Általános Témák > Szteroidok

HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...

<< < (356/356)

Snatural:
Hogy lehet vajon kideríteni hogy az alkalmazott exemestane valóban exemestan-e?
Úgy értem, hogy nem-e valami olcsóbb vegyület anastrazol/letrozol van benne...

Nandiee:
Sziasztok,

Nem teljesen ide vág, de hirtelen nem találtam jobb helyet a kérdésemnek. Libidó problémák miatt elmentem pár laborra és kiderült, hogy elég szarok a hormonális értekeim így 33 évesen. 10 évvel ezelőtt használtam utoljára tesztoszteront.


SHBG 10.2
Teszto 8.61
Prolaktin 8.17
LH 4.49
FSH 3.29
Ösztradiol 78.9

Elmentem Andrológushoz, aki HCG monót javasolt
"Ovitrelle naponta 2 katt (kb. 500NE)".

Edzéshez is jó lenne, ha legalább a tartomány közepét megütném, mert nehezen fejlődök.

Egyelőre megcsinálom ezt a hónapot úgy ahogy mondta a doki, de szerintem utána elkezdem a trt-t, de még rendesen utána kell járnom a témának. Minden javaslatot szivesen veszek!

Nandiee:

--- Idézetet írta: Nandiee - 2023. December 16. - 07:31:19 ---Sziasztok,

Nem teljesen ide vág, de hirtelen nem találtam jobb helyet a kérdésemnek. Libidó problémák miatt elmentem pár laborra és kiderült, hogy elég szarok a hormonális értekeim így 33 évesen. 10 évvel ezelőtt használtam utoljára tesztoszteront.


SHBG 10.2
Teszto 8.61
Prolaktin 8.17
LH 4.49
FSH 3.29
Ösztradiol 78.9

Elmentem Andrológushoz, aki HCG monót javasolt
"Ovitrelle naponta 2 katt (kb. 500NE)".

Edzéshez is jó lenne, ha legalább a tartomány közepét megütném, mert nehezen fejlődök.

Egyelőre megcsinálom ezt a hónapot úgy ahogy mondta a doki, de szerintem utána elkezdem a trt-t, de még rendesen utána kell járnom a témának. Minden javaslatot szivesen veszek!

--- Idézet vége ---

Nyitottam közben ennek egy témát, szóval ez nem aktuel. Sorry!

Predator50:
Görög Bayer proviron működik?

Gábor77:

--- Idézetet írta: Predator50 - 2024. Február 12. - 10:54:26 ---Görög Bayer proviron működik?

--- Idézet vége ---
(majdnem)Biztosan nem!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése