy Anapolon.
Privátba is jöhet a válasz. Nagyon meg köszönném!

--- Idézet vége ---

2015 tavasztánhasználta, kurva jól működött, csakn lázas voltam tőle és fájt a beadás helye is, de nagyon.

ninja14:

--- Idézetet írta: $h@dEe* - 2016. December 30. - 20:55:03 ---
--- Idézetet írta: Janó - 2016. December 29. - 23:48:59 ---Olcsó?viszonyítás kérdése.Amit használtam baltictol és jó volt,susta,drosta,tren hexa,boldi,cypi,a szemes metha kurva erős,és a stana is jó.

--- Idézet vége ---


Egyetértek. Nálam is ment Baltic Ena,Boldi,drosta, propi. Mind teljesen jól hozta amit kell, és nem gyullad semmit nem úgy mint a többi szar. És nemsokára indul a köv kúra szintén Baltic szuszta,boldi,propi,drosta,wini,

--- Idézet vége ---

a baltic nagyon jo 10 eve a paicon van Europaban topnak szamit!!! az NYP picivel meg jobb is!!! viszont a balticot baszhatjatok egy darabig legalabb nyarig nem fogsz baltichoz jutni, mivel a lengyelek koltoztetik a gyarat el es varialnak mindenen es kijelentettek h 1 dobozzal se fognak eladni senkinek!!!  hasznaljatok az NYPt nyugodtan verhetetlen!! meg az ilyen master pharmat meg fekete sas faszomokat felejtsetek el! UDv :D

Milo:
A newyork hány éve van piacon? És milyen piacon? Szegedi piacon? max ott.

VG:
2 napig szedtem napi 10 mg methat,
Illetve 3 napig napi 10 mg stanat, amikor 180 lett a vernyomasom es rajottem hogy de fasz vagyok, inkabb maradok natural.
Azóta eltelt 2 nap, vernyomas 130, libidó, erekció stabil.

-------
Kerdes: leallhatott e a hormon termelesem ha mindent rendben erzek?
-------

Van értelme egy kis hcg+zita kombónak biztos ami biztos?
Vagy ha nem állt le a hormontermelésem hcg+zitával odavághatom?
Varom a valaszotokat, koszi!

suxen:

--- Idézetet írta: VG - 2017. Január 20. - 13:34:56 ---2 napig szedtem napi 10 mg methat,
Illetve 3 napig napi 10 mg stanat, amikor 180 lett a vernyomasom es rajottem hogy de fasz vagyok, inkabb maradok natural.
Azóta eltelt 2 nap, vernyomas 130, libidó, erekció stabil.

-------
Kerdes: leallhatott e a hormon termelesem ha mindent rendben erzek?
-------

Van értelme egy kis hcg+zita kombónak biztos ami biztos?
Vagy ha nem állt le a hormontermelésem hcg+zitával odavághatom?
Varom a valaszotokat, koszi!

--- Idézet vége ---

Nem kell semmi.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése