Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2095/2537) > >>

XA:

--- Idézetet írta: xdjanexd - 2016. Július 31. - 23:18:22 ---Hello

Mi a véleményetek 60napos kura lenne..
Alfabol Alpha Pharma:felvezetés után 40mg/nap
Decadurabolin Alpha Pharma:3naponta 1ml
Levezetés:proviron és hcg
Jó lehet a kombó ?

--- Idézet vége ---
Tisztelt Tagok!

Várjuk a válaszokat, megfejtéseket a következő címre.

anettka@tökömmail.com  ;D ;D

XA:
1. Nem javaslom a szteroidok használatát.

2. Főleg nem ekkora háttértudással.

3. Kicsit olvass még utána, ha szeretnél valamit használni, mert nem cukorka.

4. Csak egy költői kérdés...a tesztoszteron, mint bázisszteroid a deca mellett hol van? Elvitte a cica?

Ha jól értelmezem, ez egy meta + deca kombó lenne, kezdőként volna bajod tőle, ha mégis mind a kettő azt tartalmazná, ami rá van írva. Szerintem libidó két hét után nulla, ami fiatal korban biztos "menő" :D. Tele lennél ragyával is, készülj fel. A hangulatod sem lenne a legjobb, de nem baj, max. több vígjátékot néznél a tv-ben.

Egyenlőre ennyi, a többiek majd kijavítanak, ha valamit rosszul gondoltam :D.

Szerintem ne tedd padavan, te erre még nem állsz készen. Amúgy meg hobbi szinten elsőre kicsit light-osabban gondolkodjál, ha még nem vettem el a kedved.

xdjanexd:
Hello van fent valaki aki deca ügyben jártas?

dino:

--- Idézetet írta: xdjanexd - 2016. Augusztus 01. - 09:17:06 ---Hello van fent valaki aki deca ügyben jártas?

--- Idézet vége ---
Itt mindenki jártas benne!  te viszont inkább ne koxolj :D

kemi:

--- Idézetet írta: xdjanexd - 2016. Augusztus 01. - 09:17:06 ---Hello van fent valaki aki deca ügyben jártas?

--- Idézet vége ---

Figy! Isti elmondta, hogy szar a kúrád, amit kigondoltál. Decat nem szokás önmagában használni, se mással tesztoszteron nélkül, mert az alap, ha csak nem csaj vagy.

Első kúra?

Ha igen, akkor:

Szerezz be Eagle-ből sustát, abból szúrj be heti 2x1ml-t 2 hétig, aztán ha úgy érzed, hogy nem elég, akkor emeld fel heti 2x2-ig vagy 3x1,5-ig. Használd 12 hétig. Ezalatt az idő alatt szedj hozzá naponta 2x10mg tamoxifent, vagy 3x25mg proviront, vagy 1-2x 10mg tamoxifent és 3x25mg proviront.
Ha akarsz egy kis plusszt, akkor teszel mellé stanazololt, 50mg minden másnap ha szuris, ha tabletta akkor 50mg/nap.
Legfontosabb, hogy a 3. hét elejétől menjen 2-3 naponta 150NE-200NE-300NE HCG. Ahogy telik az idő érdemes emelni a HCG-t, mert a herék reszisztensé válnak.
Az utolsó susta beadását követően még 4 hétig menjen a HCG. Tamoxifen úgyszintén, 2x10mg legalább.
Clomid is mehet 100-150mg.
Én személy szerint Triptorelint fogok a kúra után. 1x100mcg-t a leges legvégén. Ezt ajánlom neked is.

Szivesen!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése