2024. Április 27. - 10:22:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az anabolikus zsíroskenyér és a diétás rántotta baconnel-étkezési szokások,tippe  (Megtekintve 32225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 19. - 09:11:55
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Hétévégén ettem:
rántott pulykamellett, rakott kellkáposztát, két tepsi sütit, fél kiló sült almát, Ernő menüt, sok sütit,csokit,melegszendvicset,piskótát csokiöntettel, sütit,meg ilyenek /7%.... jah és 6% a testzsírom ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 19. - 10:56:33
Válasz #31
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na mondom, édesburgonyából meg pulykamellből készítettem paprikás krumplit, hát, érdekes az íze.Mindegy, ha már kész van megeszem.Egyszer. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 19. - 11:06:59
Válasz #32
Nem elérhető

atleeta


Az elég érdekes lehetett  ;D .Mivel én nem rég óta figyelek a kajámra, nekem a tojás volt furcsa kenyér nélkül, de már hozzászoktam
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 19. - 11:07:44
Válasz #33
Nem elérhető

AtomAnti


Hétévégén ettem:
rántott pulykamellett, rakott kellkáposztát, két tepsi sütit, fél kiló sült almát, Ernő menüt, sok sütit,csokit,melegszendvicset,piskótát csokiöntettel, sütit,meg ilyenek /7%.... jah és 6% a testzsírom ;D

Meg 35 centis a vasztód  ::)   Meg pokoli erőben is vagy gondolom  :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Január 19. - 12:43:52
Válasz #34
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na akkor elmondom az ebédet.natur csirke,só, bors, kis citromlé.Mellé pedig tészta,parmezánnal,szárított paradicsomos olívaolaj-fokhagyma kombinációval.ez nekem spec. félreevés, de olyan illata van a tésztának, hogy meg kell ennem.Jóétvágyat mindenkinek!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 19. - 14:11:59
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat


Hát gyerekek Én annyi szart eszek mostanában...

December+január szemét kajával ment(nagyrészt)kiegek nélkül, sok bulival és ivászattal :(

Ennek jegyében nem is vagyok több 75kgnál, és erőben is megcsappantam.

Eddig napi 10-25tojást nyomtam mert az mindig volt itthon, de muter megelégelte,h zsákszámra veszi a tojást.Most napi 10megvan+ami itthon van kaja.

Most pl vadast fogok nyomatni, amiben pulykahús van, ez még annyira nem is szar.

Hála magamnak februártol nem leszek korlátozva és elkezdem a tömegelést, minőségi kajával és végre minőségi kiegekkel.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 19. - 15:47:28
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


Hétévégén ettem:
rántott pulykamellett, rakott kellkáposztát, két tepsi sütit, fél kiló sült almát, Ernő menüt, sok sütit,csokit,melegszendvicset,piskótát csokiöntettel, sütit,meg ilyenek /7%.... jah és 6% a testzsírom ;D

Meg 35 centis a vasztód  ::)   Meg pokoli erőben is vagy gondolom  :)

már nagyobb ))=/ ;D
és amúgy az erőm magamhoz képest jó, köszönöm kérdésed ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 20. - 11:43:16
Válasz #37
Nem elérhető

atleeta


Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen zöldségeket fogyasztotok és hogyan készítitek el, mert én nemigazán szeretem a zöldségeket, de muszáj  :-/-
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 20. - 11:46:59
Válasz #38
Nem elérhető

NosztalNiga


Paradicsom, uborka nyersen :D
Meg azér ha nem én főzők akkor brokkoli, karfiol, kicsi sárgarépa párolva :)
Nem tudom, hogy nem lehet szeretni őket ????... Egy fincsi paradicsomnál mi finomabb???
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 11:49:14
Válasz #39
Nem elérhető

atleeta


Paradicsom, uborka nyersen :D
Meg azér ha nem én főzők akkor brokkoli, karfiol, kicsi sárgarépa párolva :)
Nem tudom, hogy nem lehet szeretni őket ????... Egy fincsi paradicsomnál mi finomabb???
Paradicsom uborka paprika az jöhet minden mennyiségben.De brokkoli spenót ilyesmi nem az én ízvilágom.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 20. - 11:50:52
Válasz #40
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én legjobban a spenótot szeretem.Fokhagyma, joghurt, só bors.És levleset veszek, nem a pürét.Brokkolit szósznak szoktam csinálni, ahhoz is kis fokhagymát rakok, sót, borsot, kevés vízbenroppanósra főzöm, aztán turmixgép, turmix, húsrönt, megesz.ezen kívül paradicsomot szoktam enni, ezt vagy darabolom, kevés olívalajjal meglocsolom, minimális só és evés, vagy vegyes salátát készítek lilahagyma, uborka,ilyenek, kis mozzarellával.
Régen nagyon nem ettem zöldséget, manapság viszont kirobbanthatatlan része a napomnak.Nagyjából ezek.Persze van, hogy serpenyőben pirítom meg a répát, karfiolt,hagymát, ilyesmit. ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 11:56:00
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Január 20. - 11:59:05
Válasz #42
Nem elérhető

NosztalNiga


Paradicsom, uborka nyersen :D
Meg azér ha nem én főzők akkor brokkoli, karfiol, kicsi sárgarépa párolva :)
Nem tudom, hogy nem lehet szeretni őket ????... Egy fincsi paradicsomnál mi finomabb???
Paradicsom uborka paprika az jöhet minden mennyiségben.De brokkoli spenót ilyesmi nem az én ízvilágom.

http://www.youtube.com/watch?v=erWjvGpjP7c
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 12:02:10
Válasz #43
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Brokkoli nagyonjó, nekem a kelbimbó az,a mit nem bírok megenni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 12:29:15
Válasz #44
Nem elérhető

Kicsibors


Én a kelbimbót, paradicsomot, karfiolt szeretem, uborkát csak kovászosan vagy csemegének...
Paprikát annyira nem komálom, spenóttal elvagyok végül is.
Brokkolit 1 - 1,5 hét mindennapos kajálás után a pokolba kívántam diéta alatt és olyan volt, mint ha éreztem volna rajta valami permet szert vagy ilyesmit.  :----