2024. Május 09. - 15:05:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az anabolikus zsíroskenyér és a diétás rántotta baconnel-étkezési szokások,tippe  (Megtekintve 32313 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 22. - 16:36:18
Válasz #60
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 29. - 10:49:56
Válasz #61
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Tudom, csak én vagyok ilyen finnyás ,de ugye  nem bírom a hal ízét.Na  ma sikerült elkészíteni úgy, hoyg megeszem, bár nem az amit szeretnék, de legyen.
Íme a győztes recept:
Hal kiolvaszt, megsüt sóval borssal, citrommal.Hús leszed , közben brokkoli sok fokhagymával megfőz,ételízesítő.Az egész összeborít,és turmixgéppel leturmixol.Megisz.Majdnem hány, de legalább lemegy. :----
Ennek szellemében ma halat fogok enni, egy egész kilót készítettem el ilyen formában.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 11:18:47
Válasz #62

Tündi-Bündi

Vendég
Tudom, csak én vagyok ilyen finnyás ,de ugye  nem bírom a hal ízét.Na  ma sikerült elkészíteni úgy, hoyg megeszem, bár nem az amit szeretnék, de legyen.
Íme a győztes recept:
Hal kiolvaszt, megsüt sóval borssal, citrommal.Hús leszed , közben brokkoli sok fokhagymával megfőz,ételízesítő.Az egész összeborít,és turmixgéppel leturmixol.Megisz.Majdnem hány, de legalább lemegy. :----
Ennek szellemében ma halat fogok enni, egy egész kilót készítettem el ilyen formában.

Hali az egyik kolléganőm most pont hasonló cipőben jár a gyerekével :) nem akar halat enni..és talált egy pár receptet, ahol elvileg nem érezhető a hal íze, persze ezek nem kifejezetten diétás kajcsik de lehet alakítani rajtuk... ;) próba cseresznye..én a magam részéről imádom...nincs is jobb egy kis horányi hekkezésnél nyáron :D
"Hal szagát és ízét is elveszi a friss gyömbér (a por is megteszi), ezért tálalják a japánok sushi mellé, hogy minden új falatot maximálisan ki lehessen élvezni."
http://www.nosalty.hu/harcsaszelet_narancshejas_kapormartassal_recept_1542
http://snocy.blogspot.com/2009/01/vkf-xxii-kposzts-hal.html
http://www.szekelyistvan.hu/Fozocske/receptek/ecetesgyomber.php

Jó főzőcskét! :)

2010. Január 29. - 13:41:47
Válasz #63
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tudom, csak én vagyok ilyen finnyás ,de ugye  nem bírom a hal ízét.Na  ma sikerült elkészíteni úgy, hoyg megeszem, bár nem az amit szeretnék, de legyen.
Íme a győztes recept:
Hal kiolvaszt, megsüt sóval borssal, citrommal.Hús leszed , közben brokkoli sok fokhagymával megfőz,ételízesítő.Az egész összeborít,és turmixgéppel leturmixol.Megisz.Majdnem hány, de legalább lemegy. :----
Ennek szellemében ma halat fogok enni, egy egész kilót készítettem el ilyen formában.
Én is utálom a halat, ezt a problémát úgy oldom meg, hogy nem eszek halat........ennyire egyszerű.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 29. - 13:45:09
Válasz #64
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Tudom, csak én vagyok ilyen finnyás ,de ugye  nem bírom a hal ízét.Na  ma sikerült elkészíteni úgy, hoyg megeszem, bár nem az amit szeretnék, de legyen.
Íme a győztes recept:
Hal kiolvaszt, megsüt sóval borssal, citrommal.Hús leszed , közben brokkoli sok fokhagymával megfőz,ételízesítő.Az egész összeborít,és turmixgéppel leturmixol.Megisz.Majdnem hány, de legalább lemegy. :----
Ennek szellemében ma halat fogok enni, egy egész kilót készítettem el ilyen formában.
Én is utálom a halat, ezt a problémát úgy oldom meg, hogy nem eszek halat........ennyire egyszerű.




Én megeszem ,mert szükségem van rá.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 13:50:46
Válasz #65
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tudom, csak én vagyok ilyen finnyás ,de ugye  nem bírom a hal ízét.Na  ma sikerült elkészíteni úgy, hoyg megeszem, bár nem az amit szeretnék, de legyen.
Íme a győztes recept:
Hal kiolvaszt, megsüt sóval borssal, citrommal.Hús leszed , közben brokkoli sok fokhagymával megfőz,ételízesítő.Az egész összeborít,és turmixgéppel leturmixol.Megisz.Majdnem hány, de legalább lemegy. :----
Ennek szellemében ma halat fogok enni, egy egész kilót készítettem el ilyen formában.
Én is utálom a halat, ezt a problémát úgy oldom meg, hogy nem eszek halat........ennyire egyszerű.




Én megeszem ,mert szükségem van rá.
Én olyat nem eszem amit nem szeretek( ha pl. versenydiétáznék se ennék halat, mert shit ), bármelyik állat finomabb, mint a hal.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 29. - 13:55:10
Válasz #66
Nem elérhető

Maszat


Én nem tudom mi van Veletek  ;D

Egyszerűen imádom a halat.Amikro rendbe van a kajám, a sopk csirke után megváltás 1 kis harcsafilé  /7%

Most lesz tescoba pangasius filé megint akcióban.

Veszek is vagy 10-12kilót  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 29. - 14:25:37
Válasz #67
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 14:28:14
Válasz #68

Tündi-Bündi

Vendég
Én minden nap eszem, de ne is beszéljünk róla.

én is hehe tőkehalmáj olaj kapszula formájában :D ha már a szoli káros és a nap se akar sütni valahogy pótolni kell a D-vitamint..

2010. Január 29. - 15:30:19
Válasz #69
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én nem tudom mi van Veletek  ;D

Egyszerűen imádom a halat.Amikro rendbe van a kajám, a sopk csirke után megváltás 1 kis harcsafilé  /7%

Most lesz tescoba pangasius filé megint akcióban.

Veszek is vagy 10-12kilót  @:-)
Frakk a macskák réme.....helyett Maszat a halak réme ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 29. - 16:57:28
Válasz #70
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én ma felcsíkoztam az előre bepácolt fehérpecsenyét, aztán megsütöttem, majd egy melegített tortilla lapra halmoztam, ebbe még paradicsom, vegyes saláta mix, majd összetekertem és megettem.  /7%

2010. Január 29. - 20:20:52
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


Én bélszínt és csirkemellet beízesítettem külön-külön só, bors, majoránna, fokhagymapor, kis ételízesítő.
Aztán bele egy tárolóedénybe, kis olaj, joghurt, mustár, ebben bele a húsokat 1 napra!
Másnap kontakt grillben kisütöttem, és lehet enni! Mellé egy kis zöldség grillezve, plusz kuszkusz, bulgur, vagy rizs!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 29. - 20:23:23
Válasz #72
Nem elérhető

Taki


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))

2010. Január 29. - 22:56:16
Válasz #73
Nem elérhető

Gabe


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))
Oké, majd beírom a többit is, de az igazi konyhatündér itt Rencsi, nézz be a keverem-kavarom topicba!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 29. - 23:41:41
Válasz #74
Nem elérhető

Rencsi


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))
Oké, majd beírom a többit is, de az igazi konyhatündér itt Rencsi, nézz be a keverem-kavarom topicba!  ****:))))))
köszi a reklámot! :D Kicsit már úgyis le kellene porolnom a topicot, addig a fent leírtról nem dobsz be egy képet a keverem-kavaromba? ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/