Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2068/2537) > >>

dino:
 8-}

Maszat:

--- Idézetet írta: dino - 2015. Augusztus 13. - 14:59:59 ---
--- Idézetet írta: Maszat - 2015. Augusztus 12. - 17:58:25 ---A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi!

--- Idézet vége ---
Kérdezhetném, hogy nekem miért nem gyullad de tök felesleges ebbe belemenni.  :)


--- Idézet vége ---

Valóban teljesen felesleges, mivel tudjuk,h minden ember más és más. Valaki érzékeny az ösztrogénre, valaki nem. Valaki kopaszodik, valaki nem.

supchh:

--- Idézetet írta: Milo - 2015. Június 15. - 20:39:17 ---
--- Idézetet írta: Maszat - 2015. Június 12. - 10:45:42 ---Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.

--- Idézet vége ---

ugye.mondtam én hogy jó lesz ;-oo-; legtöbb ug gyártó kevert tesztó helyett olcsó teszt.enát rak bele. aztán jön a sok víz nő a toka,pofa, aki nem jártas benne észre se vesz semmit. egy jól működő testo mix-től mint a Master Pharmás minőségi tömeg jön. ahogy Maszat is írta

--- Idézet vége ---

Arról nem tudni, hogy mi van benne? Hogy lehet így időzíteni a pct-t?

Milo:
kevert tesztó.ugyanaz mint a sustanon. utolsó szuri után két héttel kezdheted a pct-t

sirmondez124:
Sziasztok!

Életem első szteroid kúráját szeretném elkezdeni, ebben kérném a segítségeteket. Ugyan már elég sokat olvastam, cikkeket, itt topicokat még mindig van néhány információ ami kellene ahoz, hogy ténlyeg 100%-ig megtervezve tudjam elkezdeni.  Célom: lehető legtisztább izomtömeg növelés, formálódás.



A kúra tehát:

*1-6. hét Winstrol + T.Propi (minden másnap 50mg)

*1-6. hét Provi (napi 1db)

*1.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 2.nap Winstrol (50mg) + Provi (1db) | 3.nap T.Propi (50mg) + Provi (1db) | 4.nap ...

Levezetés:

*HCG: 5000 UI - 2500 UI - 1250 UI - 1250 UI

*válaszok alapján



Kúrával kapcsolatos kérdések:

1. Szerintetek megfelelne ez első kúrának vagy esetleg megtoljam még néhány héttel, ha toljam akkor mennyivel?

2. Napi 1db Provi megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk?



Levezetéssel kapcsolatos kérdések:

1. HCG mennyisége megfelelne tekintve, hogy egy elég kis dózisú kúráról beszélünk? Abban az esetben is, hogy ha hosszabb lenne a kúra?

2. Továbbiakban letudnátok írni, hogy mi szükséges még a levezetéshez (Provi,Zita stb.)? Letudnátok írni a használatukat is tehát a komplett levezetést lényegében, hogy a HCG-t mikor kezdjem stb?

3. HCG-hez mit vegyek amibe feltudjam oldani majd és pontosan, hogy is kell azt?



Termékekkel kapcsolatos kérdések:

1. Melyiket válasszam? (tekintve, hogy mennyit nyomnék belőle, valamint biztonság és megbízhatóság szempontjából)

-Elite Testosteron Propionat 10ml (150mg / 1ml)  <--- 75mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

-Ukrán patikai Testosteron Propionat 1ml (50mg / 1ml) <--- 50mg-ot használnék belőle

2. Megfelelne ez vagy más gyártó után kutassak?

- Elite Winstrol 10ml (80mg / 1ml) <--- 80mg-ot nyomnék belőle minden másnap, hogy kb 50mg-ra jöjjön ki a valós tartalma

3. Melyiket válasszam?

-Proviron: Magyar patikai vagy pedig Görög patikai

4. Melyiket válasszam?

-HCG: Magyar patikai vagy pedig Ovigil



Köszönöm szépen a válaszotokat előre is!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése