Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2118/2537) > >>

VG:

--- Idézetet írta: G - 2017. Január 22. - 12:13:46 ---
--- Idézetet írta: VG - 2017. Január 21. - 19:45:21 ---
--- Idézetet írta: G - 2017. Január 21. - 11:20:32 ---
--- Idézetet írta: VG - 2017. Január 20. - 23:34:30 ---
--- Idézetet írta: suxen - 2017. Január 20. - 14:37:13 ---
--- Idézetet írta: VG - 2017. Január 20. - 13:34:56 ---2 napig szedtem napi 10 mg methat,
Illetve 3 napig napi 10 mg stanat, amikor 180 lett a vernyomasom es rajottem hogy de fasz vagyok, inkabb maradok natural.
Azóta eltelt 2 nap, vernyomas 130, libidó, erekció stabil.

-------
Kerdes: leallhatott e a hormon termelesem ha mindent rendben erzek?
-------

Van értelme egy kis hcg+zita kombónak biztos ami biztos?
Vagy ha nem állt le a hormontermelésem hcg+zitával odavághatom?
Varom a valaszotokat, koszi!

--- Idézet vége ---

Nem kell semmi.

--- Idézet vége ---


Köszi!
Mások vélmeményét is szívesen meghallgatnám!

--- Idézet vége ---

5 nap után ezekkel a minimális dózisokkal semmi bajod nem történik persze ha biztosat akarsz akkor nézesd meg a hormonértékeid amúgy sztem max egy jobb tesztó fokozó ha ez megnyugtat.

--- Idézet vége ---

Melyik teszto fokozót ajánlod?

--- Idézet vége ---

Nehéz kérdés attól függ hogy kinek mi jön be van akinek a DAA, másnak meg a tribulus, én utoljára Killer Labz - Terminator Test-et használtam ennek elég jó az összetétele, esetleg még SAN - Myotest

--- Idézet vége ---

Köszi!
Egyébként az immunrendszeremet teljesen oda vágta, pedig amikor -15 fokok voltak pólóban, kabátban, meg tavaszi cipőben flangáltam.....mostmeg 1 fokban lebetegszem....

G:
2-3 napig 15 g c-vitamin 50 000 IU d-vitamin meg 4*2 (800-900 mg) echinacea segít felpörgetni az immunrendszert

VG:

--- Idézetet írta: G - 2017. Január 22. - 14:31:03 ---2-3 napig 15 g c-vitamin 50 000 IU d-vitamin meg 4*2 (800-900 mg) echinacea segít felpörgetni az immunrendszert

--- Idézet vége ---

Köszi, jelenleg napi 1 vitaminpak, 3 aspirin kolpexet, 3 flectort, 3-4 coldrexet iszom, napi kb 200 csepp berescseppel, illetve 8 g c vitamint nyomtam be (ez tegnapi nap volt - ma sokkal szarabbul vagyok)

De megfogadom a tanacsod, koszi!

$h@dEe*:
Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

G:

--- Idézetet írta: $h@dEe* - 2017. Január 22. - 18:54:00 ---Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

--- Idézet vége ---

Köszönjük mester ezeket a remek, mélyreható, jól kifejtett információkat igazán megköszönjük ha még esetleg bármikor kedved támadna valami kis tudást szórni az egyszerű pórnépnek.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése