2024. Május 20. - 22:43:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel felkészülése 2008-ra...  (Megtekintve 62949 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 10. - 20:26:22
Válasz #15
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
A perpillanatnyi súlyom, aminek nem éppen örülök: 86,00kg de ha csak fél lábbal állok a mérlegen tudok 15 kg is lenni  ;D

Mell edzés után készűltek a képek.
Ja és bocs az elmosódott képek miatt, de az edzőtársam remegő kézzel, edzés után csinálta. :)

 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 20:27:15
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Február 10. - 20:27:58
Válasz #17
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
és egy kis lila liba, ja nem!!Lila váll :)

2008. Február 10. - 20:37:20
Válasz #18
Nem elérhető

mushroom


Oké, hogy "csak" 86 kg, de kockahassal, szeparált combokkal. Plusz ha csodafelkészülést csinálsz, izmosodsz miközben jön a szálka úgy már simán király a dolog  ;D

2008. Február 10. - 20:38:46
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Dani!

Nem kötekedés(bár tudom hogy ezért is jönnek majd a minuszok...)-a hajlítók nincsenek kicsit lemaradva a többi izomhoz képest?
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:39:37
Válasz #20
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem tudom, én nagyon vékonynak látom magamat a képeken visszanézve és azt hiszem most el is ment egy kicsit  a kedvem az egésztől....Szóval most kellene elgondolkodnom, hogy mi is legyen...... ˝=/

2008. Február 10. - 20:42:06
Válasz #21
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hopika a lábam volt mindig lemaradva, nem csak a hajlítók.Bár mások szerint nem, meg mindig a végére megjött (addig meg ki tudja hol volt, talán nyaralni), de most azt hiszem a hajlítóm lesz a legkissebb gondom, inkább a súlyom aggaszt... Azt hiszem nem kellene többet megbetegednem soha, talán így sikerülhetne.....


 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 20:43:16
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és plusszot kaptál a minusz helyett...

2008. Február 10. - 20:44:41
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


Ja-a betegség rohadt dolog-én is most vagyok túl egy vírusos szxron...
Nem tudom ki találta ki a betegségeket,de jó nagy ökör volt! :-Đ @-o @-o @-o
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:45:26
Válasz #24
Nem elérhető

mushroom


Ne hagyd már el magad :-) Szinte be sem indult még a topic te meg feladáson gondolkodsz? Sokan szeretnénk itt látni egy igazi hardcore Varga Dani féle felkészülést, úgyhogy légyszi adj bele apait anyait. Szkmailag egyáltalán nem vagyok kompetens, de szerintem érdemes lenne megnézni mit tudsz kihozni magadból a sok betegség dacára.  =/+'

2008. Február 10. - 20:48:42
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Jaja!Osztom Mushroom nézetét:tolni kell keményen!!!
(csak jött azért már a minusz is...  @-o)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:54:39
Válasz #26
Nem elérhető

L


Nem tudom, én nagyon vékonynak látom magamat a képeken visszanézve és azt hiszem most el is ment egy kicsit  a kedvem az egésztől....Szóval most kellene elgondolkodnom, hogy mi is legyen...... ˝=/

Na ezt ne! Nehogymá' most bizonytalanodsz el! Megcsinálod és kész, mert jó vagy! (most mondhatnám hogy go hard or go home ha közhelyes akarnék lenni ;D )

Ja! és én emlékszem egy bizonyos riportra amikor azt nyilatkoztad, hogy mindíg magadhoz képest akarsz javulni évről-évre, lépésről lépésre. Akkor itt a lehetőség, győzd le magad. Ennyi.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 21:20:21
Válasz #27
Nem elérhető

George


Igazad van Dani, szerintem is hagyd abba. Ez tényleg nem neked való. Beteg is voltál, meg biztos sokminden közbejött. Meg amúgy is, ennek sosincs vége. Azon azért gondolkozz el, hogy mikor lesz majd olyan, hogy "na, most minden fasza". Most minden tökéletes. Hm? Soha nem lesz minden tökéletes, mindig lesz valami gáz! Ha nem most csinálod meg, akkor mikor fogod??? Ha nem Te csinálod meg, akkor ki fogja helyetted??? Ja, és a végére rakok valamit, amin szerintem mindegyikünknek el kellen gondolkoznia, aki úgy érzi, hogy valamiért hátrányban van(betegség, anyagiak, stb) Szerintem értitek mit akarok vele mondani. Akkor mi is a mi problémánk? (meg úgysem bírnád egy hétnél tovább súlyok nélkül - ha igen, akkor tényleg baj van)

2008. Február 10. - 21:26:38
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


Igazad van Dani, szerintem is hagyd abba. Ez tényleg nem neked való. Beteg is voltál, meg biztos sokminden közbejött. Meg amúgy is, ennek sosincs vége. Azon azért gondolkozz el, hogy mikor lesz majd olyan, hogy "na, most minden fasza". Most minden tökéletes. Hm? Soha nem lesz minden tökéletes, mindig lesz valami gáz! Ha nem most csinálod meg, akkor mikor fogod??? Ha nem Te csinálod meg, akkor ki fogja helyetted??? Ja, és a végére rakok valamit, amin szerintem mindegyikünknek el kellen gondolkoznia, aki úgy érzi, hogy valamiért hátrányban van(betegség, anyagiak, stb) Szerintem értitek mit akarok vele mondani. Akkor mi is a mi problémánk? (meg úgysem bírnád egy hétnél tovább súlyok nélkül - ha igen, akkor tényleg baj van)
ááá eddig is láttam ezt a képet de nem vettem észre amit kellett volna:S
RESPECT!!!!
DANI te meg ne add fel!
HAJRÁ!!!!
am hasolóságot vélek felfedezni közted és Izmoboy közöttXD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 21:30:33
Válasz #29
Nem elérhető

Lalika85


Nem tudom, én nagyon vékonynak látom magamat a képeken visszanézve és azt hiszem most el is ment egy kicsit  a kedvem az egésztől....Szóval most kellene elgondolkodnom, hogy mi is legyen...... ˝=/


ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ   :-O
Ezt most nem értem!!

Én egy új példaképet nézek benned,mert láttam a videód és Ráadásul segítőkész is vagy.

Így,hogy nézzek fel rád???
Tényleg te leszel a kisebb,ha nem vigyázol  :-Đ

Dani  :-<  Nem adhatod fel
Gyere inkább és eddz velem  ;D
(csak vicc volt  ))=/)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)