2024. Május 29. - 06:34:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2509330 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2023. Március 24. - 06:57:44
Válasz #12480
Nem elérhető

haven


Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?




 !+"% ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****)

Tehát ne várd azt tőle amit eddig hallottál/olvastál róla!  :-}
Mert nem biztos hogy rád is ugyanez/ugyanaz érvényes!
Nem egy csodaszer/varázsszer hanem egy olyan valami ami ha azt tartalmazza ami az üvegem van tehát magát a trenbolont akkor valamivel könnyebb lesz az amit eddig csináltál de a munkát itt is bele kell tenni rendesen!!  =/+' =/+'
Ha jó a kajád (ezt értsd úgy ahogy kell), akkor segít némi zsír eltüntetésében (ezt is értsd úgy ahogy kell) valamint ad egy plusz erőt egy még jobb definiáltabb formát és ha hajlamos vagy rá akkor marhára ki fogsz eresedni illetve erősebb is leszel mint a dög!
De van egy árnyoldala is ennek a Trenbolonnak!  :-} 8-)
Méghozzá az ha nagyon jó a cucc és neked a veséd nem úgy reagál mint akinek a szervezete egy kicsit másabb akkor bántani fogja vesét elég keményen!  8-)
 + Az éjszakai alvás 3-4 órától  több nem lesz ( ez persze nem mindenkire érvényes) izzadni is fogsz éjjelente elég erősen!
És ha mindez nem elég akkor van az ami szintén nem mindenkire vonatkozik de jó tudni hogy idegileg kicsit elfog térni az eddigi reakcióid a megszokottól!!  8-) ****:))) ***)) ˝=/ :-/-
 /:-)
Köszönöm az infót, ez nekem jónak tűnik! Az eddigi kedvenc hatóanyagom a Boldenon volt, teszto mellett természetesen.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 29. - 07:25:09
Válasz #12481
Nem elérhető

rokko97


Sziasztok!
Proviron. mellett lehet szedni legális “teszto fokozokat” vagy tök felesleges es inkabb az utan miutan abba hagytam a szedeset?🤔🤔 Elore is koszi a valaszt.

2023. Március 30. - 11:40:10
Válasz #12482
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Proviron. mellett lehet szedni legális “teszto fokozokat” vagy tök felesleges es inkabb az utan miutan abba hagytam a szedeset?🤔🤔 Elore is koszi a valaszt.
Miért szedsz magában proviront?

2023. Március 31. - 16:24:11
Válasz #12483
Nem elérhető

Snatural


Gondoltam így 50 után megpróbálok egy kis teszto pótlást.
Meg is jött a Majestic cypionate, 1 ml fog menni (250 mg) / hét.
Ha jó lesz lehet tartósan rajta maradok.

Közben voltam laborban is.
A vérképemben kicsit magas az ösztradiol 157,2 pmol/L (a referencia 0-146,1), a totál tesztó 13,4. (ref. 6,85-23-23) -ezt meg kevésnek gondolom. Ja amúgy naturál vagyok, kb 30 éve nincs bennem semmi...

A magas ösztrogén származhat a túlsúlyból? Egy kicsi töblet van rajtam hason, inkább izmos vagyok :-) Az ösztrogént érdemes lenne már most lenyomni egy kicsit?

Ha indul a teszto, az javíthat az ösztrogénen, vagy inkább feljebb nyomja majd?
Vagy hagyjam a pcsba, majd 6 hét múlva a labornál kiderül..
köszi

2023. Április 01. - 10:28:11
Válasz #12484
Nem elérhető

VBorisz


Hello, nekem is hasonlóak az értékeim, 120/14 kb. és 42 éves vagyok.Ennyi tesztó már felviszi az ösztrogénem 300 fölé.Azt érzem is már izzadok, nem vagyok jól, lejjebb kell vinnem.Persze nálad ettől nem biztos hogy így lesz de aromatáz gátló azért legyen kéznél, ha szükség lenne rá.

2023. Április 01. - 10:49:09
Válasz #12485
Nem elérhető

Alex111


Brutal jol hozza az erot es megfelelo kaja mellett a format.
Nem mindenki tudja toleralni agresszivitas kezelese.Este alvas problemak es izzadas volt olyan 3szor csereltem polot.Heti 300mg nal en nem toltam tobbet acetatbol 3x1ml volt elosztva.Teszto mehet melle a duplaja en proviront is szedtem.Tudni fogod,ha jo fele trent sikerult szerezned :-)

Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?

2023. Április 01. - 11:49:49
Válasz #12486
Nem elérhető

haven


Brutal jol hozza az erot es megfelelo kaja mellett a format.
Nem mindenki tudja toleralni agresszivitas kezelese.Este alvas problemak es izzadas volt olyan 3szor csereltem polot.Heti 300mg nal en nem toltam tobbet acetatbol 3x1ml volt elosztva.Teszto mehet melle a duplaja en proviront is szedtem.Tudni fogod,ha jo fele trent sikerult szerezned :-)

Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?
köszönöm  ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 01. - 21:25:16
Válasz #12487
Nem elérhető

Snatural


Hello, nekem is hasonlóak az értékeim, 120/14 kb. és 42 éves vagyok.Ennyi tesztó már felviszi az ösztrogénem 300 fölé.Azt érzem is már izzadok, nem vagyok jól, lejjebb kell vinnem.Persze nálad ettől nem biztos hogy így lesz de aromatáz gátló azért legyen kéznél, ha szükség lenne rá.

Jó lenne tudni mi az a maximum, ahol még nem kell parázni.
Bár gondolom ez egyéni preferencia. Gondolom, ha az ösztrót beállítanám majd a referencia értékek közé, az lenne az optimális...

2023. Április 15. - 21:14:27
Válasz #12488
Nem elérhető

Rob97


 ***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?

2023. Április 16. - 12:28:21
Válasz #12489
Nem elérhető

Izmos11


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

2023. Április 16. - 20:12:37
Válasz #12490
Nem elérhető

Rob97


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?

2023. Április 17. - 16:18:00
Válasz #12491
Nem elérhető

Izmos11


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?
"Megelőzés "az egy dolog ....,de gondolj bele női terhességhormont injektálsz magadba,mikor lehet nem is kellene!Lehet hogy többet ártasz vele minthogy segítene!14 hét után az ena kb 4-5hét mire kiürül ,utána 5.hétben egy vérkép,és kiderülnek a dolgok!Kb szép lassan újra fog indulni ,de  ha nem akkor keresel egy Jó szakembert aki tud tanácsot adni,hogyan tovább.De ha még tervezel utána kúrát akkor nem hagynám el a tesztót ,csak tartanák vele egy 140-150mg dózist(ha jó minőségű a cucc),ez kb tud egy kurva erős "naturál szintet" a következő kúráig.....  ;-oo-;

2023. Április 17. - 16:43:13
Válasz #12492
Nem elérhető

Gábor77


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?
"Megelőzés "az egy dolog ....,de gondolj bele női terhességhormont injektálsz magadba,mikor lehet nem is kellene!Lehet hogy többet ártasz vele minthogy segítene!14 hét után az ena kb 4-5hét mire kiürül ,utána 5.hétben egy vérkép,és kiderülnek a dolgok!Kb szép lassan újra fog indulni ,de  ha nem akkor keresel egy Jó szakembert aki tud tanácsot adni,hogyan tovább.De ha még tervezel utána kúrát akkor nem hagynám el a tesztót ,csak tartanák vele egy 140-150mg dózist(ha jó minőségű a cucc),ez kb tud egy kurva erős "naturál szintet" a következő kúráig.....  ;-oo-;
...ha jó minőségű a cucc akkor elég a 75-100mg teszto.ena hetente. Az pont hozza a természetes termelés szintjét.  Saját tapasztalás. A 140-150mg valóban egy kicist erős naturálhoz már :-)

2023. Április 18. - 17:54:42
Válasz #12493
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .

2023. Április 18. - 19:06:54
Válasz #12494
Nem elérhető

MLO


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .
Nekem 03 tren/05 tesztót javasoltak 2naponta, még talonban van.
Kíváncsi vagyok én is a hozzáértők válaszára.......